Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter
WEBSITE GRCN EVENEMENTENCOMMISSIE (EC)
   
Michel Vogel Webmaster Michel Vogel Voorzitter
06-28766230 06-28766230
webmaster@goldenretrieverclub.nl webmaster@goldenretrieverclub.nl
   
Fred van der Zwalm Technisch webmaster Sandra Britsemmer Secretariaat
  06-51350729
  evenementen@goldenretrieverclub.nl
REDACTIECOMMISSIE WEBSITE  
  Betsy de Groot Secretariaat
Michel Vogel Showuitslagen, Showagenda, Facebook, 038-3769010 / 06-13294443
                     Fokkerslijst, Dekreuenlijst, Gezondheidsuitslagen evenementen@goldenretrieverclub.nl
06-28766230  
webmaster@goldenretrieverclub.nl Pieternella Vogel Penningmeester
dekreuenlijst@goldenretrieverclub.nl 06-48050980
gezondheidsuitslagen@goldenretrieverclub.nl ecpenningmeester@goldenretrieverclub.nl
  IBAN: NL23RABO0129135062 BIC: RABONL2U
Dolf Helge Werkuitslagen JPC, JPC Agenda  
06-55838967 Annelien van Dokkum Junior Handling
d.helge@goldenretrieverclub.nl 0228-527807
  juniorhandling@goldenretrieverclub.nl
Wico van der Linden Dek- en Geboortemeldingen  
06-53575003 Suzanne Zeegers
dek-geboortemelding@goldenretrieverclub.nl 06-48525652
Betaling via Ideal s.zeegers@goldenretrieverclub.nl
   
Annelien van Dokkum Junior Handling Gerard van de Coterlet
0228-527807 06-17150725
juniorhandling@goldenretrieverclub.nl g.coterlet@goldenretrieverclub.nl
   
   
REDACTIECOMMISSIE GOLDEN NIEUWS JACHTPROEVENCOMMISSIE (JPC)
   
Ada Blok Eindredactie Hans Dijkgraaf Voorzitter
023-5580715 0181-312893
redactie@goldenretrieverclub.nl h.dijkgraaf@goldenretrieverclub.nl
Postadres:  
Spieringweg 510 Francisca Adams Secretaris
2141 EB Vijfhuizen 06-51915859
  jpc-secretariaat@goldenretrieverclub.nl
Karin Steenbreker  
046-4587765 Trudy den Boesterd Wedstrijdsecretariaat
k.steenbreker@goldenretrieverclub.nl 035-6566586
  jpc@goldenretrieverclub.nl
Suzanne Zeegers  
06-48525652 Gera Schuurmans Penningmeester
s.zeegers@goldenretrieverclub.nl 0486-454570
  g.schuurmans@goldenretrieverclub.nl
  IBAN: NL48RABO0129135097 BIC: RABONL2U
LEDENADMINISTRATIE  
  Dolf Helge
Inge Berendsen 06-55838967
Dennenhof 13 d.helge@goldenretrieverclub.nl
4921 MK Made  
leden@goldenretrieverclub.nl Minette de Jonge
Betalingen contributies: 06-29596885
IBAN: NL06RABO0134953525 BIC: RABONL2U m.dejonge@goldenretrieverclub.nl
   
  Arno Post
ALGEMENE RASINFO 06-25538988
  a.post@goldenretrieverclub.nl
Elsa Stevens  
06-53418085 Caroline van Leeuwen
rasinfo@goldenretrieverclub.nl 06-52486906
  c.vanleeuwen@goldenretrieverclub.nl
   
COMMISSIE GOLDEN BASIS OPLEIDING (GBO)  
  ARCHIEF
Ben Jeursen Voorzitter, afdeling Epe  
0578-627448 Riet te Riele
gbo@goldenretrieverclub.nl Lijster 6
  1713 SH Obdam
Nicole Jeursen afdeling Epe 0226-452138
0578-707059 archief@goldenretrieverclub.nl
n.jeursen@goldenretrieverclub.nl  
   
Harrie Meijer afdeling Epe DATABANK ZOOEASY
06-46615379  
h.meijer@goldenretrieverclub.nl Melanie Groenenberg Oogformulieren en uitslagen DNA testen
  Polderlaan 42
Wieske Werner-Scholten Secretaris, afdeling Almere 3211 HK Geervliet
06-18280790 zooeasy@goldenretrieverclub.nl
w.werner@goldenretrieverclub.nl dna-test@goldenretrieverclub.nl
   
Albert van der Veen afdeling 't Gooi Hilversum  
06-23885090 FORMDESK
gbohilversum@goldenretrieverclub.nl  
  Wico van der Linden
Lisette van de Wetering afdeling 't Gooi Hilversum 06-53575003
06-47240867 formdeskbeheer@goldenretrieverclub.nl
l.vandewetering@goldenretrieverclub.nl  
   
Johan van den Berg afdeling Nijmegen  
06-40550494  
j.vandenberg@goldenretrieverclub.nl  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy