Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

Workingtest 2 Simonshaven 22 oktober 2017

Door trieste omstandigheden ging onze WT-2 in Son & Breugel niet door. Echter JPC lid Minette de Jonge wilde deze WT wel organiseren en tezamen met Bert v.d. Graaf en Arie v.d. Linden kregen de 85 deelnemers een prima georganiseerde WT met mooie proeven in dit prachtige gebied.
Een groot compliment naar deze drie personen en ook naar keurmeesters, helpers en wedstrijdsecretariaat.
Ook een groot compliment naar de deelnemers, er werden 61 certificaten behaald en slechts 5 voorjagers waren niet meer aanwezig, daarentegen waren veel voorjagers aanwezig bij de prijsuitreiking die geen certificaat behaald hadden. En dat verdiende de organisatie, als deelnemers en JPC kijken wij terug op een zeer geslaagde WT.

C klasse vlnr:
3e Hannah  Reuber
1e Christel  Schattevoet
2e Han  Aus Dem Kamen
2017 WT2 C sm
   
B klasse vlnr:
3e Leonie  Schimmer
1e C.M. van Leeuwen
2e Alieke  Hermans
2017 WT2 B sm
   
B2 Klasse vlnr:
3e Amber van Driel
1e Yvonne  Holkeboer
2e Hilde  Hoften
2017 WT2 B2 sm
   
A klasse vlnr:
3e Wilma Kesselring
1e Mart van de Wiel
2e Miranda  Schaap
2017 WT2 A sm

 

Klasse plaats punten hond voorjager
C        
  1e 92 Bright Yeth vom Oemberger Moor (lab.) Christel  Schattevoet
  2e 88 Elza's Memory Tuscan De Champagne Han  Aus Dem Kamen
  3e 81 Hunter´s Moonlight Kir Royal Liz (toll.) Hannah  Reuber
    75 Winchmore Being Full Of Beans (flat.) Bob van Dijk
    75 Absolutely Tristan Garonera (toll.) Ger  Mestrum
    74 Cave La Fleur V. Rosa's Tienmorgen (lab.) Yvette van den Berg
    72 Sungold Chili Checkmate Theo van Zomeren
    71 Blue As You of The Brightly Dunes (flat.) Joyce  Hoogeveen
    66 Eve's Kiss from The Dutch Coast S.E.I.  Hazeveld
    64 Beautiful Bregje From Just Goldens Frans van Schoote
    64 Snow Storm From White Golden Home C  Kros
    63 Princess Cara From Just Goldens Irene van der Meulen
    60 Vixen from The Go-Getters Martha M  Scholten
    60 Valley of Golden Glow Riverdance J.W.M.  Verdel - Van Broekhoven
    52 Questions Flight No Panic No Doubt (flat.) Heleen L.H.  Verheij
         
B1        
  1e 94 Thiara My Melodie of Golden Spirit C.M. van Leeuwen
  2e 87 Quail's Flat Tarn (flat.) Alieke  Hermans
  3e 87 Midnight Lovers Excalibur (flat.) Leonie  Schimmer
    82 Gentle New Star Promise Happy Day (flat.) E.M.  Bours
    80 Cuivienen Edward (flat.) Maaike  Kort
    79 Amber Passiono of Gold Cynthia  Buijze
    79 Windworkers Cherokee Rose M.K.  Keesen
    78 Amazon Acis My Golden Sunshine Rob  Dings
    78 Cerbel Flower (lab.) Jose  Kroesen
    76 Tast Tormore of Eager Spirit Wessel van Slobbe
    76 Orlagh v. Renje Astrid van Zomeren
    73 Twitterpated Say It In French (flat.) Anneke  Nobel
    72 Fenna v.d. Golden-Jagers C.M. van der Bijl
    72 Gentle New Star Promise Smiley Day (flat.) Monique  Lutgenau
    72 Wina-Ansi Von Den Bestthorritzen (flat.) Willem  Kort
    71 Warm Wishes v.'t Keijserhof Aart  Hartman
    70 Super Surprise First Mission H  Lohuis
    70 Grandeur De La Chasse Ingrid  Berkhout-Engel
    69 Ponnes Liberty Fifth Rough Heart (flat.) Marion  Vrij-Zijta
    69 Bedrabbled Evy Ice Debbie van Schie
    69 Gossip Girl From The Golden Future Sylvia  Patist
    67 Philgill's Key Hans  Dijkgraaf
    66 Bedrabbled Indy Rob van Schie
    63 My Love van de Limburgse Parels Kitty  Bruijnes
    63 Yellow Royal Rainbows Aurora Willeke  Jansen
    63 Lord Bonfire v.h. Seringenland Renske  Maarse-Bartels
    62 Nette's Golden Tal Didi Berendien van der Velde
    58 Delightfull Rosaline uit de Kunst J.M  Albers-Luiting
    56 Blackmoonlightning Precious Girl (flat.) M  Maan
    55 Jacklaine's Dougall Sverre Arjan  Muller
    54 Rosij's Charlotte Uit 't Labradorium (lab.) Femke  Mackenzie
    52 River Forlands Knock Heavens Door Cgaj van der Ven
    52 Endless Love of Magic Trust (flat.) Pc  Nilssson
    51 Sungold Banditt Falco J.S.  Schrijver
    49 Pride of Midnight Spread Your Wings (flat.) Map  Schepers
    42 Vitesse from the Go-Getters Jan  Huizer
         
B2        
  1e 83 Yellow Lady of the Naughty Dogs Yvonne  Holkeboer
  2e 75 Cerbel Buzzard (lab.) Hilde  Hoften
  3e 72 Mhila-Casey Umbra Fida (flat.) Amber van Driel
    70 Gundog's Choice Dale Andreas  Nau
    70 India Tanja  Blad
    70 Xyra Passie van 't Nieuwe Erf (lab.) Theo  Th.J.  Prenen
    67 Jesse (lab.) I van der Eijk
    66 Sky My Melodie of Golden Spirit Gera  Schuurmans
    64 Absolutely Fabulous Icy Irvin Annette  Ossewaarde
    64 Perre Brass Vom Lech-Toller Nest (toll.) I.M.  Roest
    62 Deep Impact of Magic Trust (flat.) Jenifer de Bruijn
    61 Philgill's Sally Rob  Tervoort
    60 Alisia Passion of Gold Dhm  Rensen
    60 Seven v.d. Woudstreek Martina  Nau
    48 Dear Dash Golden Wish C.  Kros
    31 Absolutely Fabulous Ivory Ivy Elly  Verdam
    28 Voulez Vous van de Loenense Hoeve Jeffrey  Freijser
    23 Mac Gyver v. 't Keijsrshof Brenda  Egberts
A        
  1e 86 Skipper (lab.) Mart van de Wiel
  2e 85 Heart of Gold Vd Loenense Hoeve Miranda  Schaap
  3e 84 Head Over Heels Ruby of Eager Spirit Wilma  Kesselring
    84 Figo v.d. Golden Jagers Loek de Jong
    73 Genna v.d. Golden Jagers Marijke de Jong Vijzelaar
    71 You Rock My World v.d. Loenense Hoeve Wim van Loenen
    70 Celtic Boyka A Summoner's Tale Marion  Dijkmans
    63 As Keen as Mustard Of Eager Spirit Mariska  Kraak Gerding
    52 Amigo Passion of Gold D  Blankenspoor
    49 Grandeur De La Chasse Aimee Elise  Eggen
    42 French Blue of The Brightly Dunes (flat.) Marian  Nihot
    37 Jackanape's Lovely Miracle (flat.) D.S. van der Horst
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy