Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

23 April 2017 Workingtest 1 Dongen

Zoals al werd medegedeeld bij de prijsuitreiking willen wij als JPC hierbij nogmaals al die helpers en keurmeesters bedanken.
Als voorjagers vinden wij het vaak vanzelf sprekend dat die personen er zijn, maar voor deze WT hadden wij 21 helpers en 10 keurmeesters.
En dat op een vrije zondag, onbetaald en een aantal helpers vooraf om de proeven in te trainen. Daarbij 20 proeven uitgedacht door de organisatie Rinus Biemans en JPC gedelegeerde Hans Dijkgraaf.
Met 105 aanwezige voorjagers met hun maatje en daarbij 86 certificaten ontvangen ondanks pittige proeven werd het een succesvolle WT 1,
aanvang ca. 8.00 uur en prijsuitreiking om ca. 17.15 uur en kijken wij als organisatie maar ook de voorjagers terug op een mooie WT.

Namens de JPC bedankt voor uw deelname.

cwt1dongen
Winnaars C klasse

B1wt1dongen2017
Winnaars B1 Klasse

 

 B2wt1dongen2017
Winnaars B2 Klasse

 Awt1Dongen2017
Winnaars A klasse

Dank aan Loek de Jong voor de foto's

Klasse C        
1e 91   Philgill'S Sally Rob Tervoort
2e 90   Endless Love Of Magic Trust (flat.) Caroline Nilsson
3e 86   Flying Kangaroo Ona Jozef J A Cuylaerts
  85   Jasmijns Jutter Uit 'T Labradorium (lab.) Karin Beezemer
  82   Twilight Zone Of The Morning Valley Peter Korzelius
  80   Chilli Checkmate Sungold T.W. van Zomeren
  78   Bente V.D Grote Moor (lab.) M Koolen
      Valley Of Golden Glow Shady Lady Hans Blokland
  76   Millers Square Flash (lab.) Angelique Brouwer
  75   My Love Van De Limburgse Parels Kitty Bruijnes
  72   Limetrees Golden Boogie Woogie B.E. Koreman
  69   Valley Of Golden Glow Beach Runner Gertjan Sirre
  64   One Cappuccino Of Westbrook Castle (lab.) Jolanda van de Westerloo
  57   Gentle New Star Promise Smiley Day (flat.) Monique Lutgenau
  48   Imagine Vd Fodaltzi Werkers Brigitte Dekker
  44   Valley Of Golden Glow Fire Lighter Gepke v/d Sluijs
         
Klasse B1        
1e 89   Victor Jolanda van Millingen
2e 88   Man In The Mirror Van De Loenense Hoeve R Goos
3e 86   Pinedale Braylach Beatrice Albrecht
  84   Grace Brooks True Friends F.L. Gillissen
  81   Adorable Carex Of Jolies Pride (lab.) Daan Toth
      Bedrabbled Indy Rob van Schie
  80   Amber Passion Of Gold Cynthia Buijze
      Grandeur De La Chasse Ingrid Berkhout-Engel
  78   Gleeful Floyd V.'T Olde Klooster William van Stuijvenberg
  76   Thiara My Melodie Of Golden Spirit C.M. van Leeuwen
      Oriana V. Renje Enneke Moelee
      Ponnes Liberty Fifth Rough Heart (flat.) Marion Vrij-Zijta
      Cerbel Flower (lab.) Jose Kroesen
      Windworkers Cherokee Rose M.K. Keesen
  74   Liberian Girl V.D. Loenense Hoeve M. Tijssens
      Gossip Girl From The Golden Future Sylvia Patist
      D-Jay Van ‘t Bavelshof (lab.) Joyce Goossen
  73   Alisia Passion Of Gold Dhm Rensen
      Dunehills Kindfmagic Anja Waebeke
      Emy Van De Gerry Hoeve Edwin Blad
  72   Golden Force Fabulous Call Marijke van Leeuwen
  71   Amaxing Abby From Just Goldens Dick Smitsman
      Mhila-Casey Umbra Fida (flat.) Amber van Driel
  69   River Forlands Knock Heavens Door Cgaj Van
      Rovershome Tyler Courage (lab.) A. Bronkhorst
  67   Dainty Dimple Of Eager Spirit Maarten Gerding
      Super Surprise First Mission Lenie Lohuis
      Lowlands Black Energy Luca-Unity (flat.) R.S. Barnhoorn
  65   Pzzazz Nine Fine Irishmen Klaartje Bastiaenen
      Blue Boy Of The Naughty Dogs Patricia Bierens De Haan
  64   Tast Tormore Of Eager Spirit Wessel van Slobbe
      Tessa My Melodie Of Golden Spirit J de Bruin
  63   Velvet Hunters Charming Princess (flat.) Sandra Mijnster
      Voulez Vous Van De Loenense Hoeve Jeffrey Freijser
  62   Absolutely Fabulous Ivory Ivy Elly Verdam
  61   Adante Power Of Gold Marlies Kloet
  59   Rosij'S Charlotte Uit 'T Labradorium (lab.) Femke Mackenzie
  57   Charming Guy Power Of Gold Anita Metselaar
      Orlagh V. Renje Astrid van Zomeren
      Bedrabbled Evy Ice Debbie van Schie
  55   Gentle New Star Promise Happy Day (flat.) E.M. Bours
      Sungold Banditt Falco J.S. Schrijver
      Sunshine Van De Bleckinkhof Ini Hagedoorn
  53   Jacklaine'S Dougall Sverre Arjan Muller
      Yellow Royal Rainbows Aurora Willeke Jansen
  48   Smooth Operators Flame (flat.) A.J. Trijssenaar
  31   Festara De Heicopper Caudia Emck
  19   Bee Stickto Power Of Gold Veronique Russel
         
Klasse B2        
1e 95   Ollie Van Renje Rinus Klippel
2e 86   Mac Gyver V. 'T Keijsershof Brenda Egberts-Smit
3e 84   You Are Not Alone Van De Loenense Hoeve A.A.J. Stals
  82   Sky My Melodie Of Golden Spirit Gera Schuurmans
      Django Van De Golden Jagers Ellen Meerssman-Dekker
  81   Valley Of Golden Glow Ocean Emerald Andrea Beljaars
      Rhinefields As The Crow Flies (flat.) Gabi König
  80   Genna V.D.Golden Jagers Marijke Jong Vijzelaar
  77   Green Boy Of The Naughty Dogs Hans van Barneveld
  76   Celtic Boyka A Summoner'S Tale Marion Dijkmans
  75   Talloch Dawn Pamina'S Kathe (flat.) M Koers
  73   Azia Passion Of Gold Wim Buijze
      Vd Grote Moor (lab.) M de Morree Grotens
      Seven V.D. Woudstreek Martina Nau
  72   Will You Be There Van De Loenense Hoeve Peter van den Berg
  71   Absolutely Fabulous Icy Irvin Annette Ossewaarde
      Cerbel Buzzard (lab.) Hilde van Hoften
  69   India Tanja Blad
      River Forlands Hippy Hippy Shake Ralph Bruijnes
  68   Borah Uit Het Dal Langs De Aa (lab.) M. van Kalkeren
      Purple Lady Of The Naughty Dogs Elise Eggen
  67   Copperlake Nova Cyriel Roelants
      Rommertsje Fan De Follegasleat (lab.) H.C. Volbeda
  60   Gundog'S Choice Dale Andreas Nau
  58   Yankee Gonneke Kloet
  50   La Demisa Jillisz July-Lin (flat.) Saskia de Kort
         
Klasse A        
1e 94   Figo V.D.Golden Jagers Loek de Jong
2e 88   Millers Square Deejay Tiesto (lab.) At Bijsterveld
3e     Charlie Chase vd Grote Moor (lab.) J Castillo Fuertes
  87   Max V.H. Muntenbos (lab.) F.H.P.M. Dingenouts
  86   Heart Of Gold Vd Loenense Hoeve Miranda Schaap
  85   Mathew Van De Golden-Jagers Mary Bossaert
      Odin V.V. Golden-Jagers Gerrit Croese
  84   Loyal Abby Vd Hooydam Hoeve (lab.) Rauk Hoogewoud
  82   As Keen As Mustard Of Eager Spirit Mariska Kraak Gerding
  79   Philgill'S Khenzie John van Steen
  74   Cerbel Apache (lab.) C.M. Korf
  71   Happymover Gromit Dolf Helge
  64   La demisa Jillisz Jill-Lin (flat.) Jp van Beveren
  52   Daddy Cool V.D. Loenense Hoeve Peter Roorda
  45   Smooth Operators Happy Liza. (flat.) Ignace van de Vorst
Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy