Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

2015 CD 3 banner

  Clubdiplomadag 3 te Simonshaven op 28 juni 2015

 

2015 CD 3

De derde Clubdiplomadag van dit seizoen kenmerkte zich door een deelnameveld van maar liefst 115 honden. Cynthia Buijze met haar Amber deed mee in de B en vertelt er enthousiast over : ‘’Het was een heerlijke dag
met een gemoedelijke sfeer. Tijdens het wachten op een proef kan je lekker met iedereen bijpraten en
er wordt ook echt meegeleefd. De mede-voorjagers gunnen elkaar de goede resultaten echt. Bij alle proeven stonden vriendelijke keurmeesters die steeds de proef keurig uitlegden. De proeven verliepen vlot, er was
een goede doorstroming, alleen bij het volgen en komen op bevel was een flinke wachttijd. Ik heb die dag
met Amber het eerste B-diploma gehaald, met maar liefst 77 punten, wat een vierde plaats (ex aequo met de derde plaats) op heeft geleverd. Ik ben dan ook met een heel trots gevoel naar huis gegaan!”

 

 

 

  

  

Diploma A  
   98  1e  Figo van de Golden Jagers                            Loek de Jong
   94  2e  Atumn Arrow of the Golden-Dune's               Johan Visser
   86  3e  (Solo lab.)                                                   Ronald van den Hoek
 

 2015 CD 3 A klassewinnaars A-klasse                                   

Diploma B  
   80  1e  Cerbel Adder (lab.)                                      A Vergeer
   79       blackthorn  mirach (lab.) *                            rinus biemans
             Genna van de Golden Jagers *                      Marijke de Jong Vijzelaar
   78  2e  Amigo Passion of Gold                                  DJ Blankenspoor
             Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof *                      E.M.J. van Burken
   77  3e  Happy Pippa From The Groove Of Joy (lab.)   Kees Zwartbol
             Amber Passion of Gold                                  Cynthia Buijze
   76       Absolutely Fabulous Icy Irvin                        Annette Ossewaarde
   75       Ollie van Renje                                             Rinus Klippel
             Give Me True Love v. 't Keijsershof *              Aart Hartman
   74       Trapa-Ansi von den Bestthorritzen (flat.)        M Dijkman
             Dancing Queen vd Loenense Hoeve *              A van der Zanden
   73       River Forlands Hippy Hippy Shake                  Ralph Bruijnes
             Daddy Cool v.d. Loenense Hoeve *                Peter Roorda
             Cerbel Buzzard (lab.)                                    H. van Hoften
             Loyal Hunter vd Hooijdam Hoeve (lab.) *        BC Dekker
   72       Roughcovers Whitfield (flat.)                        B B Breukhoven
             Happy Summer of the Brightly Dunes (flat.)    MM Nihot
             Smooth Operators Happy Liza (flat.) *            ignace van de Vorst
             Millers Square Black Semmy (lab.) *               M Swolfs
             BRINESBROWSAGE *                                          Peter van den Berg
             Dark Devotion Upper Star Utopy (flat.) *         JP van Beveren
             Voulez Vous van de Loenense Hoeve               J Freijser
   71       Xyra Passie van 't Nieuwe Erf (lab.) *             Theo Prenen
             Grandeur de la Chasse                                  Ingrid Berkhout-Engel
             Virthualitie Bohemian Rhapsoie (flat.)             Marijke van Toor
   70       Rush Kisses Brown Eyed Girl (flat.)                Kim Ruskus
             Happymover Gromit *                                   J.G.R. Helge
             BASCO CHASE VAN DE GROTE MOOR (lab.)                Tannie Dek
             Autumn Bo of the Golden-Dune's *                Ramona Verschoor
   69       Ponnes Liberty Sugar Brown Ligi (flat.)           A.R. Van Gemert
             Adante Power of Gold                                    ME Kloet
   68       Alisia Passion of Gold                                    Doorli Rensen
             New Borgs' Balin (flat.)                                  E Onderdelinden
            Tarzan Noble's Delight (flat.)                          A Nobel
   67       Lord Bonfire v.h. Seringenland                       Renske Maarse-Bartels
            Talloch Dawn Pamina's Kathe (flat.) *              M Koers
   65       Ozzy van Renje                                            Gerlof Rienks
            Go With The Flow Bleuprint Fore Eager (flat.)  Jules van Harssel
            Go Back Red Oak (lab.)                                  Marianne van den Hoek
   64       Lovely de la maison de montaigne (lab.)         Rob van de Ven
   
 

 

 2015 CD 3 B klassewinnaars B-klasse

 

Diploma C  
   50  1e  Squareclose Rhona (lab.)                             N.H. Van der Scheer
             Stardust van de bleckinkhof *                        M Ouwerkerk
             Grandeur de la Chasse Aimee *                      Elise Eggen
  48  2e  Cato's Katrien Uit 't Labradorium (lab.)           Marco Haspels
             absolutely fabulous ine's iza *                        ineke Cabri-Verdam
             Jackanape's Pretty Miracle (flat.) *                 Petra van dorst
             Gossip Girl From The Golden Future *             Sylvia Patist
   47  3e  Roos's Annelot uit 't Labradorium (lab.)         Ina Haspels
             Queen of my Heart v.'t Keijsershof *              Carolien Huurling
             Dunehills Kindfmagic *                                  A Waebeke-Neve
   46       Libertys Hope Senna Flowerstone (lab.) *       Hanneke a.d. Wielv.d.Zee
            Good fortune of the barking voices (lab.)          Cathy Huijser-Vermaat
   45      Sky my Melodie of Golden Spirit                      G.M.J Schuurmans
            Sungold Banditt Falco                                    J.S. Schrijver
            Happy Fenna from the Groove of Joy (lab.) *    L.S Mook
            Ch. Kasomor's Roy to Cashel Vale (toll.)          Helma van der Hamsvoord
            absolutely fabulous ivory ivy *                        Elly Verdam
            Imagine - River Forlands *                              Rogier van de Weijer
  44       dainty dimple of eager spirit                          m. gerding
            Eowyn Pepper of Firien Wood (flat.)                 I Keizer-Westra
            Cato's Flynn uit 't Labradorium (lab.) *            Elin van Hoeven
            Eight Below Maya My Dog My Dream *             Yvonne Fierloos-Deurloo
            v.'t Uilennest Kodie (lab.) *                            Arno Zevenhuizen
  43       Charming Guy Power of Gold *                      AA Metselaar
            Creekwater Charcoal Kisses (lab.)                    E.F Lejeune
            Gentle Gylan from the Groove of Joy (lab.) *    Jolanda Reedijk
            River Forlands Let It Be *                                I. de Boer
            river forlands rock and roll music *                  Annemieke Riegman
            Rosij´s Fred uit ´t labradorium (lab.) *            Elly doornekamp
            Thijs O'Conor v.d.Amandelgaard (toll.) *          Olga Kerkhof
   42      Roos's Sedna uit 't Labradorium (lab.)             Wout de Groof
            Jasmijns Teuntje uit 't Labradorium (lab.) *      Marco Haspels
            A-I B P FLY SKY HY (flat.) *                            Gaby Visser-Schapendonk
            Rosij's Isis uit 't Labradorium (lab.) *              E.P.M. Boom
   41      R H UIT 'T L dorium (lab.)                              O Boom
            P'zzazz nine fine irishmen *                            Klaartje Bastiaenen
   40      Cato's Tosca uit 't Labradorium (lab.)              A.N. Janse
            Perpekim's Valorous Voyager *                        Reinier Thoen
   39      All Saints Badaine (flat.) *                              W.L. Van Gemert-Noordermeer
   38      cato´s Wilma uit´t labradorium (lab.)              Matthijs doornekamp
            Oriana van Renje                                          E Moelee
            Roughcovers Silversurfer (flat.) *                    Natalie Hokke- Boshoven
            M D UIT 'T Labradorium(lab.) *                      A Heeris
  36      Wagging tails loft tuning (flat.)                        Marga Cornelissen
           Cragganmore of the Barking voices (lab.)          Elle Kenters
  35      BB P OF GOLD *                                            W.L. Posthuma-Groeneveld
           Smooth Operators Stardancer (flat.) *              M. Schepers
  34      Endless Love OF Magic Trust (flat.)                  PC Nilsson

2015 CD 3 C klassewinnaars C-klasse                                         

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy