Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

 

 

                          TEAMWEDSTRIJD  22 MEI 2016 GROENE WEELDE VIJFHUIZEN

2016 banner teamwedstrijd                   team 11 in actie op proef 4

 

Het was voor mij een bijzondere dag, deze teamwedstrijd in Vijfhuizen waar ik  eigenlijk door het enthousiasme van Mariska Gerding, gestimuleerd wel weer eens zin had om mee te doen en dan wel voor het eerst met een Of Eager Spirit team, hondjes uit het 1e en 2e nest van onze Faya. Voor deze dag zijn Krissi en Henrik uit Duitsland overgekomen . Het waren leuke, uitdagende proeven – onze vrienden kregen even de kriebels toen we bij proef 4 kwamen waar we begrepen dat elke hond zelfs 2x over water moest. “Wish I would have stayed in good old Germany” was Krissi haar eerste kreet, want in de regio waar zijn wonen niet veel water en in Duitsland  Het ging eigenlijk super, we misten bij het water voor de B hond 1 dummy. Walk up, sleepje voor A hond en leuke opgaven voor alle klasse’s, zoeken, markeren – alles zat erin, bedankt Rob Tervoort en Joost Cornelis voor deze mooie dag, die voor ons Of Eager Spirit-team natuurlijk echt wel een gouden randje verdiende – een 1e plaats met 274 punten!    ( Wilma Kesselring) 

 

2016 teamwedstrijd 1e

                                      TEAM 11  WINNAARS 1E PRIJS

 

 plaats      hond  voorjager   P1 P2 P3 P4 P5 totaal
      Of Eager Spirit / Wilma Kesselring                
1 team 11 A Gleen Mhor's Faya Wilma Kesselring GO 54 60 58 44 58 274
    B The Full Monty of Eager Spirit Henrik Heger GO            
    C Jumping Jura of Eager Spirit Kristina Bohne GO            
                       
      Family Matters / Jurjen Dijkstra                
2 team 8 A Kyara of the Charmed Angel Jurjen Dijkstra LA 51 53 57 55 51 267
    B Kinse of the Charmed Angel Griet v.d. Wijk LA            
    C Sasawot Andras Boycie Lucie van Delden LA            
                       
      Drumlish Gundogs / Cora van der Graaf                
3 team 16 A Abbotsross Clare Arie van der Linden  LA 53 60 55 50 49 267
    B Shangarrilyn Gold Breeze Mariska Schoof LA            
    C Evy aus Luhlsbusch Marian Boutkan LA            
                       
      Van de Loenense Hoeve / Miranda Schaap                
4 team 2 A Heart of Gold v.d. Loenense Hoeve Miranda Schaap GO 55 55 51 50 53 264
    B You Rock My World v.d. Loenense Hoeve Wim van Loenen GO            
    C This is It v.d. Loenense Hoeve Mieke Collister GO            
                       
      Thank God it's Fiday/ Philip Kroon                
5 team 7 A Flathounds Collecting Banner Philip Kroon FL 51 48 52 53 52 256
    B Rovershome Fabris Brave Christine Poelstra-Hooghart LA            
    C French-Quarter Friend's Diamant de Thor Theo Verveer FL            
      The Goldies & the Black One / Mary Bossaert                
6 team 14 A Odin v.d. Golden Jagers Gerrit Croese GO 57 58 57 32 49 253
    B Matthew van de Golden-Jagers Mary Bossaert GO            
    C Withara's Black Camelot Edwin Scheffer LA            

 

2016 teamwedstrijd 2e

                                    TEAM 8   WINNAARS 2E PRIJS 

 

      The Daltons / Piet Bronkhorst                
7 team 3 A Rovershome Black Grouse Eline Kommers LA 47 54 56 45 47 249
    B As Keen as Mustard of Eager Spirit Mariska Kraak-Gerding GO            
    C Rovershome Tyler Courage Agnes Bronkhorst LA            
                       
