Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

 

           

                                     Clubdiplomadag 3 Simonshaven  26-06-2016

 

2015 cd3 A klasse                                       winnaars A-klasse                                       

 

      Hond Voorjager
Diploma A        
  97 1e Heart Of Gold V.D. Loenense Hoeve Miranda Schaap
  95 2e Goldis Oe-Arthur Jaap Dansen
    3e Cerbel Apache (lab.) Chris Korf
  94   Give Me True Love V.'T Keijsershof Aart Hartman
  92   Kalimba De Luna V.D. Loenense Hoeve Trudy Den Boesterd
         

 

2016 cd 3 b klasse

                                                  winnaars B-klasse

Diploma B        
  80   Layal Hunter Van De Hooijdamhoeve (lab.) * Bc Wisse Dekker
  79 1e Eight Below Maya My Dog My Dream Yvonne Fierloos-Deurloo
      Charlie Chase Vd Grote Moor (lab.) * Jolanda Castillo Fuertes
  78 2e Grandeur De La Chasse Aristide I* Berkhout-Engel
  77 3e You Rock My World V.D. Loenense Hoeve Wim Van Loenen
      Borah Uit Het Dal Langs De Aa (lab.) M Van Kalkeren
  76   Thorn Mill Indyra * C.M Van Der Bijl
  75   Charming Guy Power Of Gold Anita Metselaar
      Countryside Van De Bleckinkhof M De Jonge
      Alpha Diana V.D. Golden-Jagers * M.C Van Der Bijl
      Let Me Be The One Of Duke'S Place Marijke Van Leeuwen
  73   Tasty Tormore Of Eager Spirit W Van Slobbe
      Roos'S Annelot Uit 'T Labradorium (lab.) Ina Haspels
      River Forlands Hippy Hippy Shake Ralph Bruijnes
      Roughcovers Heavenly Pink (flat.) J.H.N.C.D. Stam
  72   Ponnes Liberty Fifth Rough Heart (flat.) Marion Vrij-Zijta
      One And Only Of Morning Dream S Zeegers
      Cerbel Blackbird (lab.) Annemieke Het Jonk
      Basco Chase V.D. Grote Moor (lab.) Tannie Dek
      Twitterpated Paradise Reef (flat.) * Dd Van Thiel
  71   Warm Wishes V.'T Keijsershof Aart Hartman
      Orlagh Van Renje Astrid Van Zomeren
  70   Roos'S Sedna Uit 'T Labradorium (lab.) Wout De Groof
      Cato'S Flynn Uit T Labradorium (lab.) Elin Van Hoeven
      All Saints Badaine (flat.) Wilma Van Gemert-Noordermeer
  69   Amazing Abby From Just Goldens D.B. Smitsman
  68   Midnight Lovers Excalibur (flat.) M Wapenaar
  67   Wina-Ansi Von Den Bestthorritzen (flat.) Willem Kort
      Gentle Gylan From The Groove Of Joy (lab.) J Reedijk
  66   Absolutely Fabulous Ivory Ivy Elly Verdam
  59   Cragganmore Of The Barking Voices (lab.) E Kenters

 

2016 cd 3 c klasse

                                    winnaars C-klasse

 

Diploma C        
  49   Gleeful Floyd V.'T Olde Klooster * William Van Stuijvenberg
      Queen Off My Heart V.'T Keijsershof * Carolien Huurling
  48   Sunshine Van De Bleckinkhof * I Hagedoorn
      Werdandi Seeker (lab.) * Thomas Combrink
  47 1e Adorable Carex Of Jolies Pride (lab.) D. Toth
      Golden Force Fabulous Call * Marijke Van Leeuwen
      Happy Fenna From The Groove Of Joy (lab.) * L.S Mook
      Natural Gamefinder Active Darcy * Karin Holtkamp
      Gossip Girl From The Golden Future * Sylvia Patist
      Jason Chase Vd Grote Moor (lab.) * Jolanda Castillo Fuertes
  46 2e Blackthorn Willow (lab.) Sonja Feldmann
    3e Cuiviénen Edward (flat.) Maaike Kort
      Roos'S Happy Uit 'T Labradorium (lab.) * Oscar Boom
  45   Quality Discovery From Kespablu (flat.) Suzanne Van Der Linden
  44   Tanyan Wotihnisa Case Dalziel (flat.) * Arie Van Der Giessen
      Funny Lemon Kritzy Vom Moenchskloster (flat.) * A.R. Van Gemert
      Oriana Van Renje * E Moelee
      River Forlands Rock And Roll Music * A Riegman-Ten Kleij
      Rosij'S Isis Uit 'T Labradorium (lab.) * Lizet Boom
      Valley Of Golden Glow Beach Runner Gertjan Sirre
      Cato'S Wilma Uit 'T Labradorium (lab.) * M Doornekamp
      Merels Dibbes Uit 'T Labradorium (lab.) * A.F. Heeris
      Tribute To Tweedmouth Summer Bliss * J H Veth
  42   Twitterpated Say It In French (flat.) Anneke Nobel
      Quail'S Lingmore Tarn (flat.) Hans Monteau
      Quail'S Flat Tarn (flat.) A Hermans
      Sir Balu My Melodie Of Golden Spirit Leonieke Arts
      Rocksett Trip On Love P.H.M. Haarmans
      Cappucinno Golden Robos * E Bink
      Vd Golden-Jagers Renè Sloof
  41   Brave Bowmore Of Eager Spirit * Martien Hoornsman
      Mandaral Ivar Merlin (flat.) * Leonie Schimmer
      Celtic Mist Of The Barking Voices (lab.) Karin Van Vroenhoven
  40   Valley  Of Golden Glow Shady Lady Hans Blokland
      Valley Of Golden Glow Fire Lighter Gepke Van Der Sluijs
      Merels Neo Uit'T Labradorium (lab.) * J.H.G. Goudzwaard
  39   Miss Dior My Love Marja Van Manen
  38   Rose (lab.) Franny Banis
  37   Free Your Mind Boy Of Morning Dawn Diana Van Den Oever
  35   Tidebrook Forest Blackberry (lab.) Nancy Rutte
      Go With The Flow Brisk And Eager (flat.) Alies Oplaat
  33   Tanyan Wotihnisa Case Dalgliesh (flat.) * P Etman
         

 

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy