2017 Banner Gold Cup2

 GOLD-CUP 2017 - 18 NOVEMBER - VEGHEL

Een betere afsluiting van ons seizoen hadden wij niet kunnen bedenken voor deze 15e editie. Frans v.d. Linden met ondersteuning van JPC-lid Gera Schuurmans hadden in dit prachtige gebied vier zeer mooie proeven uitgezet. In de proeven kwamen de honden alle ingrediënten tegen zoals sleepsporen van gans, konijn en eend, dirigeren, markeren, onthouden valplaats en zoeken. Veel zelfstandigheid werd er van de honden gevraagd en ook goed voorjagen. Vanaf 15.30 uur kwamen de 16 voorjagers terug naar de accommodatie, waar jachthoorn blazers hen opwachtte.
Drie combinaties slaagden erin om alle 12 stuks wild binnen te brengen en werd Loek de jong met Figo v.d. Golden Jagers winnaar van de Bronzen Dummy 2017. 
Trudy den Boesterd had de eer om de Zilveren Fazant met herinneringspenning (v.d. Loenense Hoeve) uit te reiken aan Loek de Jong die met Figo op een CD het hoogste aantal punten (98) had behaald in dit seizoen.
Een prachtige dag werd afgesloten met het winterbuffet aangeboden door de JPC aan deelnemers en allen die meegewerkt hebben aan deze geslaagde Gold Cup.

 

ColdCup2017

Winnaar Gold Cup 2017 - Loek de Jong met Figo v.d. Golden Jagers

 

Plaats voorjager Hond P
1
mis P
2
mis P
3
mis P
4
mis Punt
tot
Tot
mis
Cert
1 Loek de Jong Figo v.d. Golden Jagers
(Figo)
76 0 98 0 100 0 100 0 374 0 Behaald
2 Henk de Ronde Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof
(Mylow)
95 0 98 0 85 0 55 0 333 0 Behaald
3 Hans van Barneveld Green Boy of the Naughty Dogs
(Flyer)
62 0 71 0 55 0 97 0 285 0 Behaald
4 Mary Bossaert Mathew v.d. Golden Jagers
(Matthew)
86 0 54 1 90 0 83 0 313 1 Niet behaald
5 Miranda Schaap Heart of Gold v.d. Loenense Hoeve
(Pippa)
81 0 54 1 75 0 55 0 265 1 Niet behaald
6 Elise Eggen Purple Lady of the Naughty Dogs
(Flow)
63 0 48 1 70 0 55 0 236 1 Niet behaald
7 Gerrit Croese Odin v.d. Golden Jagers
(Odin)
82 0 54 1 50 1 92 0 278 2 Niet behaald
8 Marijke op de Weegh Jacklaine's Dazzling Dana
(Dana)
90 0 30 2 90 0 55 0 265 2 Niet behaald
9 Marion Dijkmans Celtic Boyka a Summoner's Tale
(Boyka)
92 0 50 1 75 0 26 1 243 2 Niet behaald
10 Willem van Loenen You Rock My World v.d. Loenense Hoeve
(Keet)
65 0 50 1 40 1 67 0 222 2 Niet behaald
11 Wilma Kesselring Head over Heels Ruby of Eager Spirit
(Ruby)
98 0 33 2 40 1 95 0 266 3 Niet behaald
12 Wim te Winkel Sunbeam v.d. Bleckinkhof
 (Marley)
96 0 54 1 54 1 40 1 244 3 Niet behaald
13 Bianca Koreman Cricket's Cunning Caitlyn
(Caitlyn)
61 0 34 2 40 1 69 0 204 3 Niet behaald
14 Marijke de Jong Genna v.d. Golden Jagers
(Genna)
47 1 31 2 45 1 45 1 168 5 Niet behaald
15 Dionne Blankenspoor Amigo Passion of Gold
(Milan)
90 0 30 2 40 1 11 3 171 6 Niet behaald
16 Lies Jambon Messi M

