Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter
 

 2016 0wt

                   

                                                             OWT 12 MAART 2016 SCHIJNDEL

Op deze dag hadden wij 64 combinaties verdeeld over 3 klassen die vijf uitdagende proeven moesten lopen. Frans v.d. Linden
met zijn helpers zorgden wederom voor een prima ondersteuning van de 5 keurmeesters. Na een spannende dag sloten wij af
met twee barrages, t.w. in de open klasse en in de jeugdklasse.

 

  OPEN KLASSE                
  Naam hond Ras Naam eigenaar proef 1 proef 2 proef 3 proef 4 proef 5 punten
                   
1 Abbotsross Trefynwy Labrador Retriever Roy Ehbel 16 20 15 17 20 88
2 Cerbel Ambassador Labrador Retriever Rob Schmidt 16 18 17 17 20 88
3 Kyara Of The Charmed Angel Labrador Retriever Jurjen Dijkstra 15 18 12 20 20 85
4 Fridayman Mick vd Bleckinkhof Golden Retriever Henk de Ronde 16 18 13 18 18 83
5 Dual's Hope Lord Finley Labrador Retriever Tom van der Linden 15 16 12 18 18 79
6 Gino van de Golden Jagers Golden Retriever Ron Bartens 18 14 13 16 17 78
7 Figo van de Golden Jagers Golden Retriever loek de jong 16 17 6 17 20 76
8 Philgill's Kody Golden Retriever Sjaak Ras 20 13 6 18 15 72
9 Flying Kangaroo Ighor Golden Retriever Nils De Peuter 10 15 8 14 20 67
                   
  PhilGill's Kite Golden Retriever Philip Dames 12 17 0 16 20  
  Odin v.d. Golden Jagers Golden Retriever Gerrit Croese 16 16 13 0 20  
  Philgill's Khenzie Golden Retriever John van Steen 8 16 0 13 20  
  Vidar Solveig v. d. Bleckinkhof Golden Retriever Rob Dings 12 17 0 10 18  
  floor van 't kieftendorp Labrador Retriever Ben Harmsen 16 0 0 13 20  
  Happymover Gromit Golden Retriever Dolf Helge 10 12 0 0 20  
  Andy Warhol of Upperclaws Labrador Retriever Jacquemine Keersmaekers 12 0 0 14 12  
  Dual's Hope I am Flo Labrador Retriever Nyncke Donselaar 15 0 0 0 19  
                   
                   
  NOVICE KLASSE                
  Naam hond Ras Naam eigenaar proef 1 proef 2 proef 3 proef 4 proef 5 punten
                   
1 Sunbeam van de Bleckinkhof Golden Retriever Wim en Cathy te Winkel 14 18 17 18 20 87
2 Millers Square Deejay Tiesto Labrador Retriever At Bijsterveld 14 19 10 17 19 79
3 Dual's Hope Miss Evy Labrador Retriever nel lepelaar hoogduin 17 15 13 10 20 75
4 MIKE F/T GUNDOG Labrador Retriever T. Kolsteren 18 12 10 15 19 74
5 Flatgold's Adorable Alpha Golden Retriever Andre de Jong 16 15 12 12 18 73
6 Dual Bente vd Hooydamhoeve Labrador Retriever Esther van Vlerken 19 15 10 11 17 72
7 Fernshot Zest Labrador Retriever Esther de Koningh 16 18 14 11 13 72
8 Rovershome April-love Courage Labrador Retriever Gilles van Campen 12 17 8 18 15 70
9 Cerbel Dune Labrador Retriever Dory Hoogewoud 18 12 8 11 20 69
10 Hazel Of The Spring Cottage Labrador Retriever Anja van Schaijk 12 12 17 13 13 67
                   
  Green Boy of the Naughty Boys Golden Retriever Hans van Barneveld 17 20 0 19 20  
  Beechdale's Finch Labrador Retriever Henk Klein 15 17 0 20 20  
  Haggis of the Spring Cottage Labrador Retriever Saskia Burghout 20 16 14 0 20  
  Classic Lab's Storm Labrador Retriever Fred Schellens 17 12 0 20 19  
  Celtic Boyka a Summoner's Tale Golden Retriever Marion Dijkmans 19 16 0 14 17  
  Classic Lab's Crocs Labrador Retriever Jos Ras 16 19 0 14 10  
  Purple Lady of the Naughty Dogs  Golden Retriever Elise Eggen 20 12 12 0 15  
  As Keen as mustard of Eager Spirit Golden Retriever Mariska Kraak-Gerding 14 13 0 8 15  
  Countryfair v.d. Bleckinkhof Golden Retriever Cyriel Roelants 16 19 0 0 13  
  Hennessy of the Spring Cottage Labrador Retriever Jur van Bijnen 14 0 16 0 15  
  Daddy Cool v.d. Loenense Hoeve Golden Retriever Peter Roorda 16 0 2 14 10  
  Yankee Golden Retriever H.M.L. Kloet 20 20 0 0 0  
  Mhila-Casey Umbra Fida Flatcoated Retriever Amber van Driel 18 0 0 0 12  
  India Golden Retriever Tanja Blad 18 0 0 0 12  
  PS I Love You v. d. Fodaltziwerkers Golden Retriever Carina Warnaar - - - - 16  
  Amy Labrador Retriever Alex Verwijst 0 - 0 0 8  
                   
                   
  STARTERS KLASSE                
  Naam hond Ras Naam eigenaar proef 1 proef 2 proef 3 proef 4 proef 5 punten
                   
1 Copperlake Nova Golden Retriever Cyriel Roelants 19 19 19 14 18 89
2 Van de Achtse Vallei Born to Be a Star Labrador Retriever frank Zwegers 14 15 20 17 20 86
3 Gin from the Gundog farm Labrador Retriever Peter Stroomenbergh 20 20 10 19 17 86
4 Alex v. Rosa's Tienmorgen Labrador Retriever H.J.W. van Wageningen 19 19 10 18 17 83
5 Squareclose Rhona  Labrador Retriever Rico van der Scheer 10 18 17 18 20 83
6 Squareclose RAB Labrador Retriever Gerard vd Heuvel 20 17 14 16 13 80
7 Van de Achtse Vallei born to be free Labrador Retriever Ester Galle 20 15 8 17 12 72
8 mr Probz of Zofie's Choice Labrador Retriever Ron Groeneveld 16 15 6 18 14 69
                   
  Astraglen Everest Labrador Retriever Robin van Urk 20 18 16 16 0  
  Jesse Labrador Retriever Ingeborg van der Eijk 16 14 0 16 19  
  Senna Labrador Retriever Maarten Dik 18 15 0 12 16  
  Will you be there v.d. Loenense Hoeve Golden Retriever Peter van den Berg 19 16 8 0 17  
  Dainty Dimple Of Eager Spirit Golden Retriever Wilma Kesselring 20 20 4 0 16  
  Warm Wishes v.'t Keijsershof Golden Retriever Aart Hartman 0 16 14 15 14  
  Pinedale Braylach Golden Retriever Beatrice Albrecht 15 12 0 0 18  
  Hunting Raven VD Craneburcht Labrador Retriever Esther de Jong 0 0 0 12 10  
  Dear Dash Golden Wish Golden Retriever Cora Kros 0 14 0 0 8  
  Sky my Melodie of Golden Spirit Golden Retriever G.M.J. Schuurmans 17 0 0 0 5  
  Wolfeca Bliss Labrador Retriever Rob Vink 10 0 0 0 12  
  Man in the Mirror van de Loenense Hoeve Golden Retriever Ralph Goos 0 12 0 0 10  
  Hunting IKE v.d Craneburcht Labrador Retriever Lidy Stuivenberg 14 0 0 0 0  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy