Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

 19 April - Workingtest Dongen


 

Aan onze WT1 deden 108 deelnemers mee en die troffen het, een mooie zonnige dag met een aangename temperatuur voor voorjage 
en hond en daarbij een strakke organisatie. Om 8.00 uur op weg naar de proeven en om 17.20 uur de prijsuitreiking op het terras van hondenschool Rinus Biemans met een heerlijk zonnetje.Ondanks pittige proeven voor alle klassen werden er toch veel certificaten uitgereikt. De C-klasse met 34 deelnemers 25 stuks, de B1-klasse met 43 deelnemers 36 stuks, de B2-klasse met 10 deelnemers 5 stuks en in de A-klasse met 16 deelnemers 11 stuks.Vijf deelnemers hadden zich teruggetrokken tijdens de wedstrijd.
Met dank aan de wedstrijdleiding Rinus Biemans en Hans Dijkgraaf, keurmeester, helpers en wedstrijdsecretariaat kunnen we terugkijken op een geslaagde WT.
  
2015 WT 1 dongen C klasse
winnaars C-klasse

  C-klasse    p1  p2  p3  p4  p5  totaal
1 pml lepelaar hoogduin duel s hope miss evy 18 18 18 16 20 90
2 Frank Zwegers Van de Achtse Vallei Born To Be A Star 18 15 18 18 20 89
3 Elise Eggen Purple Lady Of The Naughty Dogs 20 13 18 18 20 89
4 JH van Barneveld Green Boy of the Naughty Dogs 15 16 18 20 18 87
5 A. Nau Gundog's Choice Dale 18 17 17 17 18 87
6 Ellen Meerssman-Dekker Django van de Golden Jagers 18 15 18 13 18 82
7 M.K. Keesen Windworkers Cherokee Rose 19 17 12 14 20 82
8 M Bossaert Matthew v.d. Golden-Jagers 16 15 18 13 19 81
9 Sylvia Patist Gossip Girl From The Golden Future 20 16 12 15 18 81
10 Ester Gallé van de Achtse vallei born to be free 16 15 18 11 19 79
11 Y Fierloos-Deurloo EIGHT BELOW MAYA MY DOG MY DREAM 19 16 12 14 18 79
12 A van Londen Donna van Holdenstein 19 9 14 14 20 76
13 Mathilde Overvest La Demisa Jillisz Janet-Lin 16 14 15 16 14 75
14 Christel Verduijn- van Veen La Demisa  Jone-Lee 14 18 10 13 19 74
15 Jolanda v.d. Westerloo One Cappuccino Of Westbrook Castle 14 16 16 14 14 74
16 Riet Voets Dutch Bark's Google Diamond 13 14 16 18 13 74
17 Marion Vrij-Zijta Ponnes Liberty Fifth Rough Heart 17 10 12 18 16 73
18 Lotte van den Eijnde Amazing Arran of Eager Spirit 19 11 15 11 16 72
19 Jules van Harssel Go With The Flow Bleuprint Fore Eager 9 17 18 11 17 72
20 Agnes Bronkhorst Rovershome Tyler Courage 15 13 14 13 16 71
21 C. Bastiaenen P'zzazz nine fine irishmen 19 8 12 12 16 67
22 John van Mook Virthuality Ebony and Ivory 14 16 12 11 14 67
23 B. Staal  - de Jong Hera's Catootje von Bauernhirschtal 17 7 12 12 18 66
24 j.f.m. kessels v.d. Achtse Vallei Born to please you 9 10 12 13 18 62
25 Suzanne Zeegers One and Only of Morning Dream 8 16 12 13 13 62
  P Vyt Love Letter of Perfect promise 9 17 8 8 17 59
  Hans Verdel Quail's Nimble's Nippon 16 7 8 8 17 56
  A.J. Trijssenaar Smooth Operators Flame 16 6 6 11 15 54
  Doorli Rensen Alisia Passion of Gold 15 15 12 6 6 54
  E.C.M. Kloek Messano Yin or Yang 7 10 17 0 17 51
  Peter Berg, van den will you be there vd loenense hoeve 8 3 12 10 17 50
  Cora Kros Dear Dash Golden Wish 8 5 12 7 14 46
  Steffie Snijdelaar smooth operators flash 11 6 10 6 12 45
  M. Van der Prijt Helu Yinnee Hidaya v. Actreon 6 5 8 8 4 31

 

 

 

  B1-klasse              
1 M.C van der Bijl ALPHA Diana v.d Golden-Jagers 19 18 17 20 17 91
2 Eric Laterveer Black Chase de Kroosthappers 19 18 17 20 15 89
3 W Buijze Azia Passion of Gold 20 19 17 12 17 85
4 At Bijsterveld Millers Square Deejay Tiesto 16 16 17 17 18 84
5 JP van Beveren La Demisa Jillisz Jill-Lin 18 16 15 17 17 83
6 H.M.L. Kloet Yankee 17 16 17 14 18 82
7 elly verdam absolutely fabulous ivory ivy 18 13 15 17 19 82
8 Peter van den Berg BRINESBROW SAGE 19 20 17 7 16 79
9 Amber van Driel Mhila-Casey Umbra Fida 8 17 19 17 15 76
10 R. Venema Go Back Traditional Game 16 10 19 20 11 76
11 ineke cabri-verdam absolutely fabulous ine's iza 17 14 17 13 15 76
12 Ingrid Roest Perre Brass vom Lech-Toller Nest 20 17 6 13 20 76
13 E.M. Bours Love Life from Kespablu 18 16 15 11 16 76
14 M de Jonge Countyside van de Bleckinkhof 15 17 15 12 16 75
15 C Warnaar PS I love you v.d. Fodaltzi werkers 14 13 16 18 14 75
16 Mirjam Kolthof Greased Lightning of Eager Spirit 16 9 19 18 12 74
17 Brenda Egberts-smit Mac Gyver v.'t Keijsershof 9 15 14 18 18 74
18 Brigitte van der Heijden Flying fredrik the second off april 16 14 15 13 15 73
19 Peter Roorda Daddy Cool v.d. Loenense Hoeve 16 15 8 17 17 73
20 Monique Lutgenau Duke's of Pirepride Night Promise 15 18 8 17 15 73
21 E.C.H.M. van Vlerken Dual Bente vd Hooydamhoeve 13 13 14 17 15 72
22 G.J. van Gestel-Zweemer Bessy 20 8 11 14 19 72
23 Joyce Goossen D-Jay van t Bavelshof 16 15 16 13 12 72
24 Marise Valk Laniek's Dark Dante 15 18 10 13 15 71
25 F de Groot Bedrabbled Béli 8 9 17 19 18 71
26 Bettina Massaar-Hagen Follow the Wind Charming Birdie 18 5 12 18 16 69
27 B.W.E. Van Haren-Kuivenhoven Lovely Agate v.d. Aljadema Hoeve 17 20 8 8 15 68
28 Rob van Schie Bedrabbled Indy 7 15 18 11 17 68
29 Kees Ouwehand Smooth Operators More Black Magic 14 13 14 13 13 67
30 Olga Bregman-Fluit Sunrise v.d.Bleckinkhof 20 16 8 8 13 65
31 ignace van de Vorst Smooth Operators Happy Liza 14 16 8 12 15 65
32 Anja Waebeke-Neve Dunehills Kindfmagic 15 16 16 8 10 65
33 DJ Blankenspoor Amigo Passion of Gold 9 17 17 8 13 64
34 Ingrid Berkhout-Engel Grandeur de la Chasse 20 7 8 10 17 62
35 Trudy den Boesterd Kalimba de Luna v.d. Loenense Hoeve 9 17 2 14 19 61
36 Anita Creemers P'ZZAZZ Princess in Puddles of Love 8 16 17 11 9 61
  W.H. Jansen Yellow Royal Rainbows Aurora 17 9 8 9 15 58
  Esther Laterveer Precious Jade de Kroosthappers 9 7 8 14 18 56
  E.D Rathenau Wagging Tails The Perfect Drive 17 13 6 8 12 56
  K Beezemer Merels Sofie uit 't Labradorium 8 7 15 11 15 56
  M van Leeuwen Let Me Be The One of Duke's Place 2 14 18 12 10 56
  Petra van Dorst Jackanape's Pretty Miracle 9 7 8 14 17 55
  L. Vermeer Smooth Operators Sparkling Nanuq 8 8 2 8 18 44
  M. Nau Seven van de Woudstreek   18 16   D X
  arjan muller jacklaine's dougall sverre 9 7   7 9 X
  A.H.M. Hamers Inya's Place Bonk 18 8 8   17 X
  Sander de Graaf Flying Faas The Second Off April 14 7 12     X

 

 

 

  B2-klasse              
1 M A de Jong Vijzelaar Genna van de Golden Jagers 16 20 15 12 20 83
2 J Van Vliet Bright and Breezy of Eager Spirit 19 15 15 19 14 82
3 C. M. Korf Cerbel Apache 16 16 14 19 11 76
4 E Breure Rymke v.d. Woudstreek 19 13 16 11 7 66
5 C.M van der Bijl Thorn Mill Indyra 12 12 17 13 10 64
  I.D. Jacobs Dreamweaver's Positive Attitude 14 7 13 7 17 58
  A. Oranje Loyal Tess v.d Hooydam Hoeve 14 16 13 7 7 57
  Leon van Roon Pepper's Reflection Poblanon Pepper 0 5 19 14 8 46
  Bianca Koreman Cricket's Cunning Caitlyn 19 10 5 11 0 45
  J.P. Wesselius Cerbel Butterfly 10 9 5 11 7 42
  Marian Nihot French Blue of the Brightly Dunes 7     0 9 X

 

 

 2015 WT 1 dongen A klasse
 winnaars A-klasse

 

  A-klasse              
1 H.G.A. de Ronde Fridayman Mick v.d. Bleckinkhof 19 15 19 19 18 90
2 Jur van Bijnen Chips of The Spring Cottage 17 19 16 20 17 89
3 Bert van der Graaf Smiler 17 15 20 17 20 89
4 Rob Tervoortr Thornmill Isha 17 20 18 14 10 79
5 L A de Jong Figo van de Golden Jagers 20 14 18 19 7 78
6 Rauk Hoogewoud Loyal Abby vd Hooydam Hoeve 15 16 14 16 14 75
7 G.J Croese Odin v.d. Golden Jagers 18 10 14 16 16 74
8 J.F.A.A. van Steen Philgill's Khenzie 18 13 18 11 6 66
9 D de Pater Millers Square Purdey 15 14 6 12 18 65
10 Wim van Loenen One of Us v.d. Loenense Hoeve 15 12 13 17 8 65
11 A W van Dortmont finder van de golden-jagers 8 13 5 18 19 63
  Philip Kroon Flathounds Collecting Banner 7 7 6 14 8 42
  Sylvia Reijers Nev's Dream Quinty vd Hooydamhoeve 8 8 16 0 10 42
  A.J.H. de Jong Flatgold's Adorable Alpha 9 13 5 0 8 35
  Ingrid Berbee Cool Marker's Dune 17 11 5 2 0 35
  E.M.J. van Burken Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof 13 8 4 0 7 32
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy