Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

TEAMWEDSTRIJD IN VIJFHUIZEN 17 MEI 2015


Wat een grandioze wedstrijddag hebben Rob Tervoort en Joost Cornelis voor de deelnemers in het recreatiegebied “De Groene Weelde” verzorgd.
Zestien teams bestaande uit drie combinaties met een A, B en C-hond hadden zich ingeschreven. Om 8.30 uur de opening en

direct op weg naar de proeflokaties.De organisatie had dit keer voor het gebied de Groene Weelde gekozen, voor de JPC en veel

deelnemers een nieuwe lokatie, een prachtig wedstrijdterrein.

Rob had hier vijf zeer goed uitgedachte proeven neergezet, uitdagend voor alle drie de klassen, maar niet over de top. Met een prima organisatie resulteerde dat in een prijsuitreiking om ca. 16.15 uur.

We kijken terug op een geslaagd evenement.

(foto's :  Arista fotografie)

 2015 teamwedstrijd 62015 teamwedstrijd     

 

PLAATS   VOORJAGER HOND     RAS TOTAAL
                 
1   Zwartwerkers / Christel Schattevoet         262
  A Millers Square Chaseson Wick Christel Schattevoet LA 85  
  B Buck vom Mitteldeich Helen Zimmermann      LA 91  
  C Dual's hope Miss Evy Nel Lepelaar-Hoogduin LA 86  
                 
2   Bad Boys / Dolf Helge           257
  A Vidar Solveig v.d. Bleckinkhof Rob Dings   GO 86  
  B Happymover Gromit Dolf Helge   GO 88  
  C Perfect Storm v. 't Keijserhof Elvira van Burken   GO 83  
                 
3   Only Black / Cora van der Graaf           255
  A Smiler Bert van der Graaf   LA 77  
  B Solo Ronald van den Hoek LA 84  
  C Goback Red Oak Marianne van den Hoek LA 94  
                 
4   Black Beauty's / Jaap van der Horst         244
  A Rovershome Black Chaser Hanneke Freerkstra LA 80  
  B Famke Jaap van der Horst LA 96  
  C Rovershome Roet Courage Greet Schaafstra   LA 68  
                 
5   Playing with Pleasure / Miranda Schaap         242
  A Chap chase v/d Grote Moor Lidy Stuivenberg   LA 68  
  B Heart of Gold v.d. Loenense Hoeve Miranda Schaap   GO 86  
  C River Forlands Hippy Hippy Shake Ralp Bruijnes   GO 88  
                 
6   The Common Crows / Dooitse Volbeda         236
  A Lowforge Donnina Dooitse Volbeda   LA 85  
  B Hoover Marcel van Rooijen LA 67  
  C Rommertsje Fan De Follegasleat Niels Volbeda   LA 84  
                 
7   Hooydam Hoeve & Friend / Arienne van Willigen       235
  A Loyal Mrs. Jones vd Hooydam Hoeve Arienne van Willigen LA 80  
  B Loyal Style v.d. Hooydam Hoeve Bert Dam   LA 76  
  C Nette's Golden Tal Didi Berendien v.d. Velde GO 79  
                 
7   Goudkoorts / Wim van Loenen           235
  A One of Us v.d. Loenense Hoeve Wim van Loenen   GO 79  
  B India Tanja Blad   GO 62  
  C Emy van de Gerry Hoeve Edwin Blad   GO 94  
                 
9   Vind ik leuk  / Trudy den Boesterd           230
  A One And Only Indy vd Loenese Hoeve Trudy den Boesterd   GO 66  
  B Pierre Brass vom Lech Toller-Nest Ingrid Roest DTR 83  
  C Purple Lady of the Naughty Elise Eggen GO 81  
                 
10   Falco and his Passions / Hans Dijkgraaf         224
  A Falconet v.d. Zarina Zarola Hans Dijkgraaf   GO 89  
  B Amigo Passion of Gold Dionne Blankenspoor GO 70  
  C Alisia Passion of Gold Doorli Rensen   GO 65  
                 
11   De drie Musketiers / Mary Bossaert         223
  A Odin v.d. Golden Jagers Gerrit Croese   GO 69  
  B Thorn Mill Indyra Coen v/d Bijl   GO 77  
  C Matthew van de Golden-Jagers Mary Bossaert   GO 76  
                 
12   Het ABC-team / Ramona Verschoor         212
  A Autumn Arrow of the Golden-Dune’s Johan Visser   GO 68  
  B Autumn Bo of the Golden-Dune’s Ramona Verschoor   GO 77  
  C This is It v.d. Loenense Hoeve Mieke Collister   GO 67  
                 
13   Golden Family / Marijke v.d. Bijl           200
  A Kena my Melodie of Golden Spirit Marijke de Jong   GO 68  
  B Alpha Diana v.d. Golden Jagers Marijke v.d. Bijl   GO 71  
  C Djongo v.d. Golden Jagers Elle Meerssman-Dekker GO 61  
                 
13   Nothing to Lose / Cynthia Buijze           200
  A Dacing Queen van de Loenense Hoeve Aad van de Zande   GO 74  
  B Azia Passion of Gold Wim Buijze   GO 71  
  C Amber Passion of Gold Cynthia Buijze   GO 55  
                 
15   Hunting Boys 040 / Peter van den Berg         194
  A Malik from the Go-Getters Marianne Heinrichs van Loon GO 72  
  B Millers Square Freestyle Kane Connie Ritmeijer   LA 56  
  C Will you be there v.d. Loenense Hoeve Peter van den Berg GO 66  
                 
16   Bram's Pride / Marco Haspels            181
  A Bram de Tweede Uit 't Labradoruim Marco Haspels   LA 72  
  B Jasmijns Lilly Uit 't Labradorium Ed Meijer   LA 38  
  C Rosij's Tess Uit 't Labradorium Marga Ouwens   LA 71  

 

2015 teamwedstrijd 1e plaats
1e plaats : team Zwartwerkers

2015 teamwedstrijd 2e plaats 2
2e plaats : team Bad Boys

2015 teamwedstrijd 3e plaats
3e plaats : team Only Black

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy