Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

 

 

ORWEJA WORKINGTEST SCHIJNDEL 21 maart 2015. 
 
Om 8.30 uur vertrokken 64 deelnemers naar de proeflokaties, waar de keurmeesters
Jan Moerkens, Frank de Vries, Johan Folmer, Henk Companjen en Cor Woets de proeven
al hadden uitgezet.
Dankzij de goede organisatie – hulde aan Frans v.d. Linden en zijn helpers – waren alle proeven
gereed om ca. 16.30 uur.Echter zowel in de Starters- alsmede in de Noviceklasse moest er een  
barrage gehouden worden. Het secretariaat had niet stil gezeten want na de barrages startte men
direkt met de prijsuitreiking om 18.00 uur. Er werden negen certificaten uitgereikt in de Startersklasse,
zes in de Novice en tien in de Open.Een mooi resultaat op een prima verlopen OWT.

2015 owt open klasse
 Winnaars open klasse 


Hond      Ras       voorjager   1     2     3     4     5  
  Open Klasse                
  1   Archer of the Spring Cottage (Flow)    Labrador  Richard Van Kaam 19 16 18 18 20 91
2 Garrethall Quiff Labrador  Rinus Heijmans 18 10 18 14 20 80
3 Figo van de Golden Jagers Golden  loek de jong 20 12 17 17 13 79
4 Blankaard Tinka Labrador  Nico Huisman 16 18 18 10 16 78
5 Garronpoint Fitty Labrador  Desiree Hurenkamp 12 13 17 18 17 77
  Fridayman Mick vd Bleckinkhof Golden  Henk de Ronde 20 15 17 18 7 77
  Philgill's Kody Golden  Sjaak Ras 13 12 15 18 19 77
  Thornmill Isha Golden  Rob Tervoort 20 9 18 17 13 77
9 Dane of the spring cottage Labrador  koen gouweloos 14 10 18 16 16 74
10 Abbotsross Trefynwy (Joe) Labrador  Roy Ehbel 15 12 16 17 11 71
                   
  floor van 't kieftendorp Labrador  Ben Harmsen 19 0 15 20 17  
  Finder v.d.Golden-jagers Golden  Bep Dam van 18 0 14 17 20  
  One of Us v.d. Loenense Hoeve Golden  Wim van Loenen 16 0 19 18 16  
  Odin v.d. Golden Jagers Golden  Gerrit Croese 20 0 18 18 10  
  Chips of the Spring Cottage Labrador  A.M.van Bijnen Bierhuizen 18 0 17 12 18  
  Philgill's Khenzie Golden  John van Steen 20 12 0 15 16  
  Dual's Hope I am Flo Labrador Nyncke Donselaar 14 14 0 18 15  
  Braveur Funky (Sep) Labrador  Peter Stroomenbergh 16 0 19 18 8  
  Latoya from the Go- Getters Golden  Monique Scholten 19 11 12 0 14  
  Google van het Muntenbos Labrador  Huub Welling 19 0 0 17 10  
  PhilGill's Kite Golden  Philip Dames 0 0 14 19 10  
 
 2015 owt novice klasse
winnaars novice-klasse 
  hond ras  voorjager 1 2 3 4 5 tot.
   novice -klasse                
1 Dual's Hope Lord Finley         Labrador  Tom van der Linden 14 20 18 19 15 86
2 Heart of Gold v.d. Loenense Hoeve Golden  Miranda Schaap 19 20 16 14 9 78
3 Fernshot Cricket Labrador  E.M. Bos 15 10 17 17 15 74
4 Cracker of the Spring Cottage Labrador  Eveline Schloesser 12 14 18 14 16 74
5 Vlaklands Mojo Labrador L.H. Slütter 12 17 14 16 12 71
 6 Tidebrook Meadow Rose Labrador  Evelien Visscher 19 16 11 12 12 70
  Head Over Heels Ruby Of Eager Spirit Golden  Wilma Kesselring 18 0 19 20 15  
  Cerbel Edison Labrador A.J Keldermans 0 15 19 20 18  
  Kaat Chase vd Grote Moor Labrador Monique de Morree 19 0 15 15 18  
  DUAL's HOPE LEWIS Labrador  Joost Smits 0 16 14 16 17  
  Charlie Chase v.d. Grote Moor Labrador  Jolanda Castillo Fuertes 0 17 14 12 14  
  Rovershome Fabris Brave Labrador  Christine Poelstra-Hooghart 17 0 0 18 17  
  Classic Lab's Storm Labrador  Fred Schellens 0 17 0 15 13  
  Classic Lab's Crocs Labrador  Jos Ras 0 0 15 16 12  
  Ginger from the Gundog Farm Labrador  Jan Tops 0 0 13 14 16  
  Kalimba de Luna v.d. Loenense Hoeve Golden  Trudy den Boesterd 18 0 0 12 13  
  Flying Faas The Second Off April Labrador  Sander de Graaf 14 0 16 0 10  
  Flying Fredrik the second off April Labrador Brigitte van der Heijden 12 0 10 12 0  
  Dual Bente vd Hooydamhoeve Labrador Esther van Vlerken 15 0 0 0 16  
  Diddle of the Spring Cottage (Zipper) Labrador  Ingrid van de Ven 0     14 18  
  Classic Lab's Dax Labrador  Thibaud Hessels 12 0 0 0 16  
  Beachgirl Belle of the Golden Dune-s Golden  Mirjam Meier 0 0 0 0 10  
  Sunrise v.d.Bleckinkhof Golden  Olga Bregman-Fluit 0 0 0 0 0  
 

 2015 owt starters klasse
 winnaars starters-klasse

  hond ras voorjager 1 2 3 4 5 tot.
  starters                
1 Vlaklands Jason Labrador  Joost de Fouw 19 16 18 17 20 90
2 Yellow lady of the naughty dogs Golden  Yvonne Holkeboer 20 17 17 16 18 88
3 Sunbeam van de Bleckinkhof Golden  Wim te Winkel 19 18 15 16 20 88
4 Flatgold's Adorable Alpha Golden  Andre de Jong 19 17 19 16 12 83
5 La Demisa Jillisz Jill-Lin Flatcoated  Jean-Paul van Beveren 20 17 18 15 12 82
6 Skipper Labrador mart van de wiel 16 17 17 16 14 80
7 Celtic Boyka a Summoner's Tale Golden  Marion Dijkmans 17 16 16 16 10 75
8 Boy Labrador  Madelon Westendorp 15 16 15 18 8 72
9 Pinedale Gaby Golden Jeroen Ras 13 10 11 10 16 60
                   
  Cerbel Dune Labrador  Dory Hoogewoud 18 0 18 14 16  
  Buck vom Mitteldeich Labrador  Helen Zimmermann 0 20 19 15 14  
  India Golden  Tanja Blad 16 0 14 14 10  
  Stardust van de bleckinkhof Golden  marcel ouwerkerk 19 0 13 0 15  
  Go Back Full Choke Labrador  Toon Spoorenberg 13 0 16 0 15  
  jasmijns Lillie uit 't Labradorium Labrador Ed Meijer 15 0 18 18 2  
  Purple Lady of the Naughty Dogs  Golden  Elise Eggen 15 15 18 0 2  
  Siërra Golden  Ingrid Berbee 18 0 14 0 10  
  Mhila-Casey Umbra Fida Flatcoated  Amber van Driel 15 0 12 0 14  
  Go With The FlowBleuprint For Eager Flatcoated Marjet Bosman 16 0 16      
  Frizelwood Arridor Golden  Johan van den Oetelaar 0 0 14 0    
  dee v 't jagersgilde Labrador wendie dekker         7  

 

 

 

 

 
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy