Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

C diploma Bodi 1 of 1

 

 

 
 

 

          Clubdiplomadag Valkenswaard 7 November 2015

 

 Voor deze CD in Valkenswaard konden we ons melden bij de Verenigde Valkenswaardse  Hondenliefhebbers. Na een korte uitleg konden we door naar de proeven, deze werden
 op 
loop  afstand gehouden in een prachtig bos. De proeven verliepen vlot en voor mij ook nog  eens met  goede resultaten. Hierdoor kon ik om iets over 1 uur mijn C diploma in ontvangst  nemen. Niet  alleen het goede weer, de mooie unieke locatie en het C diploma maakte dit een  geslaagde dag.  Het gezellige ontvangst, de enthousiaste mensen achter de bar en de vrolijke  keurmeesters en  helpers maakt deze diploma dag een aanrader om naartoe te gaan.
 Wessel Slobbe.

 

 

  

    Naam Voorjager
     A-Klasse  
1e  99  Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings
2e  92  Philgill's Khenzie John van Steen
3e  87  Autumn Hail of the Robin's Nest Han Aus dem Kamen

  

     B-klasse  
  77  Genna van de Golden Jagers * Marijke de Jong Vijzelaar
     Grandeur de la Chasse Aimee * Elise Eggen
1e 75  Cato's Katrien Uit 't Labradorium (lab.) Marco Haspels
     Daddy Cool v.d. Loenense Hoeve * Peter Roorda
2e 74  Perfect Storm v.'t Keijsershof Elvira Van Burken
3e 73  Roos's Annelot uit 't Labradorium (lab.) H. Haspels-Mensink
     Gleeful Floyd v. 't Olde Klooster William van Stuijvenberg
     Miss Amy vom Lech-Toller Nest (toll.) Sandra Ziegler
  72  Hjuma vom Wydacker (flat.) Victoria Witte
  71  My Little Friend v.h. Heideduin Arie Broekema
     missy (lab.) joep hornemann
  69  Be my Joey under Bavarian Sky (flat.) Victoria Witte
  64  Jasmijn's Jackson Uit 't Labradorium (lab.) NJE Goossens - van Buuren
  63  P'zzazz nine fine irishmen Klaartje Bastiaenen
     River Resi of Roxy's Tale (lab.) Gertie Quaedvlieg

  

     C-Klasse  
  49  You are not alone vd loenese hoeve A.A.J. Stals
     Gwen Brook's True Friends * Petra Hartman
1e 48   van de Achtse vallei born to be free (lab.) E Gallé
2e 47  Borah uit het dal langs de Aa (lab.) Manfred van Kalkeren
3e    Golden Force Fabulous Call M van Leeuwen
     One and Only of Morning Dream Suzanne Zeegers
     Give Me True Love v. 't KeijsershofGive Me T * Aart Hartman
  46  Will you be there v.d. Loenense hoeve Peter van den Berg
     Man in the Mirror van de Loenense Hoeve * RTP Goos
     Amigo Passion of Gold * DJ Blankenspoor
     Queen of my Heart v.'t Keijsershof * Carolien Huurling
     She's Funny that Way v.h. Heideduin * Wies de Graaf
     Doro´s Bennet Fellow for Life (lab.) Dorothee Raskin
     Let Me Be The One of Duke's Place Marijke van Leeuwen
     Vision Bibi v.d. Hollandergraven * Angelique Sirre
  45  Tasty Tormore of eager spirit W van Slobbe
     Falkirk's Silver Lining Nico Geuze
     Enya of Mi Muryarah's Legend * Helga Tegelaers
     Bedrabbled Evy Ice * Debbie van Schie
  44  Sir Eros my Melodie of Golden Spirit J Zaal
     Golden Force Amazing Call Hellen Bastiaansen
     Ponnes Liberty Fifth Rough Heart (flat.) * Marion Vrij-Zijta
     Delightfull Rosaline uit de Kunst * J.M. Albers-Luiting
     Blues for Faya V.h. Heidenduin * Gerda Vos Hoekstra
     Easter Eagle Pearl From Chenna * Gerrie Janssen-Coolen
  43  Roos's Sedna uit 't Labradorium (lab.) * Wout de Groof
     b vd gol jagers * Gerard Maan
     Rosij´s Fred uit ´t labradorium (lab.) * P.A. Doornekamp
     Fine Art Rudgieri Kianga Monique Norbart
     Pacific Rainbow of Roxy's Tale (lab.) * Henk Brouwer
     Messano Ramsey Lewis * H.H.P.M Broos
  42  r h uit t labradorium(lab.) * o boom
     Orlagh v.Renje Astrid Van Zomeren
     Kinky Night of Perfect Promise (flat.) * Philip Vyt
  41  kal (flat.) Paul Claassen
     Boogie Woogie vom Hülser Bruch (lab.) I.T. Steijger
     Oriana van Renje Enneke Moelee
     All-in Black Passion Fly Sky Hy (flat.) * Gaby Visser-Schapendonk
  40  Ibiza Hippie From Destiny's Child (flat.) Moira Thomassen-Kruijtzer
     Rosij's Isis uit 't Labradorium (lab.) * l boom
  39  Brave Bowmore of eager spirit * Martien Hoornsman
     Swallowsflight up to win-trophy (flat.) Titia Westerhof
  38  Lily Chic From Destiny's Child (flat.) Roy Vaessen
  37  Lotus de la Champ de Feu (flat.) * CWM Willems Toussaint
     Timmy from the Go-Getters * R.S. Rienks
  36  Owen van Renje Marianne Zoer
  35  cato´s Wilma uit´t labradorium (lab.) * M Doornekamp
     *= deed mee in een hogere klasse  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy