Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter


CLUBDIPLOMADAG IN HEERLE OP 31 MEI 2015

De weergoden waren op deze zondag met ons. Boven de rivieren heeft het de gehele dag geregend en de deelnemers in Heerle hebben slechts een enkel spatje gehad. 102 deelnemers hadden zich ingeschreven en daarvan zijn er 90 van start gegaan. In de C-klasse behaalde 15 combinaties van de 22 het felbegeerde C-diploma. In de B-klasse behaalde 28 combinaties van de 53 het B-diploma, een mooi resultaat. In de A-klasse gingen er 12 combinaties van de 15 op voor de dirigeerproef, 5 combinaties haalden daar een voldoende en 4 daarvan brachten de eend van de verre loper over water keurig terug.Dankzij een perfekte organisatie – Rob Dings, Dolf Helge en Hans Dijkgraaf – werd de prijsuitreiking gehouden om 17.00 uur met dank aan het secretariaat. Een mooie CD op het terrein aan de Bolusberg bij Ben en Lenie Hectors.

  

   punten   Hond Voorjager
Diploma A        
  94 1e Figo van de Golden Jagers Loek de Jong
    2e Dancing Queen vd Loenense Hoeve A van der Zanden
  93 3e flying ferdi the second off april (lab.) André Brink
  88   Alliance de la Vie Never Again (toll.) H.F. van Herteryck
     

 2015 CD 2 Heerle A klasse

Winnaars A-klasse

 
Diploma B        
  80 1e Loyal Fire van de Hooydam Hoeve (lab.) Twan Vermunt
      Odin v.d. Golden Jagers * Gerrit Croese
  79   Give Me True Love v. 't Keijsershof * Aart Hartman
  78 2e absolutely fabulous ine's iza ineke Cabri-Verdam
      Genna van de Golden Jagers * Marijke de Jong Vijzelaar
    3e Donna van Holdenstein (lab.) A van Londen
      Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof * E.M.J. van Burken
  77   Matthew v.d. Golden-Jagers Mary Bossaert
      Happy Pippa From The Groove Of Joy (lab.) Kees Zwartbol
  76   Flat-Hunter's Strilie Eye Candy (flat.) Sabine Sintobin
      Eight Below Maya My Dog My Dream Yvonne Fierloos-Deurloo
      Windworkers Cherokee Rose M.K. Keesen
      Grandeur de la Chasse I Berkhout-Engel
  75   Happymover Gromit * J.G.R. Helge
  74   Ollie van Renje Rinus Klippel
      Amigo Passion of Gold DJ Blankenspoor
      Gundog's Choice Dale A. Nau
  73   Dark Devotion Upper Star Utopy (flat.) * Jean-Paul van Beveren
      Ponnes Liberty Libby Lucky's Heart (flat.) * Marion Vrij-Zijta
  72   La Demisa Jillisz Jill-Lin (flat.) * Jean-Paul van Beveren
      Seven van de Woudstreek M. Nau
  70   Django van de Golden Jagers Ellen Meerssman-Dekker
      absolutely fabulous ivory ivy Elly Verdam
      river forlands rock and roll music Annemieke Riegman
  69   Emy van de Gerry hoeve Edwin Blad
  68   C Black Archer (flat.) Barbara Van Hyfte
      My Sunny Brian v. Lihdanfurt O.E.H. Alers-Beekers
  67   Gleeful Floyd v. 't Olde Klooster William van Stuijvenberg
      B C vd grote moor (lab.) Wim Dek
  66   Alisia Passion of Gold Doorli Rensen
      India Tanja Blad
      Lovely de la maison de montaigne (lab.) Rob van de Ven
  64   Messano Yin or Yang E.C.M. Kloek
      Ponnes Liberty Sugar Brown Ligi (flat.) A.R. Van Gemert
      Wallcorner's Enjoy (flat.) Per Abildgaard
  61   Virthualitie Bohemian Rhapsoie (flat.) M C van Toor
     

 2015 CD 2 heerle B klasse

Winnaars B-klasse

 
Diploma C        
  50 1e Delightfull Rosaline uit de Kunst J.M. Albers-Luiting
    2e Grace Brook's true friends F.L. Gillissen
      Happy Fenna from the Groove of Joy (lab.) * L.S Mook
  49   Purple Emperor Of Cheerful Tails (flat.) * Dieter Dussart
  48 3e cerbel flower (lab.) jose kroesen
      Love crime of perfect promise (flat.) * Karin Lammerinks
      Countyside van de Bleckinkhof * M de Jonge
  47   Golden Force Amazing Call Hellen Bastiaansen
      Queen of my Heart v.'t Keijsershof * Carolien Huurling
      River Forlands  I call your name * Monika Huybers
      Perpekim's Valorous Voyager RWJ Thoen
  46   Golden Force Fabulous Call Marijke van Leeuwen
      River Forlands Hippy Hippy Shake * Ralph Bruijnes
      Nightbird v.'t Meijelicht (lab.) * Wendy de Koning
  45   Classic Lab's Elegante Carmen (lab.) Wil Keijzers-Becht
      Smooth Operators Happy Liza (flat.) * ignace van de Vorst
      Lord Bonfire v.h. Seringenland * Renske Maarse-Bartels
  44   Ramble Rose Of Westbrook Castle (lab.) Erik v.d. Westerloo
      Super Surprise So This Is Love Gerda van Gurp-Faro
      Natural Gamefinder active Darcy * Karin Holtkamp
      King Denver van het Bevershof (flat.) * M.M. de Koning
  43   Ozzy van Renje * Gerlof Rienks
  42   dainty dimple of eager spirit m. gerding
      Sungold Banditt Falco J.S. Schrijver
      Angel Passion of Gold Marcel Gokke
      Love Letter of Perfect promise (flat.) * P Vyt
  40   Hunter´s Moonlight Kir Royal Liz (toll.) Hannah Reuber
      All Saints Badaine (flat.) * W.L. Van Gemert-Noordermeer
  39   Smooth Operators Stardancer (flat.) * M. Schepers
  37   Owen van Renje W.M. Zoer
  36   Llyn Hely Cadi of the Ginyard * F.I.A.m. Colligon
  35   Lucky Littlemill of Eager Spirit J.C Valk
      * = heeft in een hogere klasse deelgenomen  
     

2015 CD 2 Heerle C klasse

Winnaars C-klasse

 

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy