Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter
  Holland Cup Amsterdam 11 december 2015  
     
  Keurmeester: Sjoerd Jobse (SE)  
     
  BOB: Diablo of the Famous Family  
  BOS: Ch. Lightning of Bridge Four  
     
Reuen    
CAC + CACIB Diablo of the Famous Family  
RCAC Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller  
RCACIB Non-Stop Kodak Gold  
JCAC Ramchaine Skyfull Of Stars  
VCAC Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller  
     
Teven    
CAC + CACIB Ch. Lightning of Bridge Four  
RCAC Dutch Consolidation Rumba NJK  
RCACIB Ch. Ramchaine Moonstruck  
JCAC Dutch Consolidation Rumba NJK  
VCAC Ch. Timeless Golden Especial Event  
     
Beste Baby Dutch Consolidation Sunbird  
Beste Puppy Shamrock True Hero  
Beste Jeugd Dutch Consolidation Rumba NJK  
Beste Gebruiks Thornywait Fire N'Ice  
Beste Veteraan Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller  
     
     
Reuen Babyklas (1)    
1 VB Dutch Consolidation Sunscreen  
     
Reuen Puppyklas (1)    
1 VB Shamrock True Hero  
     
Reuen Jeugdklas (2)    
1 U Ramchaine Skyfull Of Stars  
2 U Obsidian of the Morning Valley  
     
Reuen Tussenklas (4)    
1 U Diablo of the Famous Family  
2 U Shamrock The Bangor's Prince  
3 U Sequins Schnozzola BJWNL'15 NJK  
4 U Zampanzar Green Tango  
     
Reuen Openklas (3)    
1 U Non-Stop Kodak Gold  
2 U Moondust Tornado  
3 ZG Fairytoon Lewis  
     
Reuen Gebruikshondenklas (1)  
1 U Thornywait Fire N'Ice  
     
Reuen Kampioensklas (3)    
1 U Ch. Sequins Sandeman  
2 ZG Ch. Mr. LookOLook Hidden in the Woods  
3 ZG Ch. Meallan Allanmore  
     
Reuen Veteranenklas (4)    
1 U Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller  
2 U Ch. Santiago of the Morning Valley  
3 U Ch. Porthos of the Hellacious Acres  
     
Teven Babyklas (4)    
1 VB Dutch Consolidation Sunbird  
2 ?  
3 ?  
4 ?  
     
Teven Puppyklas (1)    
1 VB Dazzling Lyn of Golden Nature  
     
Teven Jeugdklas (5)    
1 U Dutch Consolidation Rumba NJK  
2 U Ramchaine Sing Sing Sing  
3 U Kiss Me Quick Rusty Love  
4 U Noble Pearl iz Stolitsy Urala  
     
Teven Tussenklas (2)    
1 U Shamrock The Ewenny's Pride  
2 ZG My Limit True Love Of Goldens  
     
Teven Openklas (4)    
1 U Shai-Lee Malenkaya Feya  
2 U Midnight Sun of the Morning Valley  
3 U Sequins Sabbaday NJK  
4 U Miss Of A Season My Love Of Splendour  
     
Teven Gebruikshondenklas (1)  
1 ZG Barrier's Golden Adventurous Abigail  
     
Teven Kampioensklas (4)    
1 U Ch. Lightning of Bridge Four  
2 U Ch. Ramchaine Moonstruck  
3 U Ch. Moonlight Adaline Jewel of Laura  
4 U Ch. Barrier's Golden Best Fellow Brooke  
     
Teven Veteranenklas (1)    
1 U Ch. Timeless Golden Especial Event  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy