Verzend naar FacebookVerzend naar Google PlusVerzend naar Twitter

Clubdiplomadag 3
25 juni in Simonshaven.

Als JPC moeten wij bekennen dat deze CD 3 in Simonshaven wederom een succesvolle wedstrijddag was.
Met 112 inschrijvingen en voldoende diploma’s in de C-klasse (8), B-klasse (11).
Echter op een Clubdiplomadag 32 combinaties in de A-klasse, dat is ongekend en waarvan er 20 op mochten gaan voor de dirigeer proef!

Daarvan gingen er 9 combinaties naar de verre loper over water en brachten er 7 honden de eend keurig binnen,
dat betekende 7 A-diploma’s, op de eerste plaats Loek de Jong met Figo v. d. Golden Jagers met 98 punten.
Ondanks het dirigeer geweld en 9 keer de verre loper over water toch nog gelukt de prijsuitreiking te houden vlak voor 18.00 uur bij een heerlijk zonnetje, hulde aan de organisatie.

 

 simonshaven A 2017
Winnaars A klasse

simonshaven B 2017
Winnaars B klasse

 

 simonshaven C 2017

 Winnaars C klasse

Foto's Titia Dijkgraaf en Loek de Jong

 

Diploma plaats score Hond Voorjager
A        
  1e 98 Figo V.D.Golden Jagers Loek Jong
  2e 95 Green Boy Of The Naughty Dogs Hans van Barneveld
  3e 93 Amigo Passion Of Gold D Blankenspoor
      Heart Of Gold Vd Loenense Hoeve Miranda Schaap
    89 Tofts Touch Me Cartouche Dorothée Jacobs -Dons
      Smooth Operators More Black Magic (flat.) Acm Ruigrok
      Rovershome Fabris Brave (lab.) Christine Poelstra-Hooghart
B        
    79 Vd Grote Moor (lab.) * M Morree Grotens
      Happymover Gromit * Dolf Helge
  1e 78 Warm Wishes van 't Keijsershof Aart Hartman
  2e 76 Thiara My Melodie Of Golden Spirit C.M. van Leeuwen
      Sunrise V.D.Bleckinkhof * Olga Bregman-Fluit
      Genna V.D.Golden Jagers * Marijke Jong Vijzelaar
  3e   Gossip Girl From The Golden Future Sylvia Patist
    75 You Rock My World V.D. Loenense Hoeve * Wim van Loenen
      Cerbel Buzzard (lab.) * Hilde Hoften
    74 Ollie Van Renje * Rinus Klippel
      Alha Diana V.D. Golden-Jagers * M.C Bijl
    72 Jasmijns Jutter Uit 'T Labradorium (lab.) Karin Beezemer
      Rhineferry'S Cookie Monster (toll.) * Elsbeth Boertjes
      Eight Below Maya My Dog My Dream Yvonne Fierloos-Deurloo
      Perre Brass Vom Lech-Toller Nest (toll.) * I.M. Roest
      Joyce Chain Van 'T Olde Klooster Olga Seumeren-Houtkamp
    71 Adey May'S Girl Like Mine (ches.) J.W. van der Avort-Kalkman
    70 Ponnes Liberty Fifth Rough Heart (flat.) Marion Vrij-Zijta
      French Kiss Of The Workfellows (lab.) * Jeanet Boots- Schipper
    69 Perfect Storm V.'T Keijsershof * Elvira van Burken
    66 Funny Lemon Kritzi Vom Moenchskloster (flat.) A.R. van Gemert
    65 India * Tanja Blad
    64 Grandeur De La Chasse Ingrid Berkhout-Engel
    62 Cato´s Wilma Uit ´t Labradorium (lab.) M Doornekmap
C        
  1e 48 Stonehunter Nelson Red Anne Holla
      Quail'S Flat Tarn (flat.) * Alieke Hermans
      Oriana V. Renje * Enneke Moelee
    47 My Love Van De Limburgse Parels * Kitty Bruijnes
      Twitterpated Say It In French (flat.) * Anneke Nobel
      Valley Of Golden Glow Beach Runner * Gertjan Sirre
      Sungold Banditt Falco * J.S. Schrijver
      Gleeful Floyd V.'T Olde Klooster * William Stuijvenberg
      Gundog'S Choice Dale * Andreas Nau
      River Forlands Hippy Hippy Shake * Ralph Bruijnes
      Seven V.D. Woudstreek * Martina Nau
    46 Kalimba De Luna V.D. Loenense Hoeve * Trudy den Boesterd
  2e 45 Loyal Keen V.D. Hooydam Hoeve (lab.) Marjorie van Hoeven
  3e   Eve'S Kiss From The Dutch Coast S.E.I. Hazeveld
      Blackmoonlightning Precious Girl (flat.) * M Maan
      Winchmore By Leaps And Bounds (flat.) * Annemarie Sepers
      Nononzus Of Great Pleasure (toll.) Bernadette vd Drift
      Snow Storm From White Golden Home * C Kros
      Ziva * Astrid van Zomeren
      Daddy Cool V.D. Loenense Hoeve * Peter Roorda
    44 Nera Layla Van De Craneburcht (lab.) * L. Willemse
      Roos'S Happy Uit 'T Labradorium (lab.) * Oscar Boom
      Super Surprise First Mission * Lenie Lohuis
      Rosij'S Isis Uit 'T Labradorium (lab.) * Lizet Boom
      Fenna V.D. Golden-Jagers * C.M. van der Bijl
      Absolutely Tristan Garonera (toll.) Ger Mestrum
    42 Nora'S Kato Van De Rashoeve (lab.) Karin van Rosendaal
      Valley Of Golden Glow Fire Lighter * Gepke v/d Sluijs
      Loyal Zippy Van De Hooydam Hoeve (lab.) * H.A. Kransse
      Sture Van Het Bovenwater (toll.) * Joyce Asselt-Verheij
    41 Vixen From The Go-Getters * Martha M Scholten
      Pari De La Champ De Feu (flat.) * Marjoleen Bunnik-Saaman
      Amy (lab.) * Davina Klap
      Fairytale You'Re The Inspiration (lab.) * Liesbeth Kodde
      Rosij´s Fred Uit ´t Labradorium (lab.) * P.A. Doornekamp
    40 Topaas Noble'S Delight (flat.) * Ben Cabaret
      Cicade Da Copa * Rob Kusters
      Ollie Van De Bosmaot (lab.) * Ger Essers
      Zola Chase Van De Grote Moor (lab.) * Inge Lupgens
      Lady Blicka Van Het Seringenland * Renske Maarse-Bartels
    39 Cerbel Jewel (lab.) * Marion de Meij
      Merels Neo Uit 'Labradorium (lab.) * J. Goudzwaard
      Absolutely Fabulous Ivory Ivy * Elly Verdam
    38 Go With The Flow Brisk And Eager (flat.) * Alies Oplaat
    37 Gentle New Star Promise Smiley Day (flat.) * Monique Lutgenau
    36 Cuivienen Freya For Jackanape'S (flat.) M.W. Kort
      Loyal Cherie Van De Hooydamhoeve (lab.) Pietie (G.) Koster
      Free Your Mind Boy of Morning Dawn * Diana van den Oever
      Ponnes Liberty Sugar Brown Ligi (flat.) * W.L. van Gemert-Noordermeer

 

*= Hond deed mee in een hogere klasse

Copyright © 2018 Golden Retriever Club Nederland GRCN. Designed by Hofste Consultancy