Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

OWT Veghel 17 maart 2017

Stipt om 8.30 uur vertrokken de 63 deelnemers verdeeld over 3 klassen naar de 5 locaties, waar hun vijf uitdagende proeven wachtte. Frans v.d. Linden met zijn helpers zorgden voor goede ondersteuning van de 5 keurmeesters. Omstreeks 16.45 uur werd de prijsuitreiking gehouden en in de Open Klasse was de winnaar Henk de Ronde met zijn golden Fridayman Mick v. d. Bleckinkhof ( Mylow ).

Wederom een top prestatie van deze combinatie, ze laten de goldens wel stralen!

DSC01472

Starters | 2e Jurjen Dijkstra | 1e Jeroen Dijkkamp | 3e Jaap van der Horst

 DSC01470

Novice | 3e Erik van den Hoed | 1e Peter Stroomenbergh | 2e Katrien Gevens

DSC01477

Open klasse | 2e Rob Schmidt  | 1e Henk de Ronde | 3e Henk Klein

Foto's gemaakt door Loek de Jong.

  proeven  
  Naam hond Ras Naam eigenaar Nr 1 2 3 4 5 pnt
Open Klasse                      
Plaatsing                      
1 Fridayman Mick vd Bleckinkhof Gol Henk de Ronde 60 17 18 20 19 19 93
2 Cerbel Ambassador Lab Rob Schmidt 69 19 17 17 18 19 90
3 Beechdale's Finch Lab Henk Klein 58 16 16 17 16 18 83
4 French Quarter Friend's Baronne Charlotte Fla C & N Deelman 55 17 19 18 13 15 82
5 Dual Bente vd Hooydamhoeve Lab Esther van Vlerken 62 15 16 14 15 12 72
  DUAL's HOPE LEWIS Lab Joost Smits 49 0 17 14 16 12 0
  Celtic Boyka a Summoner's Tale Gol Marion Dijkmans 50 0 20 0 13 15 0
  Super surprise First mission Gol lenie Lohuis 52 0 19 0 0 0 0
  Max van de Blankaartpolder Lab Nico Huisman 53 16 16 0 17 15 0
  Millers Square Deejay Tiesto Lab At Bijsterveld 56 14 17 0 15 15 0
  Sunbeam van de Bleckinkhof Gol W & C te Winkel-Groeneveld 57 19 15 15 0 15 0
  Dual's Hope Miss Evy Lab Nel Lepelaar- Hoogduin 59 20 18 0 15 15 0
  Rovershome April-love Courage Lab Gilles van Campen 61 0 0 8 14 0 0
  Squareclose RAB Lab Gerard vd Heuvel 63 - 19 0 - - 0
  Pinedale Gayle Gol Charlotte Thielen 64 0 0 0 0 16 0
  Philgill's Kite Gol Philip Dames 65 10 0 0 11 15 0
  Figo van de Golden Jagers Gol loek de jong 66 12 0 15 18 13 0
  Philgill's Khenzie Gol John van Steen 67 0 0 15 13 18 0
  Gino van de Golden Jagers Gol Ron Bartens 68 0 16 15 14 17 0
                           
Novice Klasse                      
Plaatsing                      
1 Gin from the Gundog farm Lab Peter Stroomenbergh 35 20 15 18 18 18 89
2* MENNO M Gol Katrien Gevens 42 18 19 16 17 16 86
3* Bob Stevens Gundogs Lab Erik van den hoed 41 20 16 18 18 14 86
4 Cerbel Geoffrey Lab Annette Rinnert 26 11 13 20 18 20 82
5 Van de Achtse Vallei Born to Be a Star Lab frank Zwegers 19 12 12 19 18 20 81
6 Lesser Burdock Drakeslady Lab Roy Ehbel 44 16 15 16 17 16 80
6 Dual's Hope Mitchell Lab Lynn Roeten 22 15 18 14 19 14 80
8 Hennessy of the Spring Cottage Lab Jur van Bijnen 24 18 14 18 17 12 79
9 Abbotsross Brianna (Ruby) Lab Marcel Frank 23 12 15 19 15 16 77
10 Seven van de Woudstreek Gol Martina Nau 38 16 13 18 15 12 74
10 You Are Not Alone van de Loenense Hoeve Gol Antoinette Stals 32 11 17 15 14 17 74
12 Jesse Lab Ingeborg van der Eijk 17 8 16 12 16 15 67
13 Green Boy of the Naughty Dogs Gol Hans van Barneveld 18 14 15 12 11 14 66
  Alex v. Rosa's Tienmorgen Lab Hennie van Wageningen 20 10 18 17 0 16 0
  Shangarrilyn Gold Breeze Lab Mariska Schoof 21 0 0 0 17 13 0
  Joker of the Spring Cottage Lab Jan Luijendijk 25 0 15 19 18 19 0
  Purple Lady of the Naughty Dogs ( Flow ) Gol Elise Eggen 27 0 0 20 0 11 0
  Sky my Melodie of Golden Spirit Gol Gera Schuurmans 28 0 19 16 15 19 0
  Quattro From The Gundog Farm Lab Marcel Aarts 29 0 0 20 0 15 0
  This is it Van de Loenense Hoeve Gol Mieke Collister 30 0 19 0 0 10 0
  Liberian Girl v.d. Loenense Hoeve Gol Mirjam Tijssens 31 0 20 15 0 14 0
  Will you be there v.d. Loenense Hoeve Gol Peter van den Berg 33 18 18 0 16 10 0
  Tammy van de Waterlandspolder Lab  Bas & Suzanne Bakker 34 0 14 0 0 0 0
  Golden Force Fabulous Call Gol Marijke van Leeuwen 36 - - - 0 0 0
  Boy Lab Madelon Westendorp 39 17 19 8 0 20 0
  Katniss Lab D.H. Volbeda 40 - - - 0 0 0
  Pinedale Braylach Gol Beatrice Albrecht 43 0 14 17 0 19 0
  Reth Van 't Croyse Land Fla Heidy van Binsbergen 45 0 0 0 0 14 0
* stand na barrage              
                   
Starters Klasse                      
Plaatsing                      
1 Cerbel In Love Lab Jeroen Dijkkamp 2 20 18 17 20 15 90
2 Sasawot Aranyu Sinne Lab Jurjen Dijkstra 4 14 15 19 18 20 86
3 Sasawot Alida Teal Lab Jaap van der Horst 6 19 12 19 15 20 85
4 Handsome Hauke the Second Off April  Lab D.R. Van Nederpelt 8 16 18 16 14 20 84
5 Handsome Hidde the Second off April Lab Bjorn van Pruijssen 1 12 20 17 16 18 83
6 Amazing Petite My Golden Sunshine Gol Benno Wendt 5 18 16 18 16 13 81
7 Sasawot Aranka Sterre Lab Pedro Brugge 16 14 16 8 9 17 64
8 Orkan from Ulysse's Spirit Lab Jan Roos 12 12 13 15 11 12 63
  Sasawot Andras Boycie Lab Lucie van Delden 3 0 17 20 20 20 0
  muschelsucher cosmic tweed Lab b. schepers 7 0 20 0 19 19 0
  Sasawot Agotha Lany Lab Lonneke Slütter 9 19 0 0 18 20 0
  Garrethall Tweed Lab herman stikvoort 10 0 0 0 - - 0
  Tidebrook Victoria's Gardens Lab Lisa Ie-Lim 11 0 0 8 0 17 0
  Thiara my Melodie of Golden Spirit Gol Caroline van Leeuwen 13 0 15 0 0 17 0
  Philgill's Sally Gol Rob Tervoort 14 19 19 0 13 0 0
  Happy Harrison of enchanted garden Gol Rob Groot 15 10 0 0 15 8 0

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy