Club Diplomadag 1 Spaarnwoude 19 maart 2017
Van de 94 inschrijvingen deden er uiteindelijk 80 deelnemers mee. Een mooi aantal voor een wedstrijd zo vroeg in het seizoen gelet op de kille winter, waar veel water training er niet in zat. En dat is toch belangrijk met twee water proeven. In de C-klasse behaalden 18 deelnemers een diploma, in de B-klasse 24 deelnemers en in de A-klasse 2 deelnemers een diploma. Daarnaast werden er nog 11 C-diploma’s behaald in de B-klasse.
De dag verliep top, om 9.00 uur aanvang, om 13.00 uur prijsuitreiking C en om 16.45 uur prijsuitreiking B en A.
Als JPC kijken wij tezamen met veel deelnemers terug op een mooie goed georganiseerde wedstrijddag.
Winnaars C Klasse van links naar rechts | 2e Onno Wesseling | 1e Th.J. de Bruijn | 3e Hans Dijkgraaf
Winnaars B Klasse van links naar rechts | 2e Ab van Baalen | 1e J Bruin | 3e Anke Molijn
Winnaars A Klasse van links naar rechts | Inge van der Aart-Dorresteijn | Gerrit Croese
Foto's gemaakt door Arista fotografie
|
|
||
|
|
||
Diploma A
|
|||
1e
|
89
|
Roxy (lab.)
|
Inge van der Aart-Dorresteijn
|
2e
|
88
|
Odin V.V. Golden-Jagers
|
Gerrit Croese
|
|
|
|
|
Diploma B
|
|
||
|
79
|
Sunrise V.D.Bleckinkhof *
|
Olga Bregman-Fluit
|
|
78
|
Genna V.D.Golden Jagers *
|
Marijke de Jong Vijzelaar
|
|
77
|
Cato'S Katrien Uit 'T Labradorium (lab.) *
|
Marco Haspels
|
|
|
Lord Bonfire V.H. Seringenland *
|
Renske Maarse-Bartels
|
1e
|
76
|
Tessa My Melodie Of Golden Spirit
|
J Bruin
|
2e
|
|
Get-Up-And-Go Of Eager Spirit
|
Ab van Baalen
|
3e
|
75
|
Firts Lady Of The Brightly Dunes (flat.)
|
Anke Molijn
|
|
|
V.'T Keijsershof
|
Aart Hartman
|
|
|
One And Only Of Morning Dream
|
Sl Zeegers
|
|
|
Gundog's Choice Dale *
|
Andreas Nau
|
|
|
Gossip Girl From The Golden Future
|
Sylvia Patist
|
|
|
Fröken Syringa V.H. Seringenland *
|
Renske Maarse-Bartels
|
|
74
|
Thiara My Melodie Of Golden Spirit
|
C.M. van Leeuwen
|
|
|
Stardust Van De Bleckinkhof *
|
Marcel Ouwerkerk
|
|
|
India *
|
Tanja Blad
|
|
|
Alha Diana V.D. Golden-Jagers *
|
M.C van der Bijl
|
|
73
|
Bedrabbled Aiko
|
C.C.C. den Boef
|
|
|
Gingerbred Lotte V.D.Aemstelburght
|
Marion Hiemstra
|
|
|
Rovershome Jamie-Lee Courage (lab.)
|
Jos Robben
|
|
|
Dunehills Kindfmagic
|
Anja Waebeke
|
|
72
|
Amazing Petite My Golden Sunshine
|
Benno Wendt
|
|
|
Cato'S Tosca Uit 'T Labradorium (lab.) *
|
Bram Janse
|
|
|
Falkirk's
|
N Geuze
|
|
|
Seven V.D. Woudstreek *
|
Martina Nau
|
|
70
|
Purple Rain Of The Brightly Dunes (flat.)
|
Gonneke Kloet
|
|
69
|
Van Het Muntenbos (lab.)
|
Pj van Meer
|
|
|
River Forlands Knock Heavens Door
|
Cgaj van der Ven
|
|
|
River Forlands Hippy Hippy Shake *
|
Ralph Bruijnes
|
|
|
Brinesbrow Sage *
|
Peter van den Berg
|
|
67
|
Jutte From The Gundog Farm (lab.)
|
Renske Flokstra
|
|
|
Aivy V. Rosa'S Tienmorgen (lab.)
|
Stella Verheij
|
|
66
|
Roos's Happy Uit 'T Labradorium (lab.)
|
Oscar Boom
|
|
65
|
Epos Aus Luhlsbosch (lab.)
|
Ingeborg Rolloos
|
|
|
Withara's Black Camelot (lab.)
|
E.G.J. Scheffer
|
|
63
|
Oriana V. Renje
|
Enneke Moelee
|
|
61
|
All-In Black Passion Fly Sky Hy (flat.)
|
G.C.M. Visser-Schapendonk
|
|
59
|
Beachboy Jorres Of The Golden-Dunes
|
Corina Haverlag
|
|
|
|
|
Diploma C
|
|
||
|
47
|
Twitterpated The French Line (flat.) *
|
Susan de Vos
|
|
|
Sungold Banditt Falco *
|
J.S. Schrijver
|
1e
|
46
|
Hillfields Huntley (lab.)
|
Th.J. de Bruijn
|
2e
|
|
Limetrees Golden Carson Oakes
|
Onno (O.W.) Wesseling
|
3e
|
45
|
Philgill's Key
|
Hans Dijkgraaf
|
|
|
My Love Van De Limburgse Parels
|
Kitty Bruijnes
|
|
44
|
Elza's Memory Tuscan De Champagne
|
Han Aus Dem Kamen
|
|
|
Stonehunter Nelson Red
|
Anne Holla
|
|
|
Charming Albertus V. Klein-Weetink (flat.)
|
M.J. Cousijn
|
|
|
Orlagh V. Renje *
|
Astrid van Zomeren
|
|
43
|
Flow Of Spirits Clouded Yellow (flat.)
|
Hans Verdel
|
|
|
Bright Yeth Vom Oemberger Moor (lab.)
|
Christel Schattevoet
|
|
|
Rosij's Isis Uit 'T Labradorium (lab.) *
|
Lizet Boom
|
|
|
Rosij´s Fred Uit ´t Labradorium (lab.) *
|
P.A. Doornekmap
|
|
42
|
Philgill's Lucy
|
Charlotte Thielen
|
|
|
F' Berusk Z Havlova Dvora
|
K Mentink
|
|
|
Rus N`riv Ft Beg Your Pardon Dear (toll.) *
|
Harma.F. Brink-Wolters
|
|
|
Tweed-Chester's Generation Go On *
|
Sl Zeegers
|
|
41
|
Philgill's Sally
|
Rob Tervoort
|
|
|
Bee Brave Power Of Gold *
|
W.L. Posthuma
|
|
|
Super Surprise First Mission *
|
H Lohuis
|
|
|
Gleen Mhor’s Rooie
|
Jan Zaal
|
|
39
|
Philgill's Swing
|
J.A.M. Ras
|
|
|
Topaas Noble's Delight (flat.) *
|
Ben Cabaret
|
|
|
Cato´s Wilma Uit ´t Labradorium (lab.) *
|
M Doornekmap
|
|
37
|
Whispering Pines This Is My Song
|
Linda Heuvink-Honders
|
|
|
Rhineferry's Sidra Zax (toll.)
|
Hat Schuite
|
|
|
Limetrees Golden Boogie Woogie
|
B.E. Koreman
|
|
31
|
Sungold Cchili Checkmate
|
Theo van Zomeren
|
|
|
|
|
|
|
*= deelgenomen in een hogere klasse
|
|