20 2 50 1 25 2 8 3 103 8 Niet behaald

 

 

Volgens het reglement dient de uitvoering van een proef wordt gewaardeerd met cijfers van 0 tot en met 100.
En om een voldoende te behalen moet de hond alle apporten binnen de vastgestelde tijd hebben geapporteerd en dient hiervoor minimaal 55 punten te verkrijgen.
In geval een hond een apport niet binnenbrengt zal op deze proef een onvoldoende verkregen worden, hiervoor maximaal 54 punten te verkrijgen.
In geval een hond een apport niet binnenbrengt binnen de daarvoor geldende tijd zal deze hond in de uitslag lager eindigen dan de hond die alle apporten binnenbrengt, ongeacht het aantal behaalde punten.
De winnende combinatie moet alle apporten binnen de gestelde tijd binnenbrengen en per proef een voldoende behaald hebben.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gold
    
Cup

         2017


 

GOLD CUP 2017 - 18 NOVEMBER - VEGHEL 

Uitslag Gold Cup >>

Op zaterdag 18 november wordt de 15e Gold Cup wedstrijd gehouden op de terreinen in omgeving Veghel waar 16 combinaties zullen strijden om de wisselbokaal de “bronzen dummy”.
Deze combinaties zijn gekwaliciteerd aan de hand van de resultaten behaald op de door de JPC/GRCN georganiseerde evenementen en de Nimrod-deelnemers van de lopende periode vanaf de vorige Gold Cup.

De deelnemers worden ontvangen om 8.00 uur in de accomodatie van de Koffie en Theeschenkerij Vlagheide, daar vindt de opening plaats en de loting voor de loopvolgorde en daarna wordt de traditionele groepsfoto van de 16 deelnemers gemaakt.

Uiterlijk om 9.30 uur vangen de proeven aan op de omliggende terreinen en zullen bestaan uit vier proeven en deze zullen eindigen om ca. 16.00 uur. Voor routebeschrijving naar de lokatie zie onderstaand.

zilverfazant

Uitreiking van de wisselbokaal zal omstreeks 16.30 uur plaats vinden, ook zal de zilveren fazant uitgereikt worden aan de combinatie met de hoogste score in de A-klasse op onze Clubdiplomadagen. Deelnemers, keurmeesters en helpers zullen na de prijsuitreiking om ca. 17.00 uur deelnemen aan het winterbuffet in de accommodatie.

Kijkers e.a. geïnteresseerden kunnen eveneens deelnemen aan dit winterbuffet, kosten p/p €15,00   excl. drankjes. Opgave voor deelname aan buffet uiterlijk donderdag 16 november aan Gera Schuurmans per e-mail: g.schuurmans@goldenretrieverclub.nl

Betaling voor buffet dient te geschieden op zaterdag 18 november vooraf bij het wedstrijdsecretariaat, daar ligt de lijst met inschrijving.

 

Adres: (óók voor navigatie)
Theeschenkerij Vlagheide
Vlagheide 6
5466 PZ  VEGHEL
Klik hier voor de routebeschrijving

Combinaties die zijn uitgenodigd op alfabetische volgorde:

Amigo Passion of Gold (Milan) Dionne Blankenspoor
Celtic Boyka a Summoner's Tale (Boyka) Marion Dijkmans
Cricket's Cunning Caitlyn (Caitlyn) Bianca Koreman
Figo v.d. Golden Jagers (Figo) Loek de Jong
Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof (Mylow) Henk de Ronde
Genna v.d. Golden Jagers (Genna) Marijke de Jong
Green Boy of the Naughty Dogs (Flyer) Hans van Barneveld
Head Over Heels Ruby of Eager Spirit (Ruby) Wilma Kesselring
Heart of Gold v.d. Loenense Hoeve (Pippa) Miranda Schaap
Jacklaine's Dazzling Dana (Dana) Marijke op de Weegh
Mathew v.d. Golden Jagers (Matthew) Mary Bossaert
Messi M Lies Jambon
Odin v.d. Golden Jagers (Odin) Gerrit Croese
Purple Lady of the Naughty Dogs (Flow) Elise Eggen
Sunbeam v.d. Bleckinkhof (Marley) Wim te Winkel
You Rock My World v.d. Loenense Hoeve (Keet) Willem van Loenen

 

 De selectiecriteria voor de Gold Cup met te behalen punten zijn:

  • De 1e drie combinaties, die op de ORWEJA Workingtest een certificaat in de open klasse hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e vijf in de einduitslag; 10 – 7 – 4 punten
  • De 1e twee combinaties, die op de Clubdiplomadag een A-diploma hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e vijf in de einduitslag;  6  – 3 punten
  • De 1e drie combinaties, die op de WT een A-certificaat hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e vijf in de einduitslag; 10 – 7 – 4 punten
  • De 1e twee combinaties, die op de GRCN/KNJV-proef een A-certificaat hebben behaald; 7 – 4 – punten
  • De 1e drie combinaties, die op de GRCN/JPC-MAP een A-diploma hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e vijf in de einduitslag; 10 – 7 – 4 punten
  • De combinaties, die op de door de GRCN georganiseerde veldwedstrijden een kwalificatie hebben behaald;                           
  VW post U (CAC)   12 pnt
    U  10 pnt
    ZG 7 pnt
    G 4 pnt
   VW v.d. Voet U (CAC) 14 pnt
    U 12 pnt
    ZG 10 pnt
    G 7 pnt

De combinaties welke aan de meest recente NIMROD-proef hebben deelgenomen worden altijd uitgenodigd. Bij gelijk eindigen in de uitslag worden aan de combinaties  dezelfde punten toegekend, ook bij gelijk eindigen op de  2e/3e plaats bij CD/KNJV-proef en 3e/4e plaats op de OWT/WT/MAP, leeftijd voor plaatsing is niet meer bepalend.

In geval combinaties aan het eind van het seizoen gelijk eindigen kan de JPC besluiten om voor de uiteindelijke selectie een kwalificatiewedstrijd te houden.

 

Lees meer...

Clubdiplomadag 4 Valkenswaard 28 oktober 2017 

Op deze zaterdag waren wij voor de 4e keer op rij op deze locatie. i.v.m. problemen met terrein toestemming werd de wedstrijd zeer laat aangekondigd en geopend voor inschrijving.
Toch nog 61 aanmeldingen en zoals gewend had organisator Monique Wacht met haar team de organisatie weer prima inde hand.
Daarbij mag zij gebruik maken van de accommodatie van hondenvereniging VVH die ook voor een uitstekende catering verzorgd.

Jammer genoeg werden er niet veel diploma’s uitgereikt, echter de sfeer was prima. Een mooie afsluiting van ons wedstrijdseizoen.

2017 valkenwaard b 2017 vakelnswaard c
B klasse C klasse:


 Uitslag:

Dipl pl pnt Hond Voorjager
B        
  1e 75 Amazing Abby grom Just Goldens Dick  Smitsman
  2e 73 Ziva van Renje Astrid van Zomeren
  3e 69 Luna (lab.) Monique  Brink
    65 Tribute To Tweedmouth Steady Girl Jan  Dielemans
         
C        
    49 Megore Mynoosa Vom Keien Fenn (lab.) * Andrea  Oellers
    48 Warm Wishes v.'t Keijserhof * Aart  Hartman
      You Rock My World V.D. Loenense Hoeve * Trudy den Boesterd
      Give Me True Love V.'T Keijsershof * Aart  Hartman
    47 Loyal Zippy Van De Hooydam Hoeve (lab.) * H.A.  Kransse
    46 Amazing Jane Flat Our Pride (flat.) * Marc den Hoed
      Genna V.D.Golden Jagers * Marijke de Jong Vijzelaar
  1e 45 Philgill'S Easy G.J.A.A.  Janssen-Coolen
      Handsome Hedde The Second Off April (lab.) * Juliette  Maenen
      Go With The Flow Dutch And Faithful (flat.) * M.H.P.C.  Bosman
    44 Vixen From The Go-Getters * Martha M  Scholten
  2e   Winchmore Business As Usual (flat.) Ankie L.M.H.  Debije
      Cato'S Wilma Uit 'T Labradorium (lab.) * Matthijs  Doornekamp
      Sture Van Het Bovenwater (toll.) * Joyce van Asselt-Verheij
    43 Menosys Inhabitant Sisko (lab.) * Barry  Korteweg
      Okke Fan 'E Kooi-Fenne (lab.) * J.A.W.  Hofs
  3e 42 Laboriginals Positivo (lab.) Karin van Vroenhoven
    41 Blackthorn Argos (lab.) * B.A.M  Sengers
      Falco V.D. Newgolberhoeve * Laurens  Kammeraad
      Twilight Zone Of The Morning Valley * Peter  Korzelius
      Lotus De La Champ De Feu (flat.) * Cwm  Willems Toussaint
      Ollie Van De Bosmoat (lab.) * G  Essers
    40 Perfect Storm V.'T Keijsershof * Elvira van Burken
    39 Rocksett Kokomo Beach * Diana van den Oever
      Miss Dior My Love Of Splendour * Marja van Manen
    38 Lucca Van De Golden Jagers * Lj  Crama
      Sungold Cchili Checkmate * Theo van Zomeren
      Love Letter Of Perfect Promise (flat.) * P  Vyt
    37 For ever our joy precious peter pan (lab.) * H  Burgman
      Una Bluebell Of Roxy'S Tale (lab.) * H.J.A.  Brouwer
    36 Just Add Water Castiglione Del Lago (flat.) * Jan/J.E.  Boswijk
    33 Remember Me Of The Barking Voices (lab.) Marije  Boonzaaijer

 

*= Hond deed mee in een hogere klasse

 

 

 

ROUTEBESCHRIJVING VOOR DE “GOLDCUP” 18-11-2017 in MEIERIJSTAD
“MEIERIJSTAD” is sinds 1 januari 2017 de fusienaam van de drie gemeenten, Sint Oedenrode, Schijndel en Veghel.

Adres:  (óók voor navigatie)
Theeschenkerij Vlagheide.
Vlagheide 6
5466 PZ  VEGHEL

Komend vanaf Tilburg A58 , richting Eindhoven, bij knooppunt BATADORP A58 richting Helmond/Nijmegen,
op deze weg afslag A50 Nijmegen, op de A50 afrit 10 Eerde - Schijndel, einde afrit linksaf,
bij rotonde rechtdoor, daarna tweede weg links, hierna Route bordjes volgen.

Komend vanaf het Zuiden A2 richting Eindhoven, bij knooppunt BATADORP A58 richting Helmond/Nijmegen,
op deze weg afslag A50 Nijmegen, op de A50 afrit 10 Eerde - Schijndel, einde afrit linksaf,
bij rotonde rechtdoor, daarna tweede weg links, hierna Route bordjes volgen.

Komend vanaf Arnhem/Nijmegen, A50 richting Eindhoven op deze weg A50
afrit 10 Eerde – Schijndel, einde afrit rechts af bij rotonde rechtdoor, daarna tweede weg links,
hierna Route bordjes volgen.

Komend vanaf Utrecht A2, richting s’Hertogenbosch, neem afrit 21 Veghel/Helmond N279,
op deze weg afslag Eindhoven A50 richting Eindhoven op deze weg A50
afrit 10 Eerde – Schijndel, einde afrit rechts af bij rotonde rechtdoor, daarna tweede weg links,
hierna Route bordjes volgen.

De auto kan bij het secretariaat geparkeerd worden, waarvan alle proeven te voet te bereiken zijn.

Workingtest 2 Simonshaven 22 oktober 2017

Door trieste omstandigheden ging onze WT-2 in Son & Breugel niet door. Echter JPC lid Minette de Jonge wilde deze WT wel organiseren en tezamen met Bert v.d. Graaf en Arie v.d. Linden kregen de 85 deelnemers een prima georganiseerde WT met mooie proeven in dit prachtige gebied.
Een groot compliment naar deze drie personen en ook naar keurmeesters, helpers en wedstrijdsecretariaat.
Ook een groot compliment naar de deelnemers, er werden 61 certificaten behaald en slechts 5 voorjagers waren niet meer aanwezig, daarentegen waren veel voorjagers aanwezig bij de prijsuitreiking die geen certificaat behaald hadden. En dat verdiende de organisatie, als deelnemers en JPC kijken wij terug op een zeer geslaagde WT.

C klasse vlnr:
3e Hannah  Reuber
1e Christel  Schattevoet
2e Han  Aus Dem Kamen
2017 WT2 C sm
   
B klasse vlnr:
3e Leonie  Schimmer
1e C.M. van Leeuwen
2e Alieke  Hermans
2017 WT2 B sm
   
B2 Klasse vlnr:
3e Amber van Driel
1e Yvonne  Holkeboer
2e Hilde  Hoften
2017 WT2 B2 sm
   
A klasse vlnr:
3e Wilma Kesselring
1e Mart van de Wiel
2e Miranda  Schaap
2017 WT2 A sm

 

Klasse plaats punten hond voorjager
C        
  1e 92 Bright Yeth vom Oemberger Moor (lab.) Christel  Schattevoet
  2e 88 Elza's Memory Tuscan De Champagne Han  Aus Dem Kamen
  3e 81 Hunter´s Moonlight Kir Royal Liz (toll.) Hannah  Reuber
    75 Winchmore Being Full Of Beans (flat.) Bob van Dijk
    75 Absolutely Tristan Garonera (toll.) Ger  Mestrum
    74 Cave La Fleur V. Rosa's Tienmorgen (lab.) Yvette van den Berg
    72 Sungold Chili Checkmate Theo van Zomeren
    71 Blue As You of The Brightly Dunes (flat.) Joyce  Hoogeveen
    66 Eve's Kiss from The Dutch Coast S.E.I.  Hazeveld
    64 Beautiful Bregje From Just Goldens Frans van Schoote
    64 Snow Storm From White Golden Home C  Kros
    63 Princess Cara From Just Goldens Irene van der Meulen
    60 Vixen from The Go-Getters Martha M  Scholten
    60 Valley of Golden Glow Riverdance J.W.M.  Verdel - Van Broekhoven
    52 Questions Flight No Panic No Doubt (flat.) Heleen L.H.  Verheij
         
B1        
  1e 94 Thiara My Melodie of Golden Spirit C.M. van Leeuwen
  2e 87 Quail's Flat Tarn (flat.) Alieke  Hermans
  3e 87 Midnight Lovers Excalibur (flat.) Leonie  Schimmer
    82 Gentle New Star Promise Happy Day (flat.) E.M.  Bours
    80 Cuivienen Edward (flat.) Maaike  Kort
    79 Amber Passiono of Gold Cynthia  Buijze
    79 Windworkers Cherokee Rose M.K.  Keesen
    78 Amazon Acis My Golden Sunshine Rob  Dings
    78 Cerbel Flower (lab.) Jose  Kroesen
    76 Tast Tormore of Eager Spirit Wessel van Slobbe
    76 Orlagh v. Renje Astrid van Zomeren
    73 Twitterpated Say It In French (flat.) Anneke  Nobel
    72 Fenna v.d. Golden-Jagers C.M. van der Bijl
    72 Gentle New Star Promise Smiley Day (flat.) Monique  Lutgenau
    72 Wina-Ansi Von Den Bestthorritzen (flat.) Willem  Kort
    71 Warm Wishes v.'t Keijserhof Aart  Hartman
    70 Super Surprise First Mission H  Lohuis
    70 Grandeur De La Chasse Ingrid  Berkhout-Engel
    69 Ponnes Liberty Fifth Rough Heart (flat.) Marion  Vrij-Zijta
    69 Bedrabbled Evy Ice Debbie van Schie
    69 Gossip Girl From The Golden Future Sylvia  Patist
    67 Philgill's Key Hans  Dijkgraaf
    66 Bedrabbled Indy Rob van Schie
    63 My Love van de Limburgse Parels Kitty  Bruijnes
    63 Yellow Royal Rainbows Aurora Willeke  Jansen
    63 Lord Bonfire v.h. Seringenland Renske  Maarse-Bartels
    62 Nette's Golden Tal Didi Berendien van der Velde
    58 Delightfull Rosaline uit de Kunst J.M  Albers-Luiting
    56 Blackmoonlightning Precious Girl (flat.) M  Maan
    55 Jacklaine's Dougall Sverre Arjan  Muller
    54 Rosij's Charlotte Uit 't Labradorium (lab.) Femke  Mackenzie
    52 River Forlands Knock Heavens Door Cgaj van der Ven
    52 Endless Love of Magic Trust (flat.) Pc  Nilssson
    51 Sungold Banditt Falco J.S.  Schrijver
    49 Pride of Midnight Spread Your Wings (flat.) Map  Schepers
    42 Vitesse from the Go-Getters Jan  Huizer
         
B2        
  1e 83 Yellow Lady of the Naughty Dogs Yvonne  Holkeboer
  2e 75 Cerbel Buzzard (lab.) Hilde  Hoften
  3e 72 Mhila-Casey Umbra Fida (flat.) Amber van Driel
    70 Gundog's Choice Dale Andreas  Nau
    70 India Tanja  Blad
    70 Xyra Passie van 't Nieuwe Erf (lab.) Theo  Th.J.  Prenen
    67 Jesse (lab.) I van der Eijk
    66 Sky My Melodie of Golden Spirit Gera  Schuurmans
    64 Absolutely Fabulous Icy Irvin Annette  Ossewaarde
    64 Perre Brass Vom Lech-Toller Nest (toll.) I.M.  Roest
    62 Deep Impact of Magic Trust (flat.) Jenifer de Bruijn
    61 Philgill's Sally Rob  Tervoort
    60 Alisia Passion of Gold Dhm  Rensen
    60 Seven v.d. Woudstreek Martina  Nau
    48 Dear Dash Golden Wish C.  Kros
    31 Absolutely Fabulous Ivory Ivy Elly  Verdam
    28 Voulez Vous van de Loenense Hoeve Jeffrey  Freijser
    23 Mac Gyver v. 't Keijsrshof Brenda  Egberts
A        
  1e 86 Skipper (lab.) Mart van de Wiel
  2e 85 Heart of Gold Vd Loenense Hoeve Miranda  Schaap
  3e 84 Head Over Heels Ruby of Eager Spirit Wilma  Kesselring
    84 Figo v.d. Golden Jagers Loek de Jong
    73 Genna v.d. Golden Jagers Marijke de Jong Vijzelaar
    71 You Rock My World v.d. Loenense Hoeve Wim van Loenen
    70 Celtic Boyka A Summoner's Tale Marion  Dijkmans
    63 As Keen as Mustard Of Eager Spirit Mariska  Kraak Gerding
    52 Amigo Passion of Gold D  Blankenspoor
    49 Grandeur De La Chasse Aimee Elise  Eggen
    42 French Blue of The Brightly Dunes (flat.) Marian  Nihot
    37 Jackanape's Lovely Miracle (flat.) D.S. van der Horst
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy