Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

TEAMWEDSTRIJD 2017 VIJFHUIZEN

Voor de 7e keer organiseerde Joost Cornelis en Rob Tervoort onze team westrijd. De 13 deelnemende combinaties werden ontvangen bij “t Fort. Rob had wederom 5 prachtige uitgezet en de combinaties hebben genoten van deze dag, hieronder een van de vele reacties:

Ik wilde jullie hartelijk bedanken voor de enorm leuke teamwedstrijd van afgelopen zondag. Het was weer super georganiseerd, leuke proeven en een prachtig terrein. De sfeer bij de teams, keurmeesters en helpers was ook erg relaxed, erg gezellig. Natuurlijk hebben wij ook geboft met het weer, dat was een bonus.

Hier doen wij het als JPC voor.

 

0003 DSC 1244

 1e plaats

  De Golden Triangle        
A Dolf Helge Happymover Gromit R Go 21-08-2010
B Minette De Jonge Countryside V. D. Bleckinkhof R Go 20-05-2011
C Hans Dijkgraaf (TC) Philgill'S Key R Go 29-02-2016

 

0001 DSC 1227

2e plaats

  The Makaja Hunters        
A Mary Bossaert (TC) Matthew Van De Golden-Jagers R Go 15-08-2013
B Edwin Scheffer Withara’s Black Camelot R La 11-10-2013
C Frank Bontekoe Jagger Of The Spring Cottage R La 27-03-2015

 

0002 DSC 1240

3e plaats

  Drumlish Gundogs        
A A Vd Linden Abbotsross Clare T La 13-07-2009
B M Boutkan Evy Aus Luhlsbusch T La 08-07-2014
C Ronald Vd Hoek Goback Ganton R La 12-03-2014
  Cora Van Der Graaf (TC)        

 

foto's arista-fotografie

 

Hieronder vindt u de volledige uitslag:

Plaats Voorjager Hond Gesl Ras nivo P1 P2 P3 P4 P5 Tot
1 De Golden Triangle                    
  Dolf Helge Happymover Gromit R Go A 18 17 18 17 20 90
  Minette De Jonge Countryside V. D. Bleckinkhof R Go B 20 18 15 12 18 83
  Hans Dijkgraaf  Philgill'S Key R Go C 16 20 20 19 18 93
            54 55 53 48 56 266
                       
2 The Makaja Hunters                    
  Mary Bossaert  Matthew Van De Golden-Jagers R Go A 18 20 15 17 20 90
  Edwin Scheffer Withara’s Black Camelot R La B 17 19 14 12 19 81
  Frank Bontekoe Jagger Of The Spring Cottage R La C 13 19 20 16 19 87
            48 58 49 45 58 258
                       
3 Drumlish Gundogs                    
  A vd Linden Abbotsross Clare T La A 16 19 20 13 20 88
  M Boutkan Evy Aus Luhlsbusch T La B 19 18 19 14 19 89
  Ronald Vd Hoek Goback Ganton R La C 17 16 19 14 8 74
            52 53 58 41 47 251
                       
4 Het Zwarte Goud                    
  Inge van der Aart Roxy T La A 6 16 18 14 17 71
  Ellen Meerssman-Dekker  Django Van De Golden Jagers R Go B 17 19 20 17 18 91
  Theo De Bruijn Hillfields Huntley R La C 16 19 16 20 17 88
            39 54 54 51 52 250
                       
5 25 Karaat                    
  Yvonne Holkeboer  X-Factor Jayne Of Mountain Forest Glade T Go A 18 18 15 12 17 80
  Gera Schuurmans Sky My Melodie Of Golden Spirit R Go B 18 18 20 11 19 86
  Onno Wesseling Limetrees Golden Carson Oakes R Go C 17 20 16 14 14 81
            53 56 51 37 50 247
                       
6 Een Kwestie Van Geduld.                  
  Coen van der Bijl Thornmill Indyra T Go A 14 19 10 14 18 75
  Marijke Van Der Bijl Alpha Diana Van De Golden Jagers T Go B 18 18 17 17 15 85
  Els Huiting Philgill'S Sally T Go C 17 17 17 16 18 85
            49 54 44 47 51 245
                       
7 Duke'S Of Pirepride                    
  Mimi Kolner  Duke'S Of Pirepride Night Charming T FL A 18 16 17 18 17 86
  Helene Beumer Duke'S Of Pirepride Miss Midnight T FL B 14 16 20 17 18 85
  Monique Lutgenau Gentle Newstar Promise Smiley Day T FL C 15 14 9 13 17 68
            47 46 46 48 52 239
                       
8 The Second                    
  Andre Brink Flying Ferdi The Second Off April R La A 17 15 16 16 16 80
  Brigitte v/d Heijde Flying Fredrik The Second Off April R La B 19 17 20 19 15 90
  Greet Schaafstra  Handsome Hannah The Second Off April T La C 17 16 12 5 15 65
            53 48 48 40 46 235
                       
9 De Meerpenen                    
  Mariska Kraak Gerding  As Keen As Mustard Of Eager Spirit R Go A 15 20 15 8 19 77
  Marga Keppel Rovershome Jubel Brave R La B 19 16 20 16 18 89
  Aart Van Grootheest Amazing Abby Of The Hunters Brook T La C 16 8 18 10 16 68
            50 44 53 34 53 234
                       
10 Black Devils                    
  Deborah De Pater Millers Square Purdey T La A 16 18 15 11 20 80
  Dennis A. Rob  Brave Ravi Van Het Lingegat T La B 18 8 10 16 15 67
  Marjolein Streep Kim Chase Van De Grote Moor T La C 18 23 10 16 18 85
            52 49 35 43 53 232
                       
11 Black And Beautiful                    
  José  Van Klooster Loyal Arrow Vd Hooijdam Hoeve R La A 14 18 16 15 14 77
  Mirjam Story  Bo T La B 16 20 14 18 19 87
  Annie Van Gils Lisa'S Anne Uit De Brieltjes T La C 8 10 13 11 17 59
            38 48 43 44 50 223
                       
12 Gold & Brown                    
  Philip Kroon Flathounds Collecting Banner R FL A 17 18 17 17 20 89
  Cora Kros  Dear Dash Golden Wish R Go B 16 16 13 17 14 76
  Theo Van Zomeren Sungold Chilli Checkmate R Go C 10 15 11 8 10 54
            43 49 41 42 44 219
                       
13 Brightly Delight                    
  Anke Molijn Blue Mystery Of The Brightly Dunes T FL A 12 16 12 8 19 67
  Marian Nihot  French Blue Of The Brightly Dunes T FL B 18 15 18 16 16 83
  Cynthia Langendoen Saffier Nobel'S Delight T FL C 17 14 15 7 15 68
            47 45 45 31 50 218

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy