Nieuwjaarsshow Kerkwijk 2020 140 kB

                                                                                                                                                                                              Foto: Fred Smink

  Nieuwjaarsshow Kerkwijk 19 januari 2020  
     
  Keurmeester: Keurmeester: Álvaro Gallego (ES)  
     
  BOB: BoTa Bon Bini Caramelito  
  BOS: Melgowd Blowin Your Mind  
     
Beste Baby Xanthous Honey Honey  
Beste Puppy Just One of Those Things Hogmanay  
Beste Veteraan Chairoezan's Pocahontas  
     
     
Reuen Babyklas (3)    
1 VB Golden Force Build On Friendship  
2 VB Rocksett Texas Two Step  
3 VB Aventurijn v. Casa Dolijn   
     
Reuen Puppyklas (4)    
1 VB Ramchaine Aladdin’s Abu  
2 VB Sensational Legend of Sunshine’s Valley  
3 VB Robin Hood of Sparkling Surprise  
4 VB You’re My Best Frend Golden Robos  
     
Reuen Jeugdklas (5)    
1 U Only Devotion Fluffy Candyfloss  
2 U Bloomshire Against the Rain   
3 U Feli Fey Prince of Orange  
ABS Falconer from the Golden Passion  
ABS Moondust Rolex  
     
Reuen Tussenklas (4)    
1 U Fire Crackle Agaat Golden Robos  
2 U Jon Snow of the Morning Valley  
3 U Injun v.d. Huisvennen  
4 ZG Marinis de Heicopper  
     
Reuen Jachtklas (2)    
1 U Golden Force Amazing Call  
ABS P’ZZAZZ Three Handsome Brothers  
     
Reuen Openklas (8)    
1 U Melgowd Blowin Your Mind  
2 U Sunny Delight’s Keep Up The Spirit  
3 U Angelusparks II Let Our Love Shine   
4 U Golden Force Awesome Christmaseve  
U Peter Pan from the Golden Globe  
U Golden Gentleman v.d. Tender Bende  
U Apache from the Sanpowro  
ABS Glamour Shine Junior Agent   
     
Reuen Veteranenklas (1)    
1 U Ibor of Remy Martin Goldens  
     
Teven Babyklas (7)    
1 VB Xanthous Honey Honey  
2 VB Come With Me from Golden Millennium  
3 VB Xanthous Viva Forever  
4 VB Especially Her of Morning Dream  
VB Aquamarijn v. Casa Dolijn  
VB Golden Force Love This Friendship  
B Tourmalijn v. Casa Dolijn   
     
Teven Puppyklas (11)    
1 VB Just One of Those Things Hogmanay  
2 VB Nina Ricci v.d. Tender Bende  
3 VB Bo Ta Bon Bini Invitation  
4 VB You And Me of Duke’s Place  
VB Double Duty’s Bugatti  
VB Chef’s Special Cookies and Cream   
VB Ramchaine Three Wishes  
VB Ramchaine Ohh Ohh Ohh Explode  
VB Jumpin’ At The Woodside Hogmanay   
VB Double Duty’s Chrysler  
VB Crossly Golden’s Artemis  
     
Teven Jeugdklas (7)    
1 U Dyanna of the Hellacious Acres  
2 U Only Devotion Rosy Flaming  
3 U Joyous Butter Blossom Cookie  
4 U Return To The Moon No Hills  
U Olvinglay Heritage  
U Jaime v.d. Huisvennen  
ABS Ladybird v.'t Keijsershof  
     
Teven Tussenklas (4)    
1 U Xanthous Jigsaw Puzzle  
2 U Chairoezan`s Miracle  
3 U Ivana v.d. Huisvennen  
4 ZG Villa Gillesa’s Who Goes First  
     
Teven Jachtklas (3)    
1 U One And Only of Morning Dream  
2 U Gildas Amare Veramente  
3 U Eve’s Kiss from the Dutch Coast   
     
Teven Openklas (11)    
1 U Bo Ta Bon Bini Caramelito  
2 U Kadaka Klassical Love Song  
3 U Melgowd Can’t Be Tamed  
4 U Barnsley Gold Hogmanay  
U Super Surprise A Whole New World  
U De Peat Farm Tibisay Talk Of The Town  
U Sweetest Devotion of Morning Dream  
U Bentivar Sarabi   
U Eastwood’s Gold Tickle Me Pink   
U Yakima from the Sanpowro  
U Angelusparks II La Boheme  
     
Teven Veteranenklas (2)    
1 U Chairoezan’s Pocahontas  
2 U Bon Chic v.d. Beerse Hoeve