      Bram's Pride / Marco Haspels                
8 team 20 A Bram de Tweede Uit 't Labradoruim Marco Haspels LA 31 58 50 49 46 234
    B Rosij's Belle Uit 't Labradorium Anja van Deuveren LA            
    C Jasmijns Cardhu Uit 't Labradorium Ellen Bleijenberg LA            
                       
      Wolfeca / Richard van Kaam                
9 team 19 A Archer of the Spring Cottage Richard van Kam LA 45 42 56 46 44 233
    B Haggis of the Spring Cottage Saskia Burghout LA            
    C Wolfeca Demisa's Steffy Comics Saskia de Kort LA            
                       
      Gouden Apporteurs / Jolanda van Millingen                
10 team 5 A  Autumn Hail of the Robin’s Nest Han Aus dem Kamen GO 53 48 49 31 38 219
    B Victor Jolanda van Millingen GO            
    C Gingerbred Lotte v.d. Aemstelburght Marion Hiemstra GO            
                       
      Trio Penotti / Ellen Meersman                
11 team 15 A Thorn Mill Indyra Coen v/d Bijl GO 32 51 50 46 39 218
    B Django v.d. Golden Jagers Elle Meerssman-Dekker GO            
    C Aivy van Rosa's Tienmorgen Stella Verheij LA            
                       
      Meimannen / Elvira van Burken                
12 team 1  A Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings GO 49 38 52 36 42 217
    B Perfect Storm v. 't Keijserhof Elvira van Burken GO            
    C Tasty Tormore of Eager Spirit Wessel van Slobbe GO            
                       
      Girl Power / Trudy den Boesterd                
13 team 4 A Kalimba de Luna v.d. Loenense Hoeve Trudy den Boesterd GO 34 46 54 38 42 214
    B Velvet Hunters Charming  Sandra Mijnster FL            
    C Liberian Girl v.d. Loenense Hoeve Mirjam Tijssens GO            

 

2016 teamwedstrijd 3e

                                    TEAM 16  WINNAARS 3E PRIJS

      Red Rules !!! / Gwen Pieters                
14 team 6 A Vidar Rhineferry's Chips Ahoy Gwen Pieters NSDTR 46 44 51 38 34 213
    B Senna Rhineferry's Flicka Carlos Angenent NSDTR          
    C Cleo Red Calypso's Great Happiness Chantal van Wijk NSDTR          
                       
      Last Minute / Yvonne Holkeboer                
15 team 13 A X Factor Jayne of Mountain Forest glade Yvonne Holkeboer GO 36 53 51 37 33 210
    B Gizmo Karin Detmers LA            
    C Bedrabbeld Aiko Charlotte den Boef GO            
                       
      Het FaGuZi team / Hans Dijkgraaf                
16 team 18 A Falconet v.d. Zarina Zarola Hans Dijkgraaf GO 40 39 47 40 27 193
    B Countryside van de Bleckinkhof Minette de Jonge GO            
    C Orlagh van Renje Astrid van Zomeren GO            
                       
      Bitches Only / Elise Eggen                
17 team 9 A Grandeur De La Chasse Aimee  Elise Eggen GO 44 45 47 22 32 190
    B India Tanja Blad GO            
    C Endless Love of Magic Trust Caroline Nilsson FL             
                       
      Black & Blond / Edwin Blad                
18 team 12 A Talloch Dawn Pamini's Kathe Martin Koers FL 33 47 40 37 29 186
    B Emy van de Gerry Hoeve Edwin Blad GO            
    C Enchanting Rose of Magic Trust Johan van Middelaar FL            
                       
      They DID it! / Deborah de Pater                
19 team 10 A Millers Square Purdey Deborah de Pater LA 26 41 36 16 23 142
    B Brave Ravi van het Lingegat Dennis Rob LA            
    C Gentle Goban from the Groove of Joy Ingrid Smids LA            
                       
      Charlie's Angels / Claudia Emck                
20 team 17 A Free Will's Farm Fair Florence Toesa Potter FL 22 38 28 26 27 141
    B Festara de Heicopper Claudia Emck GO            
    C Sunshine van de Bleckinkhof Ini Hagedoorn GO            

 

 

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy