Clubdiplomadag 4 Valkenswaard 28 oktober 2017 

Op deze zaterdag waren wij voor de 4e keer op rij op deze locatie. i.v.m. problemen met terrein toestemming werd de wedstrijd zeer laat aangekondigd en geopend voor inschrijving.
Toch nog 61 aanmeldingen en zoals gewend had organisator Monique Wacht met haar team de organisatie weer prima inde hand.
Daarbij mag zij gebruik maken van de accommodatie van hondenvereniging VVH die ook voor een uitstekende catering verzorgd.

Jammer genoeg werden er niet veel diploma’s uitgereikt, echter de sfeer was prima. Een mooie afsluiting van ons wedstrijdseizoen.

2017 valkenwaard b 2017 vakelnswaard c
B klasse C klasse:


 Uitslag:

Dipl pl pnt Hond Voorjager
B        
  1e 75 Amazing Abby grom Just Goldens Dick  Smitsman
  2e 73 Ziva van Renje Astrid van Zomeren
  3e 69 Luna (lab.) Monique  Brink
    65 Tribute To Tweedmouth Steady Girl Jan  Dielemans
         
C        
    49 Megore Mynoosa Vom Keien Fenn (lab.) * Andrea  Oellers
    48 Warm Wishes v.'t Keijserhof * Aart  Hartman
      You Rock My World V.D. Loenense Hoeve * Trudy den Boesterd
      Give Me True Love V.'T Keijsershof * Aart  Hartman
    47 Loyal Zippy Van De Hooydam Hoeve (lab.) * H.A.  Kransse
    46 Amazing Jane Flat Our Pride (flat.) * Marc den Hoed
      Genna V.D.Golden Jagers * Marijke de Jong Vijzelaar
  1e 45 Philgill'S Easy G.J.A.A.  Janssen-Coolen
      Handsome Hedde The Second Off April (lab.) * Juliette  Maenen
      Go With The Flow Dutch And Faithful (flat.) * M.H.P.C.  Bosman
    44 Vixen From The Go-Getters * Martha M  Scholten
  2e   Winchmore Business As Usual (flat.) Ankie L.M.H.  Debije
      Cato'S Wilma Uit 'T Labradorium (lab.) * Matthijs  Doornekamp
      Sture Van Het Bovenwater (toll.) * Joyce van Asselt-Verheij
    43 Menosys Inhabitant Sisko (lab.) * Barry  Korteweg
      Okke Fan 'E Kooi-Fenne (lab.) * J.A.W.  Hofs
  3e 42 Laboriginals Positivo (lab.) Karin van Vroenhoven
    41 Blackthorn Argos (lab.) * B.A.M  Sengers
      Falco V.D. Newgolberhoeve * Laurens  Kammeraad
      Twilight Zone Of The Morning Valley * Peter  Korzelius
      Lotus De La Champ De Feu (flat.) * Cwm  Willems Toussaint
      Ollie Van De Bosmoat (lab.) * G  Essers
    40 Perfect Storm V.'T Keijsershof * Elvira van Burken
    39 Rocksett Kokomo Beach * Diana van den Oever
      Miss Dior My Love Of Splendour * Marja van Manen
    38 Lucca Van De Golden Jagers * Lj  Crama
      Sungold Cchili Checkmate * Theo van Zomeren
      Love Letter Of Perfect Promise (flat.) * P  Vyt
    37 For ever our joy precious peter pan (lab.) * H  Burgman
      Una Bluebell Of Roxy'S Tale (lab.) * H.J.A.  Brouwer
    36 Just Add Water Castiglione Del Lago (flat.) * Jan/J.E.  Boswijk
    33 Remember Me Of The Barking Voices (lab.) Marije  Boonzaaijer

 

*= Hond deed mee in een hogere klasse