Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

Club Diplomadag 1 Spaarnwoude 19 maart 2017 

Van de 94 inschrijvingen deden er uiteindelijk 80 deelnemers mee. Een mooi aantal voor een wedstrijd zo vroeg in het seizoen gelet op de kille winter, waar veel water training er niet in zat. En dat is toch belangrijk met twee water proeven. In de C-klasse behaalden 18 deelnemers een diploma, in de B-klasse 24 deelnemers en in de A-klasse 2 deelnemers een diploma. Daarnaast werden er nog 11 C-diploma’s behaald in de B-klasse.

De dag verliep top, om 9.00 uur aanvang, om 13.00 uur prijsuitreiking C en om 16.45 uur prijsuitreiking B en A.

Als JPC kijken wij  tezamen met veel deelnemers terug op een mooie  goed georganiseerde wedstrijddag.

 

0001 DSC 6329

Winnaars C Klasse van links naar rechts | 2e Onno Wesseling | 1e  Th.J. de Bruijn | 3e Hans Dijkgraaf 

 

0003 DSC 6368

Winnaars B Klasse van links naar rechts | 2e Ab van Baalen | 1e J Bruin | 3e Anke Molijn

0002 DSC 6366

Winnaars A Klasse van links naar rechts | Inge van der Aart-Dorresteijn | Gerrit Croese

Foto's gemaakt door Arista fotografie 

Diploma A
1e
89
Roxy (lab.)
Inge van der Aart-Dorresteijn
2e
88
Odin V.V. Golden-Jagers
Gerrit Croese
 

 
Diploma B
79
Sunrise V.D.Bleckinkhof *
Olga Bregman-Fluit
78
Genna V.D.Golden Jagers *
Marijke de Jong Vijzelaar
77
Cato'S Katrien Uit 'T Labradorium (lab.) *
Marco Haspels
Lord Bonfire V.H. Seringenland *
Renske Maarse-Bartels
1e
76
Tessa My Melodie Of Golden Spirit
J Bruin
2e
Get-Up-And-Go Of Eager Spirit
Ab van Baalen
3e
75
Firts Lady Of The Brightly Dunes (flat.)
Anke Molijn
V.'T Keijsershof
Aart Hartman
One And Only Of Morning Dream
Sl Zeegers
Gundog's Choice Dale *
Andreas Nau
Gossip Girl From The Golden Future
Sylvia Patist
Fröken Syringa V.H. Seringenland *
Renske Maarse-Bartels
74
Thiara My Melodie Of Golden Spirit
C.M. van Leeuwen
Stardust Van De Bleckinkhof *
Marcel Ouwerkerk
India *
Tanja Blad
Alha Diana V.D. Golden-Jagers *
M.C van der Bijl
73
Bedrabbled Aiko
C.C.C. den Boef
Gingerbred Lotte V.D.Aemstelburght
Marion Hiemstra
Rovershome Jamie-Lee Courage (lab.)
Jos Robben
Dunehills Kindfmagic
Anja Waebeke
72
Amazing Petite My Golden Sunshine
Benno Wendt
Cato'S Tosca Uit 'T Labradorium (lab.) *
Bram Janse
Falkirk's
N Geuze
Seven V.D. Woudstreek *
Martina Nau
70
Purple Rain Of The Brightly Dunes (flat.)
Gonneke Kloet
69
Van Het Muntenbos (lab.)
Pj van Meer
River Forlands Knock Heavens Door
Cgaj van der Ven
River Forlands Hippy Hippy Shake *
Ralph Bruijnes
Brinesbrow Sage *
Peter van den Berg
67
Jutte From The Gundog Farm (lab.)
Renske Flokstra
Aivy V. Rosa'S Tienmorgen (lab.)
Stella Verheij
66
Roos's Happy Uit 'T Labradorium (lab.)
Oscar Boom
65
Epos Aus Luhlsbosch (lab.)
Ingeborg Rolloos
Withara's Black Camelot (lab.)
E.G.J. Scheffer
63
Oriana V. Renje
Enneke Moelee
61
All-In Black Passion Fly Sky Hy (flat.)
G.C.M. Visser-Schapendonk
59
Beachboy Jorres Of The Golden-Dunes
Corina Haverlag
 

Diploma C
47
Twitterpated The French Line (flat.) *
Susan de Vos
Sungold Banditt Falco *
J.S. Schrijver
1e
46
Hillfields Huntley (lab.)
Th.J. de Bruijn
2e
Limetrees Golden Carson Oakes
Onno (O.W.) Wesseling
3e
45
Philgill's Key
Hans Dijkgraaf
My Love Van De Limburgse Parels
Kitty Bruijnes
44
Elza's Memory Tuscan De Champagne
Han Aus Dem Kamen
Stonehunter Nelson Red
Anne Holla
Charming Albertus V. Klein-Weetink (flat.)
M.J. Cousijn
Orlagh V. Renje *
Astrid van Zomeren
43
Flow Of Spirits Clouded Yellow (flat.)
Hans Verdel
Bright Yeth Vom Oemberger Moor (lab.)
Christel Schattevoet
Rosij's Isis Uit 'T Labradorium (lab.) *
Lizet Boom
Rosij´s Fred Uit ´t Labradorium (lab.) *
P.A. Doornekmap
42
Philgill's Lucy
Charlotte Thielen
F' Berusk Z Havlova Dvora
K Mentink
Rus N`riv Ft Beg Your Pardon Dear (toll.) *
Harma.F. Brink-Wolters
Tweed-Chester's Generation Go On *
Sl Zeegers
41
Philgill's Sally
Rob Tervoort
Bee Brave Power Of Gold *
W.L. Posthuma
Super Surprise First Mission *
H Lohuis
Gleen Mhor’s Rooie
Jan Zaal
39
Philgill's Swing
J.A.M. Ras
Topaas Noble's Delight (flat.) *
Ben Cabaret
Cato´s Wilma Uit ´t Labradorium (lab.) *
M Doornekmap
37
Whispering Pines This Is My Song
Linda Heuvink-Honders
Rhineferry's Sidra Zax (toll.)
Hat Schuite
Limetrees Golden Boogie Woogie
B.E. Koreman
31
Sungold Cchili Checkmate
Theo van Zomeren
*= deelgenomen in een hogere klasse
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy