Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

Zomershow Bennekom 2016 163 kB

  Jubileum Zomershow Bennekom 2 juli 2016  
     
  Keurmeester reuen: Jose M. Doval (De La Enna)  
  Keurmeester teven: Antonio López Noguera (Ria Vela)  
     
  BOB: Capital Kopenhagen Golden Robos  
  BOS: My Heaven from Golden Millennium  
     
Beste Baby Toadette Hidden in the Woods  
Beste Puppy Orlando of Bridge Four  
Beste Veteraan Fiona v. 't Canisvliet NVK  
     
     
Reuen Babyklas (4)    
1 VB Melgowd Head Full Of Dreams  
2 VB Autumn Dublin True Love Of Goldens  
3 VB Mark Kroon from the Golden Future  
4 VB My Sunny Boy v.d. Suëstra Goldens  
     
Reuen Puppyklas (5)    
1 VB Orlando of Bridge Four  
2 VB Maybe Forever The One And Only  
3 VB Dutch Consolidation All The Way  
4 VB Ritzilyn Don Juan  
     
Reuen Veteranenklas (2)    
1 U Beachcomber Billy NVK  
2 U Messano Quest For Gold VW'14 NVK  
     
Reuen Jeugdklas (7)    
1 U Cool At Skool v.d. Beerse Hoeve  
2 U Dutch Consolidation Sunscreen  
3 U Poco Loco Hidden in the Woods  
4 U Dutch Consolidation Sunproof  
     
Reuen Tussenklas (1)    
1 U Rocksett Kokomo Beach  
     
Reuen Fokkersklas (3)    
1 U Super Surprise First Mission  
2 U Dunehills Lifeguard  
3 U Vanlijnden Never Forget King Nelson NJK  
     
Reuen Jachtklas (1)    
1 U Ch. Dunehills Kind Of Magic  
     
Reuen Openklas (9)    
1 U Capital Kopenhagen Golden Robos  
2 U String of Pearls Jamaican Me Crazy  
3 U Moondust Tornado  
4 U Zick Zack v.d. Tender Bende  
     
Teven Babyklas (8)    
1 VB Toadette Hidden in the Woods  
2 VB Bonbini Vienna True Love Of Goldens  
3 VB Tanishtagh Walk On Water  
4 VB Queen Bee Hidden in the Woods  
     
Teven Puppyklas (2)    
1 B Xanthous No One But You  
2 B Liquid Mind Goldeneye of Sande  
     
Teven Veteranenklas (6)    
1 U Fiona v. 't Canisvliet NVK  
2 U Coco Chanel du Bois de la Rayere  
3 U Dutch Consolidation Next Level  
4 U Oh La la v.d. Tender Bende  
     
Teven Jeugdklas (9)    
1 U My Heaven from Golden Millennium  
2 U Reignbeau v.d. Corner Brook  
3 U Eve's Kiss from the Dutch Coast  
4 U English Bluebell Hogmanay  
     
Teven Tussenklas (4)    
1 U Buena Suerte from Golden Ruimzicht  
2 U Marryl's Maple  
3 U Tushen Showing Up Here And There  
4 ZG Bedrabbled Aiko  
     
Teven Fokkersklas (5)    
1 U Rocksett Sunny Hypnotiq Breeze  
2 U Tushen Where She Stops Nobody Knows  
3 U Lexus from the Golden Future  
4 U Zirkonia v.d. Tender Bende  
     
Teven Jachtklas (1)    
1 U One And Only of Morning Dream  
     
Teven Openklas (7)    
1 U Kiss Me Kate v. 't Keijsershof  
2 U Herwildy's Virginia  
3 U New Star from Golden Millennium  
4 U Rossmix Beauty Of Splendour  
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy