Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter
WEBSITE GRCN REDACTIECOMMISSIE GOLDEN NIEUWS
   
Michel Vogel Webmaster Ad Heesbeen Redactiecoördinator a.i.
Dordrecht Fluitekruidzoom 34
06-28766230 2353 RD Leiderdorp
webmaster@goldenretrieverclub.nl 06-13777591
  redactie@goldenretrieverclub.nl 
Fred van der Zwalm Technisch webmaster  
Amsterdam Ada Blok Eindredactie
  Vijfhuizen
  023-5580715
REDACTIECOMMISSIE WEBSITE  
  Karin Steenbreker
Michel Vogel Showuitslagen, Evenementen, Fokkerslijst, Munstergeleen
                     Gezondheidsuitslagen, Activiteitenagenda, Facebook 046-4587765
Dordrecht  
06-28766230 Suzanne Zeegers
webmaster@goldenretrieverclub.nl Alkmaar
  06-48525652
Ronnie van Berkel Dek- en Geboortemeldingen, Dekreuenlijst  
Geldrop  
06-46372371 (na 20.00 uur) EVENEMENTENCOMMISSIE (EC)
dek-geboortemelding@goldenretrieverclub.nl  
dekreuenlijst@goldenretrieverclub.nl Marga van Dijk Voorzitter, Inschrijfbureau
  Anna Paulowna
Dolf Helge Werkuitslagen JPC, JPC Agenda 06-45363258
Rijswijk m.van.dijk@goldenretrieverclub.nl
06-55838967  
d.helge@goldenretrieverclub.nl Yvette de Vries Secretaris
  Zaandam
  075-6144105 (na 20.00 uur)
ALGEMENE RASINFO evenementen@goldenretrieverclub.nl
   
Elsa Stevens Ans Boon Penningmeester
Bever 70 Krimpen aan den IJssel
1273 HC Huizen 0180-514359
06-53418085 penningmeester@goldenretrieverclub.nl
rasinfo@goldenretrieverclub.nl IBAN: NL23RABO0129135062 BIC: RABONL2U
   
  Gerard van de Coterlet
DEK- EN GEBOORTEMELDINGEN Soest
  035-6014492
Ronnie van Berkel  
Geldrop Henk Bating
06-46372371 (na 20.00 uur) Bovensmilde
dek-geboortemelding@goldenretrieverclub.nl 0592-415554
IBAN: NL14RABO0129135127 BIC: RABONL2U  
   
  JACHTPROEVENCOMMISSIE (JPC)
LEDENADMINISTRATIE  
  Hans Dijkgraaf Voorzitter
Inge Berendsen Assumburgstraat 22
Dennenhof 13 3223 GA Hellevoetsluis
4921 MK Made 0181-312893
leden@goldenretrieverclub.nl h.dijkgraaf@goldenretrieverclub.nl
   
  Francisca Adams Secretaris
FORMDESK Korenmolen 4
  5057 BB Berkel-Enschot
Wico van der Linden 013-8508824
Zoetermeer jpc-secretariaat@goldenretrieverclub.nl
06-53575003  
formdeskbeheer@goldenretrieverclub.nl Trudy den Boesterd Wedstrijdsecretariaat
  A.N. van Pellecomhof 1
  1241 DC Kortenhoef
DATABANK ZOOEASY 035-6566586
  jpc@goldenretrieverclub.nl
Melanie Groenenberg  
Schouw 2 Gera Schuurmans Penningmeester
3232 EN Brielle Schrijfakkersweg 16
zooeasy@goldenretrieverclub.nl 5394 NC Enscharen
dna-test@goldenretrieverclub.nl 0486-454570
  g.schuurmans@goldenretrieverclub.nl
  IBAN: NL48RABO0129135097 BIC: RABONL2U
COMMISSIE GOLDEN BASIS OPLEIDING (GBO)  
  Dolf Helge
Ben Jeursen Voorzitter Rijswijk
Neustrinkweg 5 06-55838967
8161 TA Epe d.helge@goldenretrieverclub.nl
0578-627448  
gbo@goldenretrieverclub.nl  
  ARCHIEF
Wieske Werner-Scholten Secretaris  
Almere Riet te Riele
06-18280790 Lijster 6
w.werner@goldenretrieverclub.nl 1713 SH Obdam
  0226-452138
Dominique Wessels archief@goldenretrieverclub.nl
Landgraaf  
06-30561461  
d.wessels@goldenretrieverclub.nl FONDSENWERVING EN SPONSORING
   
  Ad Heesbeen
COMMISSIE FOKBELEID (CFB) Fluitekruidzoom 34
  2353 RD Leiderdorp
Functies vacant 06-13777591
Contact: Henri Dekkers a.heesbeen@goldenretrieverclub.nl
fokbeleid@goldenretrieverclub.nl  
Copyright © 2017 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy