Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter
 

Zwolle 7 oktober 2017

 
     
 

Keurmeester: Tatjana Urek (CZ)

 
     
 

BOB: Xanthous Miss Moneypenny

 
 

BOS: Dutch Consolidation Moonwalker

 
     

Reuen

   

CAC + CACIB

Dutch Consolidation Moonwalker

 

RCAC + RCACIB

Ch. Obsidian of the Morning Valley

 

JCAC

Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy

 
     

Teven

   

CAC

Xanthous Miss Moneypenny

 

RCAC + CACIB

Xanthous Beautiful Dreamer

 

RCACIB

Tanishtagh Walk On Water

 

JCAC

Xanthous Miss Moneypenny

 

VCAC

Charlene from Golden Ruimzicht

 
     

Beste Baby

Queen v.d. Corner Brook

 

Beste Puppy

Tushen Set Fire To The Rain

3e PUPPY BEST IN SHOW

Beste Veteraan

Charlene from Golden Ruimzicht

 
     
     

Reuen Babyklas (4)

   

1 VB

Can't Stop You of Barnsley Gold

 

2 VB

Ramchaine Extra Pepperoni

 

3 VB

Me Following You of Barnsley Gold

 

4 VB

Luce Del Sole from Golden Ruimzicht

 
     

Reuen Jeugdklas (6)

   

1 U

Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy

 

2 U

Angeluspark II Khal Drogo NJK

 

3 U

Golden Gentleman v.d. Tender Bende

 

4 U

Soul Sacrifice of Amity Hills

 
     

Reuen Tussenklas (2)

   

1 U

Tramin Cool And Easy

 

2 U

Dream Max Golden Eagle

 
     

Reuen Openklas (9)

   

1 U

Dutch Consolidation Moonwalker

 

2 U

Satin And Silk v.d. Golden Angels

 

3 U

Dutch Consolidation Sunscreen

 

4 U

Zampanzar Tequila Gold

 
     

Reuen Kampioensklas (2)

   

1 U

Ch. Obsidian of the Morning Valley

 

2 U

Ch. Festival's Slumdog Millionaire

 
     

Teven Babyklas (5)

   

1 VB

Queen v.d. Corner Brook

 

2 VB

Invisible Touch of Barnsley Gold

 

3 VB

Goulden Wildhout La Serenidad

 

4 VB

Emmissione from Golden Ruimzicht

 
     

Teven Puppyklas (2)

   

1 VB

Tushen Set Fire To The Rain

 

2 VB

Cute Cinderella of the Golden Motif

 
     

Teven Jeugdklas (8)

   

1 U

Xanthous Miss Moneypenny

 

2 U

Crossly Golden's Dance With Me

 

3 U

What Ever from Golden Millennium

 

4 U

Hotpants v.d. Tender Bende

 
     

Teven Tussenklas (3)

   

1 U

Tanishtagh Walk On Water

 

2 U

Olvinglay All Eyes On Me

 

3 U

Woldwoods Golden Morag Darling

 
     

Teven Openklas (6)

   

1 U

Xanthous Beautiful Dreamer

 

2 U

Sequins Samahat

 

3 U

Xanthous Craven Cottage

 

4 U

My Heaven from Golden Millennium

 
     

Teven Kampioensklas (2)

   

1 U

Ch. Tanishtagh Keep On Walking

 

2 U

Ch. Ramchaine Pink Paradise

 
     

Teven Veteranenklas (1)

   

1 U

Charlene from Golden Ruimzicht

 
Copyright © 2017 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy