Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

Golden

    Eregalerij
     
   


Winnaars Gold Cup voorgaande jaren:goldcup 1

2017 |  Loek de Jong met Figo v.d. Golden Jagers

2016 |  Henk de Ronde met Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof

2015 |  Henk de Ronde met Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof

2014 |  Johan Visser met Autumn Arrow of the Golden-Dune's

2013 |  Hans Dijkgraaf met Falconet v.d. Zarine Zarola

2012 |  Hans Dijkgraaf met Falconet v.d. Zarine Zarola

2011 |  Loek de Jong met Ivan Nero My Melody of Golden Spirit

2010 |  Jaap Dansen met Lowly Arthur

2009 |  Johan Visser met True Bickel from the Go-Getters

2008 |  Cees Frijters met Jajang Rebel from the Go-Getters

2007 |  Leen Geelhoed met Kuno from the Go-Getters

2006 |  Leen Geelhoed met Kuno from the Go-Getters

2005 |  Hans Dijkgraaf met Way Out's Hunting Yoram

2005 |  ex-eaquo Wilma Kesselring met Happy Chica from the Go-Getters

2004 |  Leen Geelhoed met Kuno from the Go-Getters

2003 |  Hans Dijkgraaf met Way Out's Hunting Yoram

 

De "Zilveren Fazant" Wisselprijs voor de hond met het hoogste aantal punten behaald
in de A-klasse over alle gehouden clubdiplomadagen in het betreffende jaar.

 

zilverfazant
2017   Figo v.d. Golden Jagers Loek de Jong
2016   Heads Up Bright Skye Petra Romberg
2015   Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings
2014   One of Us v.d. Loenense Hoeve Wim van Loenen
2013   More Tail More Fun's Golden Lenco Leen Geelhoed
  One of Us v.d. Loenense Hoeve Wim van Loenen
2012   Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings
  Dvoraks New World v.d. Bleckinkhof Minette de Jonge
2011   Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings
2010   Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings
  Floyd v.d. Zarina Zarola C. Ouwehand
2009   High Endeavour's Loyal Boy (Diesel) H. de Ronde
  True Bickel from the Go-Getters J.A. Visser
  Ivan Nero My Melody of Golden Spirit L.A. de Jong
2008   Karino Luna From the Go-Getters M. Scholten
2007   Almacita Jill Kleo v.d. Loenense Hoeve W. van Loenen
2006   Happy Chica From the Go-Getters W. Kesselring
2005   Kuno From the Go-Getters L. Geelhoed
    Way-Out's Hunting Yoram H. Dijkgraaf
2004   Way-Out's Hunting Yoram H. Dijkgraaf
    Makker v.d. Woudstreek H. Riemslag
2003   Sweet Dwarrel of the Four Limes W. Kesselring
2002   Golden Charcoal's Greasin'Bento W. te Raa
2001   Jevgenya's Out Of The Bleu G.W. Dirkse
2000   Liberty Donna v. 't Keijsershof A. Hartman
1999   Od Win Jarl Janice R. Tervoort
1998   Kormo Jorn v.d. Uileburg J.G. Blom
1997   Jevgenya's Out Of The Bleu G.W. Dirkse
1996   Jellewoods Generous Gentle J. Eckhardt-den Ouder
1995   Brenton From Brimwaja Lodge J. Polderman
1994   Jeffrey of the ebony Eyes G. Croese
1993   Darell Kintyre Saro H.Th.P.G. Stevens
1992   Eager Sam v.d. Woudstreek R. Bartens
1991   Eager Sam v.d. Woudstreek R. Bartens
1990   Kevin M. Klippel
1989   Den Dolder Twinkle T. Antonisse
1988   Jevgenya's Velvet Amber A.J.H. de Jong
1987   Heiko Cedar of the Dogs Basket P.M.F. Keijzer
1986   Quinta A.J.H. de Jong
1985   Evelyn Lady v. Spokendam G.J. Laay
1984   Joan v.d. Uileburg J.M. Kosse
1983   Feia Famous v. Renje J.v. Opstal
    Blakxfarm Esau A. van Sander
    Faithfull Faya v. Renje H. Nulkes
1982   Eager Flasg v. Renje R. van Amstel
    Wendy v. Bliekstede W. Wolhuis
    Ropy Robo T. Siecker
1981   Osmington Alexander G. van Leeuwen
    Azor  J. Meersman
    Patricia v.h. Soerensezand R.S. Rothengatter
1980   Nestor H. Poortvliet
    Golden Carsten v. Renje A. Rodenburg
1979   Holway Slipper T. Pennings
1978   Golden Caya v. Renje J. Labruyére
1977   Enimrod v.d. Drunenborg L. Geelhoed
1976   Amigo v. Hanka's Hof J.G. Lucas
1975   Astrid v.d. Adnorstee J. van de Vorst
1974   Jenta J. Immers
1973   Cito (Arras)  F.A. Schalekomp
1972   Amberly Vobreggen
1971   Zendy v. Sparrenrode N. Noordwijn
1970   Amber of Rayhill G. van de Waal
1969   Honeygold's Animato W. Glas
1968   Honeygold's Animato W. Glas

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy