Arnhem 2018 144 kB

                                                                                                                                            Foto: Yvette de Vries

  Arnhem Jachthondenshow 27 mei 2018  
     
  Keurmeester: Pluis Davern (USA)  
     
  BOB: Zampanzar Zsa Zsa Zsu  
  BOS: Vestafjell's Quite Knight  
     
Reuen    
CAC Vestafjell's Quite Knight  
RCAC Ch. Moondust Tornado NVK  
JCAC Vestafjell's Quite Knight  
VCAC Ch. Moondust Tornado NVK  
     
Teven    
CAC Zampanzar Zsa Zsa Zsu  
RCAC What Ever from Golden Millennium NJK  
JCAC Hopes And Dreams from Double Gold  
     
Beste Baby Code Orange v.d. Beerse Hoeve  
Beste Puppy Highland Fling Strawberry Blush  
Beste Veteraan Ch. Moondust Tornado NVK  

KCM Hoenderloo 2018 222 kB

                                                                                                                                                     Foto: Fred Smink

  Kampioenschapsclubmatch Hoenderloo 10 mei 2018  
     
  Keurmeesters:  
  Lynn Kipps (Wheatcroft)  
  Sarah Wood (Bresharo)  
  Val Tregaskis (Steval)  
     
  BOB: Winterfell De Atrapasueños CW'18  
  BOS: Ch. Kadootje No Hills CW'15  
     
Reuen    
CAC Winterfell De Atrapasueños CW'18 CLUBWINNAAR 2018
RCAC Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy NJK  
JCAC Giltedge Braveheart  
VCAC Dante of the Morning Valley  
     
Teven    
CAC Ch. Kadootje No Hills CW'15  
RCAC Everybody Loves Elsa v.'t Pumpke  
JCAC What Ever from Golden Millennium NJK  
VCAC Vision Bibi v.d. Hollandergraven  
     
Beste Baby Xanthous Countdown  
Beste Puppy Claim To Fame of the Morning Valley  
Beste Veteraan Vision Bibi v.d. Hollandergraven  
     
     
Reuen Babyklas (4)    
1 VB Xanthous Countdown  
2 VB Ashbury Nordic Touch  
3 VB Angelusparks II Let Our Love Shine  
4 VB Harvest Triple Plait Hogmanay  
     
Reuen Puppyklas (4)    
1 VB Claim To Fame of the Morning Valley  
2 VB Gin Fizz Hidden In The Woods  
3 VB Blue Punch Hidden In The Woods  
4 VB Apache from the Sanpowro  
     
Reuen Jeugdklas (9)    
1 U Giltedge Braveheart  
2 U Vestafjell's Quite Knight  
3 U Ramchaine Extra Pepperoni  
4 U Entertainer v.'t Keijsershof  
     
Reuen Tussenklas (12)    
1 U Winterfell De Atrapasueños CW'18  
2 U Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy NJK  
3 U Sequins Slider  
4 U Glamour Shine Junior Agent  
     
Reuen Openklas (9)    
1 U Golden Supreme Eternal Flame  
2 U Ch. Angelusparks II I'm On Fire  
3 U Rocksett Kokomo Beach  
4 U Melgowd Dangerously In Love  
     
Reuen Fokkersklas (4)    
1 U Angel Like You v.'t Keijsershof NJK  
2 U Vanlijnden Our Prince Harry NJK  
3 U Ch. Mr. LookOLook Hidden in the Woods  
4 U Irruma Dakarai NJK  
     
Reuen Gebruikshondenklas (1)  
1 U Messano Yin Or Yang  
     
Reuen Kampioensklas (4)    
1 U Ch. Little Violet's Unrivalled with Ria Vela  
2 U Ch. Ramchaine Skyfull Of Stars NJK  
3 U Ch. Zampanzar Hemingway Daiquiri  
4 U Ch. Obsidian of the Morning Valley  
     
Reuen Veteranenklas (7)    
1 U Dante of the Morning Valley  
2 U Ch. Moondust Tornado NVK  
3 U Ch. Ramchaine Motif NVK  
4 U Ibor of Remy Martin Goldens  
     
Teven Babyklas (5)    
1 VB Angelusparks II La Boheme  
2 VB Bo Ta Bon Bini Caramelito  
3 VB Chairoezan's Match Made In Heaven  
4 VB Chairoezan's Heaven In Your Eyes  
     
Teven Puppyklas (12)    
1 VB Pollyanna of the Hellacious Acres  
2 VB Rocksett Eight Queens Puzzle  
3 VB Secret Star of the Morning Valley  
4 VB Tanishtagh Smile A While  
     
Teven Jeugdklas (32)    
1 U What Ever from Golden Millennium NJK  
2 U Pink Robin v.d. Corner Brook  
3 U Qoup De Foudre No Hills  
4 U Strawberry Field Forever v. Flolain  
     
Teven Tussenklas (15)    
1 U Xanthous Miss Moneypenny NJK  
2 U Eastwood's Gold Tickle Me Pink  
3 U Night In Paris of the Morning Valley JWW'17  
4 U Highland Fling Beauty Of Autumn  
     
Teven Openklas (21)    
1 U Everybody Loves Elsa v.'t Pumpke  
2 U Toadette Hidden In The Woods  
3 U Queen Bee Hidden In The Woods  
4 U Nifty And Nimble of Bridge Four  
     
Teven Fokkersklas (12)    
1 U Miss Hubba Bubba Hidden In The Woods  
2 U Queen v.d. Corner Brook  
3 U De Peat Farm Pandoras Proud  
4 U Ch. Ramchaine Moonbeam  
     
Teven Kampioensklas (4)    
1 U Ch. Kadootje No Hills CW'15  
2 U Ch. Ramchaine Sing Sing Sing NJK  
3 U Ch. Tanishtagh Calm After The Storm  
4 U Ch. Valentina v.d. Corner Brook NJK  
     
Teven Veteranenklas (9)    
1 U Vision Bibi v.d. Hollandergraven  
2 U Ch. Moonlight Adaline Jewel of Laura  
3 U Big Brown Eyes v.d. Gouden Spetters  
4 U Ch. Rayleas Annabella  

Groningen 2 2018 938 kB

                                      Foto: Meriam Wennekes
  Groningen 4 maart 2018  
     
  Keurmeester: Joop Hiddes (NL)  
     
  BOB: Night In Paris of the Morning Valley JWW'17  
  BOS: Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy NJK  
     
Reuen    
CAC Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy NJK  
RCAC + CACIB Ch. Obsidian of the Morning Valley  
RCACIB One Night Stand No Hills  
JCAC Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy NJK NEDERLANDS JEUGD KAMPIOEN
     
Teven    
CAC + CACIB Night In Paris of the Morning Valley JWW'17  
RCAC + RCACIB Sequins Samahat  
JCAC Aimy  
     
Beste Baby Moloko Miss Purple Heather  
  Hazerswoude-Dorp 17 maart 2018  
     
  Keurmeester: S. Lepasaar (EE)  
     
  BOB: Ch. Valentina v.d. Corner Brook  
  BOS: Cool Moves v.d. Beerse Hoeve  
     
Reuen    
CAC + CACIB Cool Moves v.d. Beerse Hoeve  
RCAC + RCACIB Messano Yin Or Yang  
JCAC Total Recall v.d. Beerse Hoeve  
VCAC More Than A Friend of Duke's Place  
     
Teven    
CAC + CACIB Ch. Valentina v.d. Corner Brook  
RCAC Xanthous Miss Moneypenny  
RCACIB Ch. Ramchaine Flowers In The Window  
JCAC Xanthous Miss Moneypenny  
VCAC Ch. Moonlight Adaline Jewel of Laura  
     
Beste Baby Sanguinisch Faelivrin  
Beste Puppy Sizzini Hidden In The Woods  
Beste Jeugd Xanthous Miss Moneypenny  
Beste Veteraan More Than A Friend of Duke's Place  

Groningen 1 2018 767 kB

                                           Foto: Yvette de Vries
  Groningen 3 maart 2018  
     
  Keurmeester: Eva Liljekvist Borg (SE)  
     
  BOB: One Night Stand No Hills  
  BOS: Night In Paris of the Morning Valley JWW'17  
     
Reuen    
CAC + CACIB One Night Stand No Hills  
RCAC + RCACIB Ch. Obsidian of the Morning Valley  
JCAC Non-Stop Ulti Multi-Culti  
VCAC Ch. Ramchaine Motif NVK NEDERLANDS VETERANEN KAMPIOEN
     
Teven    
CAC + CACIB Night In Paris of the Morning Valley JWW'17  
RCAC Flawless Fenna's Golden Pack  
JCAC Flawless Fenna's Golden Pack  
VCAC Rocksett Cheery Warm Glow  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy