Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

BOB WInnerBOS Winner

  Winner Amsterdam 13 december 2015  
     
  Keurmeester baby- en puppyklassen: Renee Sporre-Willis (SE)  
  Keurmeester andere klassen: Henric Fryckstrand (SE)  
     
  BOB: Valdelesabeyes de Vallserrat W'15  
  BOS: Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller VW'15 W'15  
     
Reuen    
CAC Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller VW'15 W'15 WINNER '15
RCAC + CACIB Ch. Herwildy's Michelangelo NJK CW'14  
RCACIB Dutchtab v.d. Beerse Hoeve NJK  
JCAC Ramchaine Skyfull Of Stars NJK JW'15 NEDERLANDS JEUGD KAMPIOEN + JEUGD WINNER '15
VCAC Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller VW'15 W'15 VETERANEN WINNER '15
     
Teven    
CAC + CACIB Valdelesabeyes de Vallserrat W'15 WINSTER '15
RCAC + RCACIB Ch. Lightning of Bridge Four  
JCAC Ramchaine Sing Sing Sing JW'15 JEUGD WINSTER '15
VCAC Phyllis of the Hellacious Acres VW'15 VETERANEN WINSTER '15
     
Beste Baby Dragon of Sunnyfields  
Beste Puppy Shamrock True Hero  
Beste Jeugd Ramchaine Skyfull Of Stars NJK JW'15  
Beste Gebruiks Thornywait Fire N'Ice  
Beste Veteraan Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller VW'15 W'15  
     
     
Reuen Babyklas (1)    
1 VB Dragon of Sunnyfields  
     
Reuen Puppyklas (2)    
1 VB Shamrock True Hero  
2 B Dutch Consolidation Sunscreen  
     
Reuen Jeugdklas (7)    
1 U Ramchaine Skyfull Of Stars NJK JW'15  
2 U Obsidian of the Morning Valley  
3 U Rocksett Kokomo Beach  
4 U Mister Chief from Golden Millennium  
     
Reuen Tussenklas (5)    
1 U Dutchtab v.d. Beerse Hoeve NJK  
2 U Diablo of the Famous Family  
3 U Zampanzar Green Tango  
4 U Shamrock The Bangor's Prince  
     
Reuen Openklas (11)    
1 U Lancelot of Sunshine's Valley JW'13 NJK  
2 U Non-Stop Kodak Gold  
3 U Fleetwood Mac of the Little Promise  
4 U Utrish iz Sokolinogo Gnezda  
     
Reuen Gebruikshondenklas (1)  
1 U Thornywait Fire N'Ice  
     
Reuen Kampioensklas (3)    
1 U Ch. Herwildy's Michelangelo NJK CW'14  
2 U Ch. Festival's Slumdog Millionaire  
3 U Ch. Mr. LookOLook Hidden in the Woods  
     
Reuen Veteranenklas (2)    
1 U Ch. Fiddle-De-Dees Morris Traveller VW'15 W'15  
2 U Ch. Santiago of the Morning Valley  
     
Teven Babyklas (3)    
1 VB Tanishtagh Walk Along  
2 VB Cheek To Cheek Long Happiness  
3 VB My Heaven from Golden Millennium  
     
Teven Puppyklas (4)    
1 VB Dutch Consolidation Sunbird  
2 VB Glitters One Two Three Tango  
3 VB Top Secret de Valiserrat  
4 VB Dazzling Lyn of Golden Nature  
     
Teven Jeugdklas (13)    
1 U Ramchaine Sing Sing Sing JW'15  
2 U Kiss Me Quick Rusty love  
3 U Made For Loving You de Valdelesabeyes  
4 U Bet On It von Friduren  
     
Teven Tussenklas (5)    
1 U Shamrock The Ewenny's Pride  
2 U Tanishtagh Calm After The Storm  
3 U Valentina v.d. Corner Brook NJK  
4 ZG Jip from Lucia's Golden Stars  
     
Teven Openklas (8)    
1 U Valdelesabeyes de Vallserrat W'15  
2 U Glitters Much Of Muchness  
3 U Sequins Sabbaday NJK  
4 U Shai-Lee Malenkaya Feya  
     
Teven Gebruikshondenklas (2)  
1 U Idole I De Joyenval  
2 U Barrier's Golden Adventurous Abigail  
     
Teven Kampioensklas (7)    
1 U Ch. Lightning of Bridge Four  
2 U Ch. Lizanna of the Hellacious Acres  
3 U Ch. Sambuca of the Morning Valley  
4 U Ch. Barrier's Golden Best Fellow Brooke  
     
Teven Veteranenklas (5)    
1 U Phyllis of the Hellacious Acres VW'15  
2 U Ch. Timeless Golden Especial Event  
3 U Ch. Susanli Blush v.d. Golden Angels W'09 BVWNL'15  
4 U Of Cool River Ninth Symphony NVK  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy