Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

KCM Hoenderloo 2018 222 kB

                                                                                                                                                     Foto: Fred Smink

  Kampioenschapsclubmatch Hoenderloo 10 mei 2018  
     
  Keurmeesters:  
  Lynn Kipps (Wheatcroft)  
  Sarah Wood (Bresharo)  
  Val Tregaskis (Steval)  
     
  BOB: Winterfell De Atrapasueños CW'18  
  BOS: Ch. Kadootje No Hills CW'15  
     
Reuen    
CAC Winterfell De Atrapasueños CW'18 CLUBWINNAAR 2018
RCAC Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy NJK  
JCAC Giltedge Braveheart  
VCAC Dante of the Morning Valley  
     
Teven    
CAC Ch. Kadootje No Hills CW'15  
RCAC Everybody Loves Elsa v.'t Pumpke  
JCAC What Ever from Golden Millennium NJK  
VCAC Vision Bibi v.d. Hollandergraven  
     
Beste Baby Xanthous Countdown  
Beste Puppy Claim To Fame of the Morning Valley  
Beste Veteraan Vision Bibi v.d. Hollandergraven  
     
     
Reuen Babyklas (4)    
1 VB Xanthous Countdown  
2 VB Ashbury Nordic Touch  
3 VB Angelusparks II Let Our Love Shine  
4 VB Harvest Triple Plait Hogmanay  
     
Reuen Puppyklas (4)    
1 VB Claim To Fame of the Morning Valley  
2 VB Gin Fizz Hidden In The Woods  
3 VB Blue Punch Hidden In The Woods  
4 VB Apache from the Sanpowro  
     
Reuen Jeugdklas (9)    
1 U Giltedge Braveheart  
2 U Vestafjell's Quite Knight  
3 U Ramchaine Extra Pepperoni  
4 U Entertainer v.'t Keijsershof  
     
Reuen Tussenklas (12)    
1 U Winterfell De Atrapasueños CW'18  
2 U Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy NJK  
3 U Sequins Slider  
4 U Glamour Shine Junior Agent  
     
Reuen Openklas (9)    
1 U Golden Supreme Eternal Flame  
2 U Ch. Angelusparks II I'm On Fire  
3 U Rocksett Kokomo Beach  
4 U Melgowd Dangerously In Love  
     
Reuen Fokkersklas (4)    
1 U Angel Like You v.'t Keijsershof NJK  
2 U Vanlijnden Our Prince Harry NJK  
3 U Ch. Mr. LookOLook Hidden in the Woods  
4 U Irruma Dakarai NJK  
     
Reuen Gebruikshondenklas (1)  
1 U Messano Yin Or Yang  
     
Reuen Kampioensklas (4)    
1 U Ch. Little Violet's Unrivalled with Ria Vela  
2 U Ch. Ramchaine Skyfull Of Stars NJK  
3 U Ch. Zampanzar Hemingway Daiquiri  
4 U Ch. Obsidian of the Morning Valley  
     
Reuen Veteranenklas (7)    
1 U Dante of the Morning Valley  
2 U Ch. Moondust Tornado NVK  
3 U Ch. Ramchaine Motif NVK  
4 U Ibor of Remy Martin Goldens  
     
Teven Babyklas (5)    
1 VB Angelusparks II La Boheme  
2 VB Bo Ta Bon Bini Caramelito  
3 VB Chairoezan's Match Made In Heaven  
4 VB Chairoezan's Heaven In Your Eyes  
     
Teven Puppyklas (12)    
1 VB Pollyanna of the Hellacious Acres  
2 VB Rocksett Eight Queens Puzzle  
3 VB Secret Star of the Morning Valley  
4 VB Tanishtagh Smile A While  
     
Teven Jeugdklas (32)    
1 U What Ever from Golden Millennium NJK  
2 U Pink Robin v.d. Corner Brook  
3 U Qoup De Foudre No Hills  
4 U Strawberry Field Forever v. Flolain  
     
Teven Tussenklas (15)    
1 U Xanthous Miss Moneypenny NJK  
2 U Eastwood's Gold Tickle Me Pink  
3 U Night In Paris of the Morning Valley JWW'17  
4 U Highland Fling Beauty Of Autumn  
     
Teven Openklas (21)    
1 U Everybody Loves Elsa v.'t Pumpke  
2 U Toadette Hidden In The Woods  
3 U Queen Bee Hidden In The Woods  
4 U Nifty And Nimble of Bridge Four  
     
Teven Fokkersklas (12)    
1 U Miss Hubba Bubba Hidden In The Woods  
2 U Queen v.d. Corner Brook  
3 U De Peat Farm Pandoras Proud  
4 U Ch. Ramchaine Moonbeam  
     
Teven Kampioensklas (4)    
1 U Ch. Kadootje No Hills CW'15  
2 U Ch. Ramchaine Sing Sing Sing NJK  
3 U Ch. Tanishtagh Calm After The Storm  
4 U Ch. Valentina v.d. Corner Brook NJK  
     
Teven Veteranenklas (9)    
1 U Vision Bibi v.d. Hollandergraven  
2 U Ch. Moonlight Adaline Jewel of Laura  
3 U Big Brown Eyes v.d. Gouden Spetters  
4 U Ch. Rayleas Annabella  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy