Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter
WEBSITE GRCN REDACTIECOMMISSIE GOLDEN NIEUWS
   
Michel Vogel Webmaster Ad Heesbeen Redactiecoördinator a.i.
Dordrecht Fluitekruidzoom 34
06-28766230 2353 RD Leiderdorp
webmaster@goldenretrieverclub.nl 06-13777591
  redactie@goldenretrieverclub.nl 
Fred van der Zwalm Technisch webmaster  
Amsterdam Ada Blok Eindredactie
  Vijfhuizen
  023-5580715
REDACTIECOMMISSIE WEBSITE  
  Karin Steenbreker
Michel Vogel Showuitslagen, Fokkerslijst, Dekreuenlijst, Munstergeleen
                Gezondheidsuitslagen, Activiteitenagenda, Facebook 046-4587765
Dordrecht  
06-28766230 Suzanne Zeegers
webmaster@goldenretrieverclub.nl Alkmaar
dekreuenlijst@goldenretrieverclub.nl 06-48525652
   
Dolf Helge Werkuitslagen JPC, JPC Agenda  
Rijswijk EVENEMENTENCOMMISSIE (EC)
06-55838967  
d.helge@goldenretrieverclub.nl Marga van Dijk Voorzitter, Inschrijfbureau
  Anna Paulowna
  06-45363258
DEK- EN GEBOORTEMELDINGEN m.van.dijk@goldenretrieverclub.nl
   
Wico van der Linden Secretaris
Zoetermeer  
06-53575003  
dek-geboortemelding@goldenretrieverclub.nl evenementen@goldenretrieverclub.nl
IBAN: NL14RABO0129135127 BIC: RABONL2U  
  Ans Boon Penningmeester
  Krimpen aan den IJssel
ALGEMENE RASINFO 0180-514359
  penningmeester@goldenretrieverclub.nl
Elsa Stevens IBAN: NL23RABO0129135062 BIC: RABONL2U
Bever 70  
1273 HC Huizen Gerard van de Coterlet
06-53418085 Soest
rasinfo@goldenretrieverclub.nl 035-6014492
   
  Henk Bating
LEDENADMINISTRATIE Bovensmilde
  0592-415554
Inge Berendsen  
Dennenhof 13  
4921 MK Made JACHTPROEVENCOMMISSIE (JPC)
leden@goldenretrieverclub.nl  
  Hans Dijkgraaf Voorzitter
  Assumburgstraat 22
DATABANK ZOOEASY 3223 GA Hellevoetsluis
  0181-312893
Melanie Groenenberg h.dijkgraaf@goldenretrieverclub.nl
Schouw 2  
3232 EN Brielle Francisca Adams Secretaris
zooeasy@goldenretrieverclub.nl Korenmolen 4
dna-test@goldenretrieverclub.nl 5057 BB Berkel-Enschot
  06-51915859
  jpc-secretariaat@goldenretrieverclub.nl
FORMDESK  
  Trudy den Boesterd Wedstrijdsecretariaat
Wico van der Linden A.N. van Pellecomhof 1
Zoetermeer 1241 DC Kortenhoef
06-53575003 035-6566586
formdeskbeheer@goldenretrieverclub.nl jpc@goldenretrieverclub.nl
   
  Gera Schuurmans Penningmeester
COMMISSIE GOLDEN BASIS OPLEIDING (GBO) Schrijfakkersweg 16
  5394 NC Enscharen
Ben Jeursen Voorzitter 0486-454570
Neustrinkweg 5 g.schuurmans@goldenretrieverclub.nl
8161 TA Epe IBAN: NL48RABO0129135097 BIC: RABONL2U
0578-627448  
gbo@goldenretrieverclub.nl Dolf Helge
  Rijswijk
Wieske Werner-Scholten Secretaris 06-55838967
Almere d.helge@goldenretrieverclub.nl
06-18280790  
w.werner@goldenretrieverclub.nl  
  ARCHIEF
Dominique Wessels  
Landgraaf Riet te Riele
06-30561461 Lijster 6
d.wessels@goldenretrieverclub.nl 1713 SH Obdam
  0226-452138
  archief@goldenretrieverclub.nl
COMMISSIE FOKBELEID (CFB)  
Functies vacant  
h.dekkers@goldenretrieverclub.nl FONDSENWERVING EN SPONSORING
   
  Ad Heesbeen
  Fluitekruidzoom 34
  2353 RD Leiderdorp
  06-13777591
  a.heesbeen@goldenretrieverclub.nl
   
Copyright © 2017 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy