KOUDWILDTEST - Heino - 10 Februari 2018

Volgens traditie opent de Jachtproevencommissie ( JPC ) in samenwerking met Frank de Vries het wedstrijdseizoen met de koud wild test te Wijhe, in 2018 op zaterdag 10 februari jl. 
Vijftien voorjagers waren aanwezig met hun golden/labrador op deze test.

D.m.v. nagebootste jachtsituaties zoals een eendenjacht, bosjacht, voor de voet jacht en duiventrek jacht werd door de keurmeesters Frank de Vries en Ingrid van de Ven de honden en hun voorjagers positieve wijze beoordeeld. 

We kunnen terugkijken op een gezellige en geslaagde dag voor de voorjagers en hun honden. Iedereen is tevreden naar huis gegaan met een certificaat van deelname op zak en nuttige feedback van de keurmeesters. We zien iedereen graag komend wedstrijdseizoen terug.

wk1   kw3  
kw1   kw4
     
kw5   kw7
     
kw6   kw11
     
kw8   kw10

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 Banner Gold Cup2

 GOLD-CUP 2017 - 18 NOVEMBER - VEGHEL

Een betere afsluiting van ons seizoen hadden wij niet kunnen bedenken voor deze 15e editie. Frans v.d. Linden met ondersteuning van JPC-lid Gera Schuurmans hadden in dit prachtige gebied vier zeer mooie proeven uitgezet. In de proeven kwamen de honden alle ingrediënten tegen zoals sleepsporen van gans, konijn en eend, dirigeren, markeren, onthouden valplaats en zoeken. Veel zelfstandigheid werd er van de honden gevraagd en ook goed voorjagen. Vanaf 15.30 uur kwamen de 16 voorjagers terug naar de accommodatie, waar jachthoorn blazers hen opwachtte.
Drie combinaties slaagden erin om alle 12 stuks wild binnen te brengen en werd Loek de jong met Figo v.d. Golden Jagers winnaar van de Bronzen Dummy 2017. 
Trudy den Boesterd had de eer om de Zilveren Fazant met herinneringspenning (v.d. Loenense Hoeve) uit te reiken aan Loek de Jong die met Figo op een CD het hoogste aantal punten (98) had behaald in dit seizoen.
Een prachtige dag werd afgesloten met het winterbuffet aangeboden door de JPC aan deelnemers en allen die meegewerkt hebben aan deze geslaagde Gold Cup.

 

ColdCup2017

Winnaar Gold Cup 2017 - Loek de Jong met Figo v.d. Golden Jagers

 

Plaats voorjager Hond P
1
mis P
2
mis P
3
mis P
4
mis Punt
tot
Tot
mis
Cert
1 Loek de Jong Figo v.d. Golden Jagers
(Figo)
76 0 98 0 100 0 100 0 374 0 Behaald
2 Henk de Ronde Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof
(Mylow)
95 0 98 0 85 0 55 0 333 0 Behaald
3 Hans van Barneveld Green Boy of the Naughty Dogs
(Flyer)
62 0 71 0 55 0 97 0 285 0 Behaald
4 Mary Bossaert Mathew v.d. Golden Jagers
(Matthew)
86 0 54 1 90 0 83 0 313 1 Niet behaald
5 Miranda Schaap Heart of Gold v.d. Loenense Hoeve
(Pippa)
81 0 54 1 75 0 55 0 265 1 Niet behaald
6 Elise Eggen Purple Lady of the Naughty Dogs
(Flow)
63 0 48 1 70 0 55 0 236 1 Niet behaald
7 Gerrit Croese Odin v.d. Golden Jagers
(Odin)
82 0 54 1 50 1 92 0 278 2 Niet behaald
8 Marijke op de Weegh Jacklaine's Dazzling Dana
(Dana)
90 0 30 2 90 0 55 0 265 2 Niet behaald
9 Marion Dijkmans Celtic Boyka a Summoner's Tale
(Boyka)
92 0 50 1 75 0 26 1 243 2 Niet behaald
10 Willem van Loenen You Rock My World v.d. Loenense Hoeve
(Keet)
65 0 50 1 40 1 67 0 222 2 Niet behaald
11 Wilma Kesselring Head over Heels Ruby of Eager Spirit
(Ruby)
98 0 33 2 40 1 95 0 266 3 Niet behaald
12 Wim te Winkel Sunbeam v.d. Bleckinkhof
 (Marley)
96 0 54 1 54 1 40 1 244 3 Niet behaald
13 Bianca Koreman Cricket's Cunning Caitlyn
(Caitlyn)
61 0 34 2 40 1 69 0 204 3 Niet behaald
14 Marijke de Jong Genna v.d. Golden Jagers
(Genna)
47 1 31 2 45 1 45 1 168 5 Niet behaald
15 Dionne Blankenspoor Amigo Passion of Gold
(Milan)
90 0 30 2 40 1 11 3 171 6 Niet behaald
16 Lies Jambon Messi M

20 2 50 1 25 2 8 3 103 8 Niet behaald

 

 

Volgens het reglement dient de uitvoering van een proef wordt gewaardeerd met cijfers van 0 tot en met 100.
En om een voldoende te behalen moet de hond alle apporten binnen de vastgestelde tijd hebben geapporteerd en dient hiervoor minimaal 55 punten te verkrijgen.
In geval een hond een apport niet binnenbrengt zal op deze proef een onvoldoende verkregen worden, hiervoor maximaal 54 punten te verkrijgen.
In geval een hond een apport niet binnenbrengt binnen de daarvoor geldende tijd zal deze hond in de uitslag lager eindigen dan de hond die alle apporten binnenbrengt, ongeacht het aantal behaalde punten.
De winnende combinatie moet alle apporten binnen de gestelde tijd binnenbrengen en per proef een voldoende behaald hebben.

 

 

 

 

 

 

 

 

ROUTEBESCHRIJVING VOOR DE “GOLDCUP” 18-11-2017 in MEIERIJSTAD
“MEIERIJSTAD” is sinds 1 januari 2017 de fusienaam van de drie gemeenten, Sint Oedenrode, Schijndel en Veghel.

Adres:  (óók voor navigatie)
Theeschenkerij Vlagheide.
Vlagheide 6
5466 PZ  VEGHEL

Komend vanaf Tilburg A58 , richting Eindhoven, bij knooppunt BATADORP A58 richting Helmond/Nijmegen,
op deze weg afslag A50 Nijmegen, op de A50 afrit 10 Eerde - Schijndel, einde afrit linksaf,
bij rotonde rechtdoor, daarna tweede weg links, hierna Route bordjes volgen.

Komend vanaf het Zuiden A2 richting Eindhoven, bij knooppunt BATADORP A58 richting Helmond/Nijmegen,
op deze weg afslag A50 Nijmegen, op de A50 afrit 10 Eerde - Schijndel, einde afrit linksaf,
bij rotonde rechtdoor, daarna tweede weg links, hierna Route bordjes volgen.

Komend vanaf Arnhem/Nijmegen, A50 richting Eindhoven op deze weg A50
afrit 10 Eerde – Schijndel, einde afrit rechts af bij rotonde rechtdoor, daarna tweede weg links,
hierna Route bordjes volgen.

Komend vanaf Utrecht A2, richting s’Hertogenbosch, neem afrit 21 Veghel/Helmond N279,
op deze weg afslag Eindhoven A50 richting Eindhoven op deze weg A50
afrit 10 Eerde – Schijndel, einde afrit rechts af bij rotonde rechtdoor, daarna tweede weg links,
hierna Route bordjes volgen.

De auto kan bij het secretariaat geparkeerd worden, waarvan alle proeven te voet te bereiken zijn.

Gold
    
Cup

         2017


 

GOLD CUP 2017 - 18 NOVEMBER - VEGHEL 

Uitslag Gold Cup >>

Op zaterdag 18 november wordt de 15e Gold Cup wedstrijd gehouden op de terreinen in omgeving Veghel waar 16 combinaties zullen strijden om de wisselbokaal de “bronzen dummy”.
Deze combinaties zijn gekwaliciteerd aan de hand van de resultaten behaald op de door de JPC/GRCN georganiseerde evenementen en de Nimrod-deelnemers van de lopende periode vanaf de vorige Gold Cup.

De deelnemers worden ontvangen om 8.00 uur in de accomodatie van de Koffie en Theeschenkerij Vlagheide, daar vindt de opening plaats en de loting voor de loopvolgorde en daarna wordt de traditionele groepsfoto van de 16 deelnemers gemaakt.

Uiterlijk om 9.30 uur vangen de proeven aan op de omliggende terreinen en zullen bestaan uit vier proeven en deze zullen eindigen om ca. 16.00 uur. Voor routebeschrijving naar de lokatie zie onderstaand.

zilverfazant

Uitreiking van de wisselbokaal zal omstreeks 16.30 uur plaats vinden, ook zal de zilveren fazant uitgereikt worden aan de combinatie met de hoogste score in de A-klasse op onze Clubdiplomadagen. Deelnemers, keurmeesters en helpers zullen na de prijsuitreiking om ca. 17.00 uur deelnemen aan het winterbuffet in de accommodatie.

Kijkers e.a. geïnteresseerden kunnen eveneens deelnemen aan dit winterbuffet, kosten p/p €15,00   excl. drankjes. Opgave voor deelname aan buffet uiterlijk donderdag 16 november aan Gera Schuurmans per e-mail: g.schuurmans@goldenretrieverclub.nl

Betaling voor buffet dient te geschieden op zaterdag 18 november vooraf bij het wedstrijdsecretariaat, daar ligt de lijst met inschrijving.

 

Adres: (óók voor navigatie)
Theeschenkerij Vlagheide
Vlagheide 6
5466 PZ  VEGHEL
Klik hier voor de routebeschrijving

Combinaties die zijn uitgenodigd op alfabetische volgorde:

Amigo Passion of Gold (Milan) Dionne Blankenspoor
Celtic Boyka a Summoner's Tale (Boyka) Marion Dijkmans
Cricket's Cunning Caitlyn (Caitlyn) Bianca Koreman
Figo v.d. Golden Jagers (Figo) Loek de Jong
Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof (Mylow) Henk de Ronde
Genna v.d. Golden Jagers (Genna) Marijke de Jong
Green Boy of the Naughty Dogs (Flyer) Hans van Barneveld
Head Over Heels Ruby of Eager Spirit (Ruby) Wilma Kesselring
Heart of Gold v.d. Loenense Hoeve (Pippa) Miranda Schaap
Jacklaine's Dazzling Dana (Dana) Marijke op de Weegh
Mathew v.d. Golden Jagers (Matthew) Mary Bossaert
Messi M Lies Jambon
Odin v.d. Golden Jagers (Odin) Gerrit Croese
Purple Lady of the Naughty Dogs (Flow) Elise Eggen
Sunbeam v.d. Bleckinkhof (Marley) Wim te Winkel
You Rock My World v.d. Loenense Hoeve (Keet) Willem van Loenen

 

 De selectiecriteria voor de Gold Cup met te behalen punten zijn:

  • De 1e drie combinaties, die op de ORWEJA Workingtest een certificaat in de open klasse hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e vijf in de einduitslag; 10 – 7 – 4 punten
  • De 1e twee combinaties, die op de Clubdiplomadag een A-diploma hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e vijf in de einduitslag;  6  – 3 punten
  • De 1e drie combinaties, die op de WT een A-certificaat hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e vijf in de einduitslag; 10 – 7 – 4 punten
  • De 1e twee combinaties, die op de GRCN/KNJV-proef een A-certificaat hebben behaald; 7 – 4 – punten
  • De 1e drie combinaties, die op de GRCN/JPC-MAP een A-diploma hebben behaald en zijn geëindigd bij de 1e vijf in de einduitslag; 10 – 7 – 4 punten
  • De combinaties, die op de door de GRCN georganiseerde veldwedstrijden een kwalificatie hebben behaald;                           
  VW post U (CAC)   12 pnt
    U  10 pnt
    ZG 7 pnt
    G 4 pnt
   VW v.d. Voet U (CAC) 14 pnt
    U 12 pnt
    ZG 10 pnt
    G 7 pnt

De combinaties welke aan de meest recente NIMROD-proef hebben deelgenomen worden altijd uitgenodigd. Bij gelijk eindigen in de uitslag worden aan de combinaties  dezelfde punten toegekend, ook bij gelijk eindigen op de  2e/3e plaats bij CD/KNJV-proef en 3e/4e plaats op de OWT/WT/MAP, leeftijd voor plaatsing is niet meer bepalend.

In geval combinaties aan het eind van het seizoen gelijk eindigen kan de JPC besluiten om voor de uiteindelijke selectie een kwalificatiewedstrijd te houden.

 

Lees meer...

Clubdiplomadag 4 Valkenswaard 28 oktober 2017 

Op deze zaterdag waren wij voor de 4e keer op rij op deze locatie. i.v.m. problemen met terrein toestemming werd de wedstrijd zeer laat aangekondigd en geopend voor inschrijving.
Toch nog 61 aanmeldingen en zoals gewend had organisator Monique Wacht met haar team de organisatie weer prima inde hand.
Daarbij mag zij gebruik maken van de accommodatie van hondenvereniging VVH die ook voor een uitstekende catering verzorgd.

Jammer genoeg werden er niet veel diploma’s uitgereikt, echter de sfeer was prima. Een mooie afsluiting van ons wedstrijdseizoen.

2017 valkenwaard b 2017 vakelnswaard c
B klasse C klasse:


 Uitslag:

Dipl pl pnt Hond Voorjager
B        
  1e 75 Amazing Abby grom Just Goldens Dick  Smitsman
  2e 73 Ziva van Renje Astrid van Zomeren
  3e 69 Luna (lab.) Monique  Brink
    65 Tribute To Tweedmouth Steady Girl Jan  Dielemans
         
C        
    49 Megore Mynoosa Vom Keien Fenn (lab.) * Andrea  Oellers
    48 Warm Wishes v.'t Keijserhof * Aart  Hartman
      You Rock My World V.D. Loenense Hoeve * Trudy den Boesterd
      Give Me True Love V.'T Keijsershof * Aart  Hartman
    47 Loyal Zippy Van De Hooydam Hoeve (lab.) * H.A.  Kransse
    46 Amazing Jane Flat Our Pride (flat.) * Marc den Hoed
      Genna V.D.Golden Jagers * Marijke de Jong Vijzelaar
  1e 45 Philgill'S Easy G.J.A.A.  Janssen-Coolen
      Handsome Hedde The Second Off April (lab.) * Juliette  Maenen
      Go With The Flow Dutch And Faithful (flat.) * M.H.P.C.  Bosman
    44 Vixen From The Go-Getters * Martha M  Scholten
  2e   Winchmore Business As Usual (flat.) Ankie L.M.H.  Debije
      Cato'S Wilma Uit 'T Labradorium (lab.) * Matthijs  Doornekamp
      Sture Van Het Bovenwater (toll.) * Joyce van Asselt-Verheij
    43 Menosys Inhabitant Sisko (lab.) * Barry  Korteweg
      Okke Fan 'E Kooi-Fenne (lab.) * J.A.W.  Hofs
  3e 42 Laboriginals Positivo (lab.) Karin van Vroenhoven
    41 Blackthorn Argos (lab.) * B.A.M  Sengers
      Falco V.D. Newgolberhoeve * Laurens  Kammeraad
      Twilight Zone Of The Morning Valley * Peter  Korzelius
      Lotus De La Champ De Feu (flat.) * Cwm  Willems Toussaint
      Ollie Van De Bosmoat (lab.) * G  Essers
    40 Perfect Storm V.'T Keijsershof * Elvira van Burken
    39 Rocksett Kokomo Beach * Diana van den Oever
      Miss Dior My Love Of Splendour * Marja van Manen
    38 Lucca Van De Golden Jagers * Lj  Crama
      Sungold Cchili Checkmate * Theo van Zomeren
      Love Letter Of Perfect Promise (flat.) * P  Vyt
    37 For ever our joy precious peter pan (lab.) * H  Burgman
      Una Bluebell Of Roxy'S Tale (lab.) * H.J.A.  Brouwer
    36 Just Add Water Castiglione Del Lago (flat.) * Jan/J.E.  Boswijk
    33 Remember Me Of The Barking Voices (lab.) Marije  Boonzaaijer

 

*= Hond deed mee in een hogere klasse

 

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy