Activiteiten Agenda
2020
Datum | Evenement | Plaats | Info en inschrijven | |
23-02-2020 | Clubdiplomadag 1 (CD1) | Spaarnwoude | 20-12-2019 start 02-02-2020 sluit inschrijven>> info |
|
29-02-2020 | Champion Trophy | Lochem | ||
01-03-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Gerda Groeneweg-de Klerk (NL) |
Groningen | https://www.martinidogshow.nl/ | |
01-03-2020 | OWT | Meierijstad | my.orweja.nl info |
|
21-03-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Hans Stigt (NL) |
Hazerswoude-Dorp | http://www.dogshowrijnland.com/ | |
25-03-2020 | GRCN Algemene Leden Vergadering | Eemnes | Info... | |
28-03-2020 | IWT selectie dag | 15-03-2020 Sluit info |
||
05-04-2020 | Workingtest 1 (WT1) C/B1 Klasse | Wierden | 01-01-2020 start 15-03-2020 sluit inschrijven>> info |
|
04-04-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: J. Sziláryi (HO) |
Zwolle | https://www.ijsselshow.nl/ | |
05-04-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: J. Sauge (NO) |
Zwolle | https://www.ijsselshow.nl/ | |
05-04-2020 | GRCN Strandwandeling | Noordwijk | Meer info volgt... | |
11-04-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Kathy Braeckman (B) |
Goes | https://www.dogshowgoes.nl/ | |
12-04-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Tineke Pillement-Heijden (NL) |
Goes | https://www.dogshowgoes.nl/ | |
19-04-2020 | Workingtest 2 (WT2) B2/A klasse | Bergschenhoek | 15-01-2020 start 29-03-2020 sluit inschrijven>> info |
|
26-04-2020 | Duo-wedstrijd LET OP! Alleen honden die het B diploma behaald hebben NA 27 maart 2020 mogen nog deelnemen in de C klasse, en honden die het A diploma behaald hebben NA 27 maart 2020 mogen nog deelnemen in de B2 klasse van de Duo wedstrijd. |
Vijfhuizen | 01-01-2020 start 05-04-2020 sluit inschrijven>> info |
|
10-05-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Frank Kane (GB) |
Nieuwegein | https://www.de-utrecht.nl/ | |
Mei 2020 | GRCN Lezing | Locatie volgt... | Meer info volgt... | |
21-05-2020 |
GRCN Kampioenschapsclubmatch + Fokdag 1 Santiago Gadea Castro, kennel Thevenet (ES) Reuen baby-, puppy-, tussen-, open-, fokkers-, gebruikshonden- en kampioensklas (hoofdkeurmeester reuen) Julie Merrick, kennel Stormerick (GB) Teven baby-, puppy-, tussen-, open-, fokkers-, gebruikshonden- en kampioensklas (hoofdkeurmeester teven) Susanna Zubair, kennel Thornywait (GB) Reuen en teven jeugdklas, reuen en teven veteranenklas Indien het aantal ingeschreven honden niet evenredig is verdeeld onder de keurmeesters, zal een baby- en/of puppyklas door één van de twee andere keurmeesters worden gekeurd. Keurmeesters Fokdag: Hans Stigt en Alfons Simons |
Hoenderloo | ||
23-05-2020 | Clubdiplomadag 2 (CD2) | Heerle | 01-01-2020 start 02-05-2020 sluit inschrijven>> info |
|
24-05-2020 |
CAC Jachthondententoonstelling Keurmeester: Nikola Smolic (HR) |
Arnhem | https://www.gundogshow.nl/ | |
30+31-05 2020 | IWT - St. Georgen im Attergau Oostenrijk | |||
31-05-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: A. Hlebarov (BG) |
Venray | https://www.pinkstershow.com/ | |
07-06-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Erwin Deutscher (AT) |
Breda | http://www.dogshowbreda.nl/ | |
Juni 2020 | GRCN Fundag | Locatie volgt... | Meer info volgt... | |
20-06-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Grzegorz Weron (PL) |
's Hertogenbosch | http://brabant-cup.nl/en | |
21-06-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Krystyna Opara (PL) |
'sHertogenbosch | http://brabant-cup.nl/en | |
21-06-2020 | Clubdiplomadag 3 (CD3) | Simonshaven | 01-01-2020 start 31-05-2020 sluit inschrijven>> info |
|
Juli / augustus 2020 |
Nationale Kampioens Veldwedstrijd Duiventrek | nnb | info my.orweja.nl |
|
Augustus 2020 | GRCN Lezing | Locatie volgt... | Meer info volgt... | |
29-08-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: nnb |
Rotterdam | https://www.dogshowrotterdam.nl/ | |
30-08-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: nnb |
Rotterdam | https://www.dogshowrotterdam.nl/ | |
05-09-2020 | Standaard Jachthonden Proef (SJP) Uitsluitend parkeren bij Kasteel Doorwerth, Fonteinallee. I.v.m. Airborne Wandeltocht is kasteel Doorwerth uitsluitend tot 07.15 uur via A50, N225 en via Schaapsdrift en Boersberg bereikbaar. Verder is de gemeente Renkum afgesloten i.v.m. de Airborne. Let dus op uw aanrijroute! |
Doorwerth | info my.orweja.nl |
|
September 2020 | Mocktrail | nnb | info | |
September 2020 | GRCN Wandeling & Buffet | Ugchelen | Meer info volgt... | |
26-09-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: nnb |
Maastricht | https://www.dogshowmaastricht.nl/ | |
27-09-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: nnb |
Maastricht | https://www.dogshowmaastricht.nl/ | |
11-10-2020 | Meervoudige Apporteer Proef (MAP) | Meierijstad | info my.orweja.nl |
|
17-10-2020 | Clubdiplomadag 4 (CD4) | Valkenswaard | 01-06-2020 start 27-09-2020 sluit inschrijven>> info |
|
21-10-2020 | Nationale Kampioens Veldwedstrijd voor de voet | Vlissingen | info my.orweja.nl |
|
31-10-2020 | Workingtest 3 (WT3) | Klundert | 01-06-2020 start 10-10-2020 sluit inschrijven>> info |
|
Oktober 2020 | GRCN Golden SUP | Alphen aan den Rijn | Meer info volgt... | |
09-11-2020 | NIMROD | nnb | my.orweja.nl | |
14-11-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: B. Lundgren (SE) |
Hazerswoude-Dorp | http://www.dogshowbleiswijk.nl/ | |
15-11-2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: Hans van den Berg (NL) |
Hazerswoude-Dorp | http://www.dogshowbleiswijk.nl/ | |
15-11-2020 | GOLD CUP | nnb | info | |
November 2020 | GRCN Lezing | Locatie volgt... | Meer info volgt... | |
November 2020 | GRCN Kastanjeshow + Fokdag 2 | Locatie volgt... | Meer info volgt... | |
28/29 november 2020 |
CAC-CACIB Winner tentoonstelling Keurmeester: nnb |
nnb | https://www.winnershow.nl/ | |
19/20 december 2020 |
CAC-CACIB tentoonstelling Keurmeester: nnb |
Gorinchem | https://kerstshow.com/ |