Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

 2016 cd 4 banner

                                           

                                        Clubdiplomadag 4 Valkenswaard 29-10-2016

 

Met onze laatste CD is wederom een eind gekomen aan ons wedstrijd seizoen. Voor het derde jaar op rij waren wij in Valkenswaard
en het was weer genieten van de organisatie door Monique Wacht en van de schitterende omgeving. Van de 88 aanmeldingen kwamen
67 deelnemers zich melden bij het wedstrijd secretariaat, een ongekend aantal afmeldingen.

Uiteindelijk werden er om 12.30 uur 13 C Diploma’s en in de middag 10 B diploma’s uitgereikt. Jammer genoeg geen A diploma
( wel voor de dirigeer een voldoende, niet voor de sleep ).

Wel nog 25 C diploma’s en 5 B diploma’s voor resp. niet gehaalde B en A diploma’s.

Volgend jaar komen wij weer terug op deze mooi locatie.

De foto's van deze dag zijn gratis te downloaden : http://www.kyno-healthcare.com/

 

 

2016 cd4 B klasse

                                                                 winnaars B - klasse

 

Hond Voorjager
Diploma B
77 Seven V.D. Woudstreek * Martina Nau
75 1e Sungold Banditt Falco J.S. Schrijver
2e Winchmore All Dressed Upwinchmore (flat.) Mieke Van Der Schoot
Cricket'S Cunning Caitlyn * Bianca Koreman
74 3e Van De Achtse Vallei Born To Be A Star (lab.) Frank Zwegers
Perfect Storm V.'T Keijsershof Elvira Van Burken
Genna Van De Golden Jagers * Marijke De Jong Vijzelaar
73 Gleeful Floyd V.'T Olde Klooster William Van Stuijvenberg
72 Rhineferry'S Cookie Monster (toll.) Elsbeth Boertjes
Thorn Mill Indyra * C.M Van Der Bijl
71 Golden Lining Amazing Duke Gregor Tuxhorn
69 Yellow Royal Rainbows Aurora Willeke Jansen
67 Jasmyn'S Olyf Uit 'T Labradorium (lab.) E.C Holsteijn
Alpha Diana V.D. Golden-Jagers * M.C Van Dder Bijl
65 Van De Achtse Vallei Born To Be The Best (lab.) Edith Sormani

 

2016 cd4 c klasse                                          winnaars C-klasse

 

         
Diploma C
50 Vidar Solveig V.D. Bleckinkhof * Rob Dings
49 Beautiful Baer From Just Goldens * Melanie Fontaine
Gundog'S Choice Dale * Andreas Nau
Super Surprise First Mission * Lenie Lohuis
48 1e Tessa My Melodie Of Golden Spirit Jenny De Bruin
Yashines Diara Van De Neervaert (lab.) * W Leijten
47 Gossip Girl From The Golden Future * Sylvia Patist
46 Blackmoonlightning Precious Girl (flat.) * M Maan
Jackanape'S Bouncing Around (flat.) * M.I. Ruys
Golden Force Amazing Call * H Bastiaansen
45 2e Jasmijns Jutter Uit 'T Labradorium (lab.) K Beezemer
Nosey Black Pearl Of Storm'S Legacy (lab.) * B Polm
Roos'S Happy Uit 'T Labradorium (lab.) * Oscar Boom
Orlagh Van Renje * Astrid Van Zomeren
Rosij'S Isis Uit 'T Labradorium (lab.) * Lizet Boom
44 3e Sunny Frutti From Destiny'S Child (flat.) Moira Thomassen-Kruijtzer
Gentle New Star Promise Smiley Day (flat.) Monique Lutgenau
Miss Dior My Love * Marja Van Manen
Kasomor'S Roy To Cashel Valey To Cashel (toll.) * Helma Van Der Hamsvoord
Tribute To Tweedmouth Summer Sun * J.B.E. Hulshof
43 Vesta From The Go-Getters * F J Cox
Beautiful Boaz From Just Goldens * Niels Poortvliet
Valley Of Golden Glow Riverdance Anja Verdel-Van Broekhoven
Amazing Petite My Golden Sunshine Benno Wendt
Tribute To Tweedmouth Steady Girl J.W.A. Dielemans
Winchmore Being Full Of Beans (flat.) Bob Van Dijk
42 My Love Van De Limburgse Parels Kitty Bruijnes
Winchmore By Leaps And Bounds (flat.) A Sepers
Remember The Labs Boterbloem (lab.) S Cools
41 Cato'S Wilma Uit 'T Labradorium (lab.) * M Doornekamp
Luna (lab.) * M.H.M. Brink
Merels Neo Uit'T Labradorium (lab.) * J.H.G. Goudzwaard
Celtic Mist Of The Barking Voices (lab.) * Karin Van Vroenhoven
40 Twilight Zone Of The Morning Valley * Peter Korzelius
39 Lois De La Champ De Feulo (flat.) Janine Jakma
38 Pari De La Champ De Feu (flat.) * M. D. Bunnik- Saaman
36 Dark Noble'S Journey To Tthe Stars (flat.) Map Sauer-Laumen
Finn (lab.) * Marjan Flantua
 *= deed mee in een hogere klasse

 

 

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy