Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter
WEBSITE GRCN EVENEMENTENCOMMISSIE (EC)
   
Michel Vogel Webmaster Michel Vogel Voorzitter
06-28766230 06-28766230
webmaster@goldenretrieverclub.nl webmaster@goldenretrieverclub.nl
   
Fred van der Zwalm Technisch webmaster Sandra Britsemmer Secretaris
  06-51350729
  evenementen@goldenretrieverclub.nl
REDACTIECOMMISSIE WEBSITE  
  Pieternella Vogel Penningmeester
Michel Vogel Showuitslagen, Showagenda, Facebook, 06-48050980
                     Fokkerslijst, Dekreuenlijst, Gezondheidsuitslagen ecpenningmeester@goldenretrieverclub.nl
06-28766230 IBAN: NL23RABO0129135062 BIC: RABONL2U
webmaster@goldenretrieverclub.nl  
dekreuenlijst@goldenretrieverclub.nl Annelien van Dokkum Junior Handling
gezondheidsuitslagen@goldenretrieverclub.nl 0228-527807
  juniorhandling@goldenretrieverclub.nl
Dolf Helge Werkuitslagen JPC, JPC Agenda  
06-55838967 Suzanne Zeegers
d.helge@goldenretrieverclub.nl 06-48525652
  s.zeegers@goldenretrieverclub.nl
Denise van den Berg Dek- en Geboortemeldingen  
06-11565715 Gerard van de Coterlet
dek-geboortemelding@goldenretrieverclub.nl 06-17150725
Betaling via Ideal g.coterlet@goldenretrieverclub.nl
   
Annelien van Dokkum Junior Handling  
0228-527807 JACHTPROEVENCOMMISSIE (JPC)
juniorhandling@goldenretrieverclub.nl  
  Hans Dijkgraaf Voorzitter
  0181-312893
REDACTIECOMMISSIE GOLDEN NIEUWS h.dijkgraaf@goldenretrieverclub.nl
   
Ada Blok Eindredactie Francisca Adams Secretaris
023-5580715 06-51915859
redactie@goldenretrieverclub.nl jpc-secretariaat@goldenretrieverclub.nl
Postadres:  
Spieringweg 510 Trudy den Boesterd Wedstrijdsecretariaat
2141 EB Vijfhuizen 035-6566586
  jpc@goldenretrieverclub.nl
Karin Steenbreker  
046-4587765 Gera Schuurmans Penningmeester
k.steenbreker@goldenretrieverclub.nl 0486-454570
  g.schuurmans@goldenretrieverclub.nl
Suzanne Zeegers IBAN: NL48RABO0129135097 BIC: RABONL2U
06-48525652  
s.zeegers@goldenretrieverclub.nl Dolf Helge
  06-55838967
  d.helge@goldenretrieverclub.nl
LEDENADMINISTRATIE  
  Minette de Jonge
Inge Berendsen 06-29596885
Dennenhof 13 m.dejonge@goldenretrieverclub.nl
4921 MK Made  
leden@goldenretrieverclub.nl Arno Post
Betalingen contributies: 06-25538988
IBAN: NL06RABO0134953525 BIC: RABONL2U a.post@goldenretrieverclub.nl
   
  Caroline van Leeuwen
ALGEMENE RASINFO 06-52486906
  c.vanleeuwen@goldenretrieverclub.nl
Elsa Stevens  
06-53418085  
rasinfo@goldenretrieverclub.nl ARCHIEF
   
  Riet te Riele
COMMISSIE GOLDEN BASIS OPLEIDING (GBO) Lijster 6
  1713 SH Obdam
Ben Jeursen Voorzitter, afdeling Epe 0226-452138
0578-627448 archief@goldenretrieverclub.nl
gbo@goldenretrieverclub.nl  
   
Nicole Jeursen afdeling Epe DATABANK ZOOEASY
0578-707059  
n.jeursen@goldenretrieverclub.nl Melanie Groenenberg Oogformulieren en uitslagen DNA testen
  Polderlaan 42
Harrie Meijer afdeling Epe 3211 HK Geervliet
06-46615379 zooeasy@goldenretrieverclub.nl
h.meijer@goldenretrieverclub.nl dna-test@goldenretrieverclub.nl
   
Wieske Werner-Scholten Secretaris, afdeling Almere  
06-18280790 FORMDESK
w.werner@goldenretrieverclub.nl  
  Wico van der Linden
Albert van der Veen afdeling 't Gooi Hilversum 06-53575003
06-23885090 formdeskbeheer@goldenretrieverclub.nl
gbohilversum@goldenretrieverclub.nl  
   
Lisette van de Wetering afdeling 't Gooi Hilversum  
06-47240867  
l.vandewetering@goldenretrieverclub.nl  
   
Johan van den Berg afdeling Nijmegen  
06-40550494  
j.vandenberg@goldenretrieverclub.nl  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy