Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

 

                                        CLUBDIPLOMADAG 2 HEERLE  29-05-2016

 

2016 CD 2 Heerle winnaarDe Clubdiplomadag te Heerle had voor mij wel een heel speciaal gouden randje, mijn eerste A! Wat is dat kicken en smaakt naar meer, dus extra motivatie om er ook met mijn eigen hondje voor te gaan.

In verband met de voorspelde zware onweersbuiten in de middag, heeft de organisatie vele kilometers gelopen om de doorstroming bij de proeven op gang te houden, wat heeft geresulteerd in korte wachttijden bij de proeven en een prijsuitreiking die om 16.00 uur klaar was, chapeau!

Vooral de B proeven bleken pittig te zijn, het markeren was een uitdaging en ook het verloren apport was niet mals. De dirigeerproef in hoog gras, (waar is mijn hond?), mocht er zeker wezen.  De gevallen diploma’s zijn dan ook door goed werk verdiend! Een ontspannen dag met een goede onderlinge sfeer, waar de honden mooi werk konden laten zien, Heerle krijgt van mij een 10!

 

 

    Hond Voorjager
     A-klasse  
93 1e Daddy Cool Vd Loenense Hoeve Peter Roorda
92 2e Layal Hunter Van De Hooijdamhoeve (lab.) Bc Wisse Dekker
  3e Vidar Solveig V.D. Bleckinkhof Elvira Van Burken

                              2016 CD 2 Heerle A
                              winnaars A-klasse

                         

    B-klasse  
77   Matthew Van De Golden Jagers * Mary Bossaert
    Cerbel Apache (lab.) * Chris Korf
76 1e Charming Guy Power Of Gold Anita Metselaar
  2e Roos'S Annelot Uit 'T Labradorium (lab.) Ina Haspels
  3e Blues For Faya V.D. Heideduin Gerda Vos Hoestra
75   Windworkers Cherokee Rose M.K. Keesen
74   Amigo Passion Of Gold D Blankenspoor
    Roughcovers Heavenly Pink (flat.) J.H.N.C.D. Stam
73   Loyal Grace Van De Hooydamhoeve (lab.) M Schneider
    Beachgirl Blue Of The Golden-Dunes G Gossink
72   Sky My Melodie Of Golden Spirit G.M.J. Schuurmans
    Will You Be There v.d. Loenense Hoeve Peter van den Berg
    Charlie Chase Vd Grote Moor (lab.) * Jolanda Castillo Fuertes
    Knox V.H. Muntenbos (lab.) * C Rozema
71   Greased Llightning Of Eager Spirit M Kolthof
70   River Forlands Hippy Hippy Shake Ralph Bruijnes
69   Amazing Abby From Just Goldens D.B. Smitsman

2016 CD 2 Heerle                                              winnaars B-klasse

 

    C-klasse  
50   You Rock My World V.D. Loenense Hoeve * Wim Van Loenen
  1e Brave Noodles Di Siena Vom Palmblick (flat.) Sabine Sintobin
    Sungold Banditt Falco * J.S. Schrijver
    Jasmijns Teuntje Uit 'T Labradorium (lab.) * Marco Haspels
    Grace Brooks True Friends * F.L Gillissen
    Yellow Royal Rainbows Aurora * Willeke Jansen
    Grandeur De La Chasse Aristide * I* Berkhout-Engel
    Bailey (flat.) * Dpc Thiele
49 2e Dual Thyra Van De Hooydamhoeve (lab.) A.J. Van Dort
    Golden Force Fabulous Call * M Van Leeuwen
48 3e Dawning Fields Mila (lab.) A. Oranje
    Happy Fenna From The Groove Of Joy (lab.) * L.S Mook
    Basco Chase V.D. Grote Moor (lab.) * Tannie Dek
47   Winchmore Bet Your Bottom Dollar (flat.) Bianca Bravenboer
    Liberian Girl Van De Loenense Hoeve * M Tijssens
    River Of Courage My Dog My Dream Yvonne Fierloos-Deurloo
    Sunbow V.D. Bleckinkhof * D Nieuwenkamp
    Bee Stickto Power Of Gold * V.K. Russel
    Gossip Girl From The Golden Future * Sylvia Patist
    Jason Chase Vd Grote Moor (lab.) * Jolanda Castillo Fuertes
46   Gleen Mhor's Wisper I.D. Jacobs
    Merels Neo Uit'T Labradorium (lab.) * J.H.G. Goudzwaard
    Idun Be Quick With Passion (flat.) * Diny Broeders
    Rosij'S Isis Uit 'T Labradorium (lab.) * Lizet Boom
    Countryside Van De Bleckinkhof * M De Jonge
    Let Me Be The One Of Duke'S Place * Marijke Van Leeuwen
45   Flora Van De Waterlandspolder (lab.) Oscar Van Der Linden
    Queen Off My Heart V.'T Keijsershof * Carolien Huurling
44   Cato'S Tosca Uit 'T Labradorium (lab.) * Bram Janse
    Yoruba Be Quick With Passion (flat.) * Toos Van Der Bruggen
    Golden Force Amazing Call * H Bastiaansen
    Super Surprise First Mission * Lenie Lohuis
43   Tribute To Tweedmouth Summer Bliss J H Veth
    Gentle Gylan From The Groove Of Joy (lab.) * J Reedijk
    Smooth Operators Moondancer (flat.) * Inge Kievit
    Yashines Diara Van De Neervaert (lab.) * W Leijten
    Roos'S Happy Uit 'T Labradorium (lab.) * Oscar Boom
    Alisia Passion Of Gold * Doorli Rensen
    Swinging Casper Rainbow (lab.) * Trudy Swinkels
    Rosij'S Fred Uit 'T Labradorium (lab.) * P.A. Doornekamp
    Perpekim´s Valorous Voyager Bgm Thoen Twilhaar
41   Adante Power Of Gold * Marlies Kloet
38   Cato'S Wilma Uit 'T Labradorium (lab.) * M Doornekamp

 

 2016 CD 2 Heerle C                                          winnaars C-klasse

 

 

